Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

mysiatkoo
23. mar 2013

@levandulka3 tak to uz je iny level, pecka ! 😉

lokalistin
24. mar 2013

@levandulka3 perfektne klobuk dole

simasa
24. mar 2013

@levandulka3 Teda klobúk dolu, skutočné sú všetky úžasné!!! 😵

katkak23
24. mar 2013

@levandulka3 uuuužasne neskutočne a to všetko v jeden týžden....ty si iná frajerka - myslím že @pristela tu ma "konkurenciu" 😀 😀 😀

prosím ťa a náhodou nemáš adfotený postup alebo aspon nejaké rady...mna caka tiež harmonika uz teraz mi to nedá spavat a ta tvoja je skvelaa 😉 dakujem

katkak23
24. mar 2013

@pipka no mne sa uulne najviac paci ta s tou 70tkou ...uzasna je

vecernicci
24. mar 2013

@zsuzsu díky 😉 le jsou to jen hodiny a hodiny tréninku 😉

vecernicci
24. mar 2013

@pipka to by bylo něco pro našeho prcka, ten oreo milujeeeee 😉
@mimcak super číča, naši kluci jí hrají na mobilu a já taky 😵
@zuzana92101 díky moc, tak přijeď na srazík a budem se učit 😉
@pipka udělej mu glóbus a máš vystaráno 😀

vecernicci
24. mar 2013

@simasa teď jsi na to kápla, jí je budu dělat pro našeho mistra na čtvrtek 😉
@levandulka3 teeeeeda, ty špagety jsou úžasný, jak živý 😀 a i ty ostatní, ty jsi prostě kouzelnice 😵

halienka
24. mar 2013

Ahojte babky, tak tu je moja skromná dvojposchodka, len neviem prečo tá pistáciová je na fotke taká bledá, bola trochu tmavšia v skutočnosti. Babulky, ešte som sa vás chcela spýtať k sladovaniu smartflexu, ja neviem kde robím chybu, myslela som si že tie zafarbené zbytky mi vydržia a môžem ich ešte použiť, ale vždy aj keď ich riadne zabalím do mikroténového sáčku, tak dokonca už druhý deň majú na sebe akoby takú škrupinu stvrdnutú, tá sa mi nedá nejako už zmäkčiť, proste ju musím orezať, lebo inak by som mala po premiesení v hmote z toho také tvrdé úlomky a to sa už nedá použiť proste. Ako to robíte vy? Lebo zakaždým miešať odznovu farby trebars aj pre nejaký kúsoček sa mi nechce...a tiež nechcem mať toľký odpad...Ďakujem za všetky rady 🙂

simasa
24. mar 2013

@halienka Aj keď zabalíš hmotu do sáčku, treba to potom dať späť do toho vedra. Mne to tiež povrchu trocha stvrdne, ale dá sa to v pohode rozmiešať a nezostávajú mi žiadne hrudky.

dajna11
24. mar 2013

@pralinka25 ved to,viem že ročnemu aspon ja som nedávalka ani orechy,tie neje doteraz,mandle vobec nie,citrusy,ananás ,jahody tiež nie...to všetko su alergeny a silné,viem robím v tom dovetví 😀 😀 takjže nech si daju hostia ktorý chcu a dieťa nech papká jablčko na tanieri či čo...nemám skusenosti so stéviou a takými vecami tak sa mi ťažko niečo berie za čo neviem zaručiť aké to bude,potombudem ja zlá!

mimcak
24. mar 2013

@vecernicci ďakujem ja som nemala ponatia čo je to za cicu 😀

pipka
24. mar 2013

@levandulka3 neskutocneeeeeee, smekam 😎 😎 😎
tu varechu si tam ako primontovala pod tymi spagetami? 😕 😅 uuuzasneee to je 😵

katkak23
24. mar 2013

@pipka no nie je uplne ze cool ale kufor ;)
http://www.facebook.com/photo.php?fbid=15920771...

inak neviem cim to je ale tie cukrarne robia prevazne desne torty...neviem ci toho maju vela a nemozu sa s tym tak piplat ako my doma ....

pipka
24. mar 2013

@halienka z vlastnej skusenosti ti poviem, ze ovela lepsi je klasicky igelitovy sacok, ako mikroten, lebo mikroten je priedyšný 😉 tam mi to skor obschlo, takze ja som si nakupila tie igelitove sacky s tym zipovym uzatvaranim a tam ked to dobre zavriem a este aj zatocim, aby to malo co najmenej vzduchu okolo seba a potom este zavriem do vedra, tak v pohode aj niekolko mesiacov a ziadna korka 😉 😉 😉

denisak77
24. mar 2013

Pripájam moje tohotýždňové rýchlovky,nejak nič nestíham a potom to tak aj vyzerá .Viac aktyvít ako času.

lucula73
24. mar 2013

dievčatá,prosím vás,nemáte nejaké svadobné,poschodové tortičky na inšpiráciu..................že výzdoba bude zlato hnedá.,.............k tomu niečo????ja nemám vobec nič,lebo som svadobku ešte nerobila..

ďakujem 🙂 🙂

marianabila
24. mar 2013

@denisak77 ách bože,zase som unesená 😲 keby som mala protézu,tak mi vypadne 😀 ,no proste nádhera,dokonalééé

aduskatt
24. mar 2013

@lucula73 mam, po ranajkach spravim tapetku🙂

mimcak
24. mar 2013

No tak tuším začína nejaký svadobný bum. 😀 Ja mám svadobnú na 6.4 štvorec s holubicami,a nejaké biele kvety,potom na 13.4 má byť dolné poschodie okrúhle a nato poschodie srdce ostatné je na mne farba,kvety všetko len nie biele,ale skôr chcú niečo aby to nesplívalo s tortou.takže teším a zároveň dilema. A pravdepodobne bude aj tretia svadobná,len ešte to nieje potvrdené.Takže sa teším a zároveň bude určite plno otázok na Vás 😔 🙂 😉 .Takže aj ja uvítam nejaké svadobné inšpirácie......

pipka
24. mar 2013

@lucula73 a mozes zmenit farbu stuhy, kvietkov, prisposob si podla seba 😉

maya30
24. mar 2013

@levandulka3 wow a ja ze nejake zahranicne inspiracie 😲 ta s hrncami je uplne spicova ale mne sa paci aj to auto, lebo viem ake tazke to je presne ho vystihnut...neviem sa vynadivat a ta varecha vo vzduchu...no nemam slov 😲

aduskatt
24. mar 2013
aduskatt
24. mar 2013

tusim mi tam usli aj nejake nesvadobne..

maya30
24. mar 2013

@vecernicci prosim ta aky priemer ma tvoja futbalka ? Ja by som potrebovala taku aby to bolo ako 2. poschodie, len neviem ci treba tu spodnu pologulu vystuzit alebo staci len to spodne poschodie, mam obavu aby mi ta spodna gula nesplaskla

maya30
24. mar 2013

a posledna tento tyzden - nacvik na stvrtkovu zemegulu, len ta by mala byt vacsia 😕

zuul
24. mar 2013

wau dievcata paradne tortusky ste porobili.
@levandulka3 cumim a ziram, parada.

prosim nemate nejaku inspiraciu na havarku aut? dve auta v sebe a hasicske a policajne tam pridu. huraaaaaaaaaaaaaaa 😀

katiatko
24. mar 2013

Ahojte dievcata 😵 Takuto som Damimu k jeho 5. narodeninam...angry birds, inak nedal 😵

lucula73
24. mar 2013

@pipka
@aduskatt jej kočky,ďakujem vám,idem si poukladať a uvidím,či z toho niečo bude.............. 🙂 🙂

katiatko
24. mar 2013

jaaaj, ved tu ju ani riadne nevidno 😀 😵 tak takuto: