Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

aduskatt
23. apr 2013

@pipka ked Ta tu vidim, vcera Ti odisla posta🙂

dada2007
23. apr 2013

a zabudla som vám dať moje víkendovky a idem popozerať vaše 😵 😵 😵

ajka82
23. apr 2013

@pipka no ja som isla len nahodou dnes tade, mala som ja vystupit o zastavku neskor ako som mala v povodnom plane :D a ze jaka novinka, prihladna tenucka silikonka-motiv ruza, ruky s nozkami, a neviem co este, ale tak nepoznala som to...a mala hned tahala, ze chce ruzovy valcek so srdieckami na valkanie... mala som problem ju odtial dostat-to dalsia taka maniacka na valceky a vykrajovacky :D

ajka82
23. apr 2013

@pipka moja mladsia podobne na farebne tricka...ale naozaj boli pekne, len som nemala viac penazi pri sebe, inak by som ich tam asi vsetky nechala :D 😅

reruna
23. apr 2013

Ahoj, mám asi svoji druhou zakázku - ale má to být svatební dort a nevěsta miluje ježečky, nemáte prosím nějaké inspirace na ježečky ve svatebním? nebo jakékoli ježky? nic mě nenapadá....

reruna
23. apr 2013

@pristela korpus pokropím jen čistým rumem bez čaje - tak štamprle na každý stačí bohatě

pristela
23. apr 2013

@dada2007 furt mam dve rury 😀 ked sme sa sem stahovali mali sme plynovy sporak s elektrickou rurou, ale kedze ja som sem nechcela plyn 😀 tak sme kupili druhu novu elektricku so sklokeramickou doskou hore no a v tejto novej mi odišla neviem kam rura 😠 len sporak hore siel 😠 a nemal to kto pozriet 😀 este , že sme nestihli predat tu predtym 😀 😀 takze som doteraz pekávala v zadu v dome co mam chodbicku a tam "odloženu" ruru 😀 😀 ale ted pecem uz aj v hlavnej v kuchyni ako normalny človek 😀

pristela
23. apr 2013

Holky moooc dakujem za poradenie , ste božsky sladkééé 😵 😵 😵 😵 😵

blcha
23. apr 2013

ahojte babulky potrebujem pomoc nemate nahodou niekto inspiraciu mam zadanie ze torta lomnicky stit a ze mohlo by tam byt aj to pleso akoze pomoooc ja som ani nic podobne na nete nenasla 😉

pipka
23. apr 2013

@aduskatt dakujeeeeeeem 😎 😎 😎

pipka
23. apr 2013

@ajka82 tak ruzovy valcek sme aj my s revom odkladali 😅 😀 a neviem nevieeeeem, ci sa ponho este nevratim 😀 😅

pipka
23. apr 2013

@pristela dosiel ti ten balicek uz...hmmm? 😕

aduskatt
23. apr 2013

@pipka za malicko🙂) jo aj mne uz dnes od Teba dorazilo🙂

mizulienka
23. apr 2013

@aduskatt Adi uz mas aj internetovu stranku hotovu? som nepostrehla, teraz sem velmi nechodim, dikes 😉

aduskatt
23. apr 2013

@mizulienka poslala som ti do IP, kedze pravidla konika zakazuju davat linky do prispevkov🙂

mizulienka
23. apr 2013

@aduskatt aha, super, dikes idem hned mrknut 😉

pipka
23. apr 2013

babule, ze opica Paul Frank ...hovori vam to nieco? 😕 Bo ja som sa teraz pred nasou pubertackou v rodine zatvarila ako totalne neznala toho, co fičí 😅 😅 😅 😀 😝
teda googlim, nieco som nasla, ale ak by ste mali dake pekne jednoduche jednoposchodky s tym opicakom ulozene, bola by som vam povdacna 😎 😎 😎 😵

mizulienka
23. apr 2013

@aduskatt ceresnovy smart nebudes mat?

aduskatt
23. apr 2013

@mizulienka z velkych je teraz len vanilka, citron a jahoda. Cerešňový bude, ked ho budú mať na sklade, v najbližších dvoch týždňoch to ale nebude

aduskatt
23. apr 2013

@pipka no mne to vobec nic nehovori, asi som aj ja mimo🙂

pipka
23. apr 2013

@aduskatt sak aj ja som bolaaaa 😅 😅 😀 a mlada si tu klopala na celo, ze kde to zijem, ze sak to kazdy pozna 😝 😅 tak som rada, ze teda kazdy nie 😀 😀 ze su aj ludia ako ja 😀

akoze klasicka opica...co ti poviem, len teda ten nazov mi nic nehovoril 😝 😀 😕 😅

aduskatt
23. apr 2013

@pipka a to je kto? co?..rozpravka, alebo kieho? 🙂 mne to ani podla ksichtu nist nehovori

aduskatt
23. apr 2013

baby, ak chcete recept na kokosove muffiny, možte si odpisať, je zaveseny na mojej stranke. Do IP poskytnem aj link, keďže tu nemožem🙂

pristela
23. apr 2013

@pipka ach , ja som ti pisala na fb ze anoooo, uz daaavno , aj som mooc dakovala ale vidim ze nic nevidim a asi to neodoslalo 🙄 tak este raz mam , su uuuuuzaaaasneee , a moooooooooooc dakujem 😵 😵 😵

mirka_aa
23. apr 2013

@pristela dakujem krasne 🙂 aj ostatnym co odpovedali 🙂

mirka_aa
23. apr 2013

a este jedna otazocka,ak davam mrazene ovocie ,treba korpus aj tak polievat aby bol stavnaty,ci to ovocie pusti stavu ked sa v torte rozmrazi? 🙂 diik

blcha
23. apr 2013

@aduskatt posli aj mne adresu do ip dakujem 😉

baby neviem ako to spravit tu tortu je to pre mojho ocina on je velky turista horolezec teda bola a bude mat 60 a chcem mu spravit velku tortu a on chce lomnicky stit nasla som par fotiek takych tort ale ziadna sa mi neako extra nepaci a ana nemam predstavu ako by to malo vyzerat a este budem musiet asi aj neaku tu postavicku vymodelovat este som nerobila ziadnu 😝

pipka
23. apr 2013

@pristela oki, no ja som na FB nic nenasla 😒 😕 ale postatne je, ze dosli ok 😉 tak tesiiiim 😵

pipka
23. apr 2013

@aduskatt fuu, vela sa pytas 😅 😀 sak to ani ja neviem 😝 ale zevraj znacka oblecenia, modnych doplnkov a tak 😝 ze mladi na tom ficia 😅 😅 akoze tasky, kabelky, ruksaky, tricka atd 😝

aduskatt
23. apr 2013

@blcha mas🙂) u nas sa tie muffiny jedia este za horuca🙂 standardne robim minimalne z dvoch davok🙂