Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

aduskatt
9. máj 2013

@megies777 ja robim zo smartu a zatial sa mi nestalo, ze by mi nieco praskalo, ale je pravda, ze si nezvyknem robit dlho dopredu, max 4 dni

aduskatt
9. máj 2013

@reruna chudatko , s uskami je kriz...tak sa skoro vyliecte

bambula1307
9. máj 2013

@megies777 ja som len tak nalezato robila..na stojaka este nie...myslim ale ze ba to mohlo drzat, len to asi potrebuje viac casu na vytvrdnutie..ja som vecer sulkala a dnes dala na tortu...na stojaka by som asi dva dni nechala vyschnut. Mozno by sa to dalo z hmoty na kvettinky..tie rychlo schnu..nemas daku?

megies777
9. máj 2013

@aduskatt no ale mne to praská rovno pri tvarovaní..

megies777
9. máj 2013

@bambula1307 to nepoznám, aká to je? Ja som toho moc neskúšala

aduskatt
9. máj 2013

@megies777 na kvetinky je Smartflex Flower

maca_p
9. máj 2013

@blcha krasne su. ziadnu zlavu nedavaj 😉

bambula1307
9. máj 2013

ja mam zatial len smartflex flower ..
@megies777

megies777
9. máj 2013

to nemám. Uvidím čo to spraví do rána a ak to bude zlé tak kúpim 🙂 ďakujem za radu

megies777
9. máj 2013

@aduskatt a ak sa ťa smiem opýtať ako to rozmiesiš? Je to tvrdé jak hovado, ledva som z toho kúsok urvala :D

aduskatt
9. máj 2013

@megies777 teplom ruk to zmakne za par sekund🙂 a potom je to uz malina

reruna
9. máj 2013

@aduskatt @bambula1307 no hlavně je krásně, konečně, po té dlouhé zimě a my pořád doma☹

halienka
9. máj 2013

@sticker je pravda, že ja som doteraz vždy robila len do formy 23 cm alebo dokonca menšej 16 cm, a keď robím ako tu babky radili, že korpus otočím hore dnom, vrch je pekne rovný, tak hore takmer maslo netreba, ozaj len pošpiniť trochu aby chytila hmota a všetko ide na boky. No a ja som zatiaľ robila len výšku na 2x prerezanie. Takže mi to zatiaľ vyšlo s tým jedným 125g maslom. Teraz ale budem mať aj 2 väčšie torty, tak to už isto budem potrebovať celé 🙂 ak nie aj viac 😀

megies777
9. máj 2013

@aduskatt no tak možno už viem čo som spravila zle. Ja som to na malinkú chvíľku šupla do mikrovlnky - tak mi poradili v obchode. Lebo mne to nešlo rozmiesiť. A možno to bude celá chyba. Uvidím ráno a ak sa rozpuká tak to skúsim rozmiesiť v ruke 🙂 Moc ďakujem za radu

aduskatt
9. máj 2013

@reruna aj my sme boli, dnes v skole prvy den od minuleho pondelka.maleho zasa angina schvatila

aduskatt
9. máj 2013

@megies777 ja som nikdy nedavala do mikrosky, vzdy som si odvalila, kolko bolo treba, dala na stol, oprela sa dlanou o to a par sekund a zacalo to krasne same povolovat....

mia1111
9. máj 2013

@megies777 - no podľa mňa tá mikrovlnka - tá dosť vysuší hmotu. Ja dávam do mikrovlnky len keď potrebujem, aby mi šla hmota dobre cez striekačku a veru, je úplne iná kvalitou, ako keď ju len klasicky po troškách premiesim v rukách, po zohriatí v MW je taká "suchšia". Tak určo nabudúce nenahrievaj, ale po menších kusoch rozpracuj v rukách, ona po chvíli zmäkne a potom len jednotlivé kusy spoj dokopy a premies spolu.

megies777
9. máj 2013

@aduskatt
@mia1111 jeej baby ďakujem vám moc za rady 🙂 Už som bola z toho celkom bez nálady a vy ste mi ju popravili 😉

mia1111
9. máj 2013

@megies777 - neboj, ono to pôjde. Ja si vždy príborovým nožíkom odrežem po kúskoch hmotu, len toľko, aby sa mi v rukách dobre miesila a potom tie kúsky (už zmäknuté) spojím a je to v pohode 😉

mirinecka
9. máj 2013

kočky ako tieňujete prachovými farbami aby to bolo bledšie a postupne tmavšie, dá sa to jednou farbou alebo treba miešať

muffinka8
9. máj 2013

Prosim vas, co teraz stoji mascarpone v Lidli?

pristela
9. máj 2013

no holky, ale ja skoro vzdy nahrievam smart v mikrotrtke 😕 a v pohode z neho robim , nepraska ani nic 😕 ja nikdy nemam tolko casu aby som po kusockach v rukach rozpracovavala ☹ nemyslim, ze to teda je to praskanie kvoli mikro

@megies777 a mala si ho riadne rozpracovaný v rukách , ja ho miesim hodne v rukach ked vyberiem z mikro , aj si ho tak natahujem ako žuvačku a zas davam dokopy 😉

pristela
9. máj 2013

@muffinka8 mascarpone je ted v kaufe nejak do 1,50€

lamps
9. máj 2013

@megies777 mne zo Smartu pravidelne praskajú postavičky, netuším, čím to je 😕 v mirovlnke nenahrievam, hmotu poriadne vypracujem a aj tak. Teraz naposledy mi tak dopraskal ten macko, čo som robila mm na narodeninovú tortu. Po týždni bol na zaplakanie, chudáčik celý bol dopraskaný ☹ ☹ ☹

pristela
9. máj 2013

@lamps bo im dávaš dušičku a oni pak ked zacnu dychat hold tak praskaju, sa nediv !!!!

lamps
9. máj 2013

@pristela ha, tak toto ma nenapadlo 😀 😀 😀 😀 ale poviem ti riadne ma to štve. Hlavne to, že neviem prečo?

inak dievčence moje, včera som skoro uškrtila mm. Dala som do chladničky tortu s tým hasičským autom, hovorím deťom, že do chladničy opatrne a nad tortu Nič Otvorené Nedávať? viete, čo urobil mm? Položil otvorený čokoládový jogurt nad tortu. Skoro ma trafilo, hovorím mu, čo som pred chvíľou hovorila? a on, že keď ja som nevedel a hľadal som miesto

pristela
9. máj 2013

@lamps no ved ja tiez netusim a viem ze ti to stale robi ☹ , jedine co v tom moze byt tak vzduch u vas nic ine, mozno mate nejaky suchsi abo ja neviem , mne sa zdal na kavicke u teba okaa 😀 😀 😀 ale ten tvoj martanko je u mna stale v pohode 😵 len o tykadla dosiel ale zas to bola moja šikovnosť ☹ ☹ ☹

megies777
9. máj 2013

@pristela tak potom už vážne neviem... bola som rada že to zvalím na mikrovlnku 😝 Možno by to bolo treba viac miesiť no neviem.. A nakoľko to dávaš do mikro?

lamps
9. máj 2013

@pristela tak budem chodiť šúľať postavičky ku tebe 😀 😀 😀 😀 na budúci týždeň robím ružovú rybu 😀 😀 😀

pristela
9. máj 2013

@megies777 to su len sekundy , chvííílolinku , nedavam velky kus bo pak to je zerave dnu a vonku nic, radsej rozrobim na mensie kusky a tie hodim naraz na 3-4sek. potom okusim ci sa da ak nie tak zas 3sek...
@lamps ja sa taaak tesiim na rybu, ani nevies ako !!!!!!