Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

aduskatt
7. máj 2013

@lucula73 hmmm, nova fotecka🙂

mibi41
7. máj 2013

Ahojte maminky, nieje tu nejaká maminka z Prešova alebo Sabinova čo by mi upiekla tortu? 🙂

lucula73
7. máj 2013

@aduskatt 🙂 🙂 prehľadala som celý album,tak posledný polrok, jja nemám skoro žiadne fotky!!!furt fotím len decká a potom to tak vyzerá 😀 ...lebo aj na fb mám takú zimnú a nemám ju za čo vymeniť, 😝

aduskatt
7. máj 2013

@lucula73 ja mam tuto na profile spred troch rokov a na PRO este starsiu, lebo tuto som v kompe uz nenasla🙂)))

mnamuela_aduskatt
7. máj 2013

@lucula73 vidiiis, vsade ina.......a novsie foto vobec nemam 😀

pralinka25
7. máj 2013

@aduskatt jej super a kolko ich tam asi je alebo aku maju gramaz? lebo ja ich potrebujem vela :(

jenie123
7. máj 2013

@leonesse ja mam tieto ak pomozu..

aduskatt
7. máj 2013

@pralinka25 je ich 80 g a su trosku mensie ako Oetkerove...podla mna dost, tie jednodruhove oetkerove strieborne maju 42g

aduskatt
7. máj 2013

zle vidno, skusim najst lepsiu foto

aduskatt
7. máj 2013
pralinka25
7. máj 2013

@aduskatt snad to bude stacit teda. ked su mensie tak ich bude asi aj viac ako keby bolo 2 balenia oetkera. ona chce takuto tortu co myslis vystaci?

aduskatt
7. máj 2013

@pralinka25 na toto ti podla mna vystaci pohodlne tak polovica tej flasky🙂, mozno aj menej

aduskatt
7. máj 2013

@pralinka25 ak zhanas este matros, tak mam aj presne taku stuhu, ako je na foto

pralinka25
7. máj 2013

@aduskatt oki super tak si ich vezmem. akurat premyslam kedy sa zastavim skusila by som zajtra by som ti zavolala ci si doma a ci mas cas. ale neviem ci mi to vyjde. mam tento tyzden toho strasne moc neviem kde mi hlava stoji :( ak by mi to nevyslo zajtra odlozis mi ich prosim do pondelka? urcite ti zajtra cinknem tak ci tak ze ako som na tom moze byt?

pralinka25
7. máj 2013

@aduskatt no stuhu mi uz kamoska dala lebo mala ju aj na vyzdobu tak mi z nej dala aj na toto ze nech je to rovnake

zklimekova
7. máj 2013

dnešná pre sesternicinho synčeka..veľmi sa mu páči lego aj rozprávka Ninjago 🙂....farby sú v skutočnosti krajšie.. je to fotené mobilom narýchlo:(

aduskatt
7. máj 2013

@pralinka25 jasnacka, zajtra budem doma, ak nestihnes, mas odlozene🙂

pralinka25
7. máj 2013

@aduskatt dakujem. isto ich zoberiem. ozvem sa 🙂

aduskatt
7. máj 2013

@pralinka25 ok, dohodnute🙂

lussy23
7. máj 2013

@zklimekova krásna

aduskatt
7. máj 2013

jubilejná č. 100

lucka_o
7. máj 2013

baby poradte kde najdem ako robit cokoladu na tortu ale obalovanu dookola a v strede zvykne byt ovocie zaliate zelatinou....chcela by som vyskusat nieco ine, uz marcipan nemozem jest 🙂 dakuje za tipy 😉

lussy23
7. máj 2013

@bahira1962012 krásna @z.junasova krásne sú @gumidekmomo krásna
@z.junasova krásne sú @gumidekmomo krásna

lussy23
7. máj 2013

@aduskatt krásna

aduskatt
7. máj 2013

@lussy23 dakujem

rachel36a
7. máj 2013

baby dostala som dnes k meninám zelenú silikonku, ako to vyberáte, mne sa tie dlhé polámali... mám to nechať úplne stuhnúť v mrazáku, alebo ako? ďakujem

pipka
7. máj 2013

babyyyyyy, ze aku inspiraciu mam pre vas 😀 😀 😎

taku si prosim na 17. maja, kto mi spraviiiii na 40-tku? 😕 😅 😀 😀 😀 @pristela zienka moja ....zlutujes sa? 😝 😀

aduskatt
7. máj 2013

@lucka_o nakresli si na papier na pecenie fixou obdlznik, aky budes potrebovat, na to nalej cokoladu, nechaj zatuhnut, ale nie uplne, aby sa dala otacat, pricap k torte, daj stuhnut a ked to bude studene, tak stiahni papier na pecenie dolu a mas🙂

pipka
7. máj 2013

a teda sucasne sa docasne lucim, mam zbaleno, zajtra padame na dovolenku 😎 vratim sa az 18. maja, taaaak uz sa psychicky chystam na to docitavanie po tej dobe 😅 😅 😝
zakazujem vam pisat 😠 😀 😀 😀 😀 😀

pristela
7. máj 2013

@zsuzsu no uuužasnu vec som pre teba teraz nahodou uzrela, skoro mi slinky vyprskli , ked som to uvidela 😀 😀 😀 😀 😀 uplne tvoja téma, toto im kludne urob 😀 😀 😀 😀 ked spocitas jedlu tortu s korpusom v tych postavickach tak snad sa aj doškrabes na 26cm priemer torty a teta bude spokojnáááá 😀 😀 😀
Foto je inšpirácia torty z internetu !!!!!