Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

pipka
9. apr 2013

@dajna11 to by bolo super mat na videu ...sak to muselo byt nieco uzasne toto sledovat nazivo 😎 😵

dajna11
9. apr 2013

@pipka no bolo len keby človek aj rozumel,škoda že sme sa museli my neznalý madarčiny spoliehať na preklady....ale tá ochutnávaka...akože dovi dopo,to bolo niečo božské tie krémy čo tam mali

pipka
9. apr 2013

@dajna11 jaaj to bol maďar? No ale ved niekto by to do videa mohol pretlmočiť 😎
viem si predstavit...ja som raz bola na takej žracej vystave...no to ani nevies co si skor dat 😀 😀 😀 same lakocinky 😅 😎

dajna11
9. apr 2013

@pipka no to bola madarská firma čo to predvádzali lebo otec toho to vymyslel a potom aj s tým karamelom a aj tie kvety a airbrusch to boli všetko madari...ako väčšina ludí na tom stretku vedeli madarsky takže nik sa nezapodieval nami menšinou 😀 😀

pipka
9. apr 2013

@dajna11 no pekne pekne 😀 😀 😀 sak su tu ako doma, tak naco tlmocnika 😅 😀 😀 😀

mysiatkoo
9. apr 2013

@aduskatt boze ale provokujes s tymi kolacmi... tusim dnes skoncime v cukrarni s deckami 😀 😀 tuto ix robia http://www.wagner-cukraren.sk/zakusky

dajna11
9. apr 2013

@pipka ved to,bývam na juhu tak čo čakám🙂

sisix
9. apr 2013

@aduskatt u nas jsem videla 999,-

svetlo55
9. apr 2013

Fľaša pre manžela a jahoda pre neterky 🙂

zsuzsu
9. apr 2013

Baby musim sa pochvalit 😀 😀 Vcera v noci ako sme isli domov z prace, tak ma zavolali na vratnicu ze mam tam nieco. Tak tam idem a tam obrovska kytica, s podakovanim a sladke. Nechal mi to tam moj sef (ex) co som mu robila tu tortu na rozluckovu party , ze isiel do dochodku. No taka som ostala dojata 😵 😵 😵 😵 😵
Sorry, ale musela som sa pochvalit 😅 😅

jakelina
9. apr 2013

@zsuzsu to je krásné a moc ti to přeju 😉

sjuzan77
9. apr 2013

ahojte, chcem vas poprosit o radu. budem piect na sobotu tortu pre dcerku a chcem si na nu vymodelovat postavicky ( z MMF) ako dporedu si ich mozem spravit, nestane sa im nic, ak ich urobim uz dnes?

aduskatt
9. apr 2013

@sjuzan77 mozes pokojne urobi aj dnes, nedavat do chladnicky, len niecim prikryt, aby sa na ne neprasilo

sjuzan77
9. apr 2013

@aduskatt dakujem za radu, tak sa do toho pustim 🙂

aduskatt
9. apr 2013

@sjuzan77 za malicko🙂

levandulka3
9. apr 2013

@dajna11 parádne, neskutočné tá práca s karamelom 😵 😵 😵 😵 😵 poslala som ti aj žiadosť o priateľstvo na fb

dajna11
9. apr 2013

@levandulka3 ten karamel som chcela vidieť ale ked som videla to profi náradie a predstavila som si čo mám z toho doma....že nič....tak ma prešla snaha to skusiť🙂

bambula1307
9. apr 2013

dievcene prosim o radu, chcem si kupit nejaku hmotu na kvietky, doteraz som skusala len WI..som si kupila 1kg,ale uz sa mi mina a neviem co si mam kupit..ake mate skusenosti..s cim sa vam dobre kvietky robia? dakujem. 😉

denuschka7
9. apr 2013

@bambula1307 smartflex flower 😉

dajna11
9. apr 2013

@levandulka3 ešte mi neprišla nijaka žiadosť:(.....

aduskatt
9. apr 2013

@bambula1307 urcite Smartflex flower, najmensie balenie je 0,7 kg

aduskatt
9. apr 2013

priebezne info ZILA formy........vyrobca mi ponuka este vyssie ceny ako som nasla u jednej firmy v cechach.takze Madarom som podakovala a zacala som vyjednavat s Cechmi🙂 uvidime, co ponuknu

bambula1307
9. apr 2013

@denuschka7
@aduskatt dakujem pekne 😉

vlada111
9. apr 2013

@aduskatt to je krásne 😀 Áno tá moja expertka je aj v škôlke parťáčka s veľkáčmi. Ona vedie debaty na úrovni a dôležito sa pri tom tvári 😀

luciahromadkova
9. apr 2013

@florentina dakujem 😉

aduskatt
9. apr 2013

@vlada111 Vladi, ta cierna prachovka bude na sklade v piatok, alebo v pondelok, tak ze zaciatkom buduceho tyzdna budem mat tie farby doplnene

pristela
9. apr 2013

Holky prosim vas , rychla pomoc , nemate inšpiračky na tortičku Karkulka a vlk ? 😕

rachel36a
9. apr 2013

@pristela prosím ťa v akej sieti drogérií kupuješ tú čiernu farbu... ja už som pozerala kade tade a všade majú len žltú ,oranžovú , červenú, modrú a zelenú... ďakujem...

aduskatt
9. apr 2013

vysmiaty vam ponuknu cenu a vedia, za kolko si mozte dovolit predat.ked pride na lamanie chleba, tak zrazu, ze ale to bolo bez DPH a DPH je 27%..tak nakoniec ponuka je vyssia ako pripadna predajna cena......🙂)) hlavne, ze som teraz hodinu a pol oprasovala svoju anglictinu........no sak ale aspon viem, ze je mojej anglictine rozumiet, tusim je fakt vsetko zle na nieco dobre 😀 😀 😀 😀

pakin
9. apr 2013

@mamina1978 ahoj môžem poprosiť receptík na tortu? Díky moc 🙂