Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

mimcak
22. apr 2013

@mojmacik nádhera.tie obrúčky na každej si si kupovala či vyrobila z niečoho?

jenie123
22. apr 2013

@ludkas31 tak to naozaj neviem.. vidis, robis vsetko spravde a aj tak sa nezadari..

mimcak
22. apr 2013

@jenie123 Ja tomu tiež nerozumiem.Predtým nikdy a to som zvykla aj preliať do inej mysy a nič ale začala som to nechávať v tej istej myse v ktorej budem šlahať,aby sa mi náhodou nezgrcla a vidíš ako na potvoru teraz 2x po sebe.

mojmacik
22. apr 2013

@mimcak robene...klasika darcekova stuha...a este roztrihnuta 🙂

jenie123
22. apr 2013

@mimcak no ved to.. najhorsie je to, ze sa ti to pokazi, ked to nutne potrebujes.. teda aspon mne sa to vzdy stava.. 🙂)

mimcak
22. apr 2013

@jenie123 No to hej aj mne sa to stalo pri svdobnej naposledy,ale už som vedela ako to napraviť. Takže som ju hned šupla nad paru,ked som videla ,že sa zráža.

wera.g
22. apr 2013

ahojte, pridávam moju dnešnú, mala som voľnú ruku, nechali to celé na mňa, jediná podmienka, aby si z nej 20 ľudí dalo 🙂 a už mi volal pán,ktorý to objednával svojej priateľke (asi spolu aj robia, lebo ju mali v práci) a povedal, že doslova znej padla na kolená, že v živote nevidela krajšiu, že z nej bola úúúplne vytešená, že ju všetci obdivovali a že sa celá zjedla a torty už len odomňa 🙂))) juch juch aká som rada, tak moc taký telefonát poteší 🙂)))

aduskatt
22. apr 2013

@wera.g tak to potesi🙂)a fakt je krasna🙂

wera.g
22. apr 2013

Ďakujem moc moc Aďka 😉) juuuuj ale rada som, že sa páčila 🙂 pri takých kde mám voľnú ruku vždy tŕpnem aby som sa trafila do vkusu, no tak o to viac potom také slová potešia 🙂) @aduskatt

aduskatt
22. apr 2013

@wera.g mi hovor🙂) ja som mala dnes telefonat, ze videla u susedy tortu( teraz v piatok som odovzdavala, McQueen) a ze ci jej upeciem🙂 no a nepotes sa🙂

jenie123
22. apr 2013

@wera.g uzasna je, aj ja by som z nej padla na kolena.. 🙂)) a reakcia potesi, hned sa lepsie pecie.. 🙂)))

aduskatt
22. apr 2013

No, ja sa idem pohadat trosku do skoly, zeny moje☹( taaaaaaak sa mi nechce, ale nie je ine vychodisko, tak drzte palce

wera.g
22. apr 2013

spokojný zákazník najlepšia chodiaca reklama 🙂)) supeeer, tak sa oplatila robiť väčšia, nie? 😀 a čože ideš do školy, čo sa stalo? @aduskatt

aduskatt
22. apr 2013

@wera.g v skratke.syna sikanuju spoluziaci.devatrocne detiska☹

wera.g
22. apr 2013

jeeeeeeeej ďakujem moc moc moc 😵 😵 😵 presne, hneď by som aj ďalšiu spravila, hoci som od štvrtka poriadne ešte ani nesedela ... 😀 @jenie123

wera.g
22. apr 2013

jejda čožee? no tak to tam choď spraviť riadny bordel, kurnik za toto by som také tresty dávala.... ach jaj , držte sa ! @aduskatt

mimcak
22. apr 2013

@wera.g Je naozaj krásna. Mne sa páči ked mi dajú volnu ruku,ale ko ty hovoríš čakam do poslednej chvíle ako na ihlách či sa bude páčiť,aby som sa trafila do vkusu. Niekto má rad jemné,niekto zas výrazné. 😝

aduskatt
22. apr 2013

@wera.g jedna im uz odisla na inu skolu kvoli tomu....tak idem za triednou, to uz nie je mozne toto........ este ze su sproste tie deti a nemazu si statusy na FB, kde sa k tomu priznavaju, takze to nebude ze niekto mi povedal, mam vsetko vytlacene na papieri

aadulik2110
22. apr 2013

@kobrtko veľmi pekná tortička 🙂 tiež plánujem niečo podobné a tiež to bude moja prvotina 🙂 chcem sa spýtať ako ste spravili tie kvietočky, ďakujem

aduskatt
22. apr 2013

@wera.g dakujem za podporu

mimcak
22. apr 2013

@aduskatt jejda tak to sa držte juj natoto som ja tak nasrdená ked také počujem . Ja mám tiež z toho obavi do budúcna.Lebo mám syna s ráštepom chrbtice nieje to na ňom vidieť,ale je taký slabučký a hrozne citlivý,taký drobný od rovesníkov. aj by mal ísť od septembra do školy,ale sme dali odklad. Inak je múdry,od 2,5 r.pozná abecedu vie písať ,pozná hodiny,ale ostatné. 😝

blcha
22. apr 2013

@mojmacik nadherne tie medovnicky tak toto sa chcem ja strasne naucit taketo krasne robit fakt nadhera pozeram na ne uz asi 20krat 😉

jenie123
22. apr 2013

@aduskatt drzim palce, nech sa to vyriesi..

jakelina
22. apr 2013

@mojmacik úžasné perníčky

vendullka
22. apr 2013

Jedna berušková🙂

zuzana92101
22. apr 2013

@wera.g no to je farebna naadhera

aduskatt
22. apr 2013

tak triedna uz treti tyzden chora.tak zajtra idem rovno za riaditelkou

zuzana92101
22. apr 2013

@aduskatt jeeemine, to mi je luto...len chod narobit poriadok, aj tie detska by som si nabok zobrala a vycistila im zaludok!!!

zuzana92101
22. apr 2013

moje vikendove...

79zuzana
22. apr 2013

Zienky prosim pomoc. Volala mi zakaznicka, chce tortu pre svokru k 60. Indicie - rada pracuje na laptope, rada tancuje a pracuje v bare. Ona to na mna vyblakla v telefone a ze aku mam predstavu 😀 tak som jej povedala ze este ziadnu, ale dam jej skoro vediet... 😉 nemate nejaku tortusu co by tam pasovala? No a najlepsie, ze nie velku len tak pre 10 ludi ;)