Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

simasa
8. jún 2013

@halienka Ďakujem 😵

lamps
8. jún 2013

moja práve dokončená pre môjho malého milenca k 1. rôčku 😅

luciahromadkova
8. jún 2013

@lamps nadherná 😵

luciahromadkova
8. jún 2013

@simasa nadherná ako skutočná 😵 😵

lamps
8. jún 2013

@simasa tá košeľa je ako živá 😅 😅 😅 😅

jakelina
8. jún 2013

@simasa úžasná, jak jsi dělala ten límec, ty vroubky???

dajna11
8. jún 2013

@simasa waaaaaaaaaaaaaaauu 😀

dajna11
8. jún 2013

@pristela jaj moja ved su krásne ako obrázok, to bysi nam nemohla snád urobiť že by si dotortovala.........nieeeeee 😒 😒

mamcas
8. jún 2013

@simasa tak tu cumiiiim, strasne krasne prepracovane 🙂 musis mat dokonalu trpezlivost 😅 joj neuveritelna torticka, teda ani by som nepovedala, ze sa to da jest 😝

mamcas
8. jún 2013

@jakelina to vobec nie je zly napad veru :P dakujem za tip 😀

simasa
8. jún 2013

@lamps Juuj, milena torticka.

@luciahromadkova
@jakelina
@dajna11
@mamcas
Velmi pekne dakujem za pochvaly. Majka, ten limec je robeny takym valcekom s vrubkami.

pipka
8. jún 2013

@pristela ... ty brdo, ty si este aj z toho nechutneho holubnika spravila aku skvostnu tortu 😕 😎 😎 sak je bombovaaaa
a ta babka s dedkom...suprovaaaaaa 😀 😉 😉 to ukladam 😉

pipka
8. jún 2013

@simasa dokonalaaaaa je ta kosela 😉 krokodila si mala z niecoho vystrihnuteho? napr na oplatke? ...ci z hmoty? 😕 😉

ajka82
8. jún 2013

@pristela prosim, ty si robila taky super bicykel aj postup si fotila, ale mam otazocku, aj si tu kostru vystuzila, ci tie tyce boli bez vystuze vytvrdnute? mam robit bicykel ale budu s nou cestovat do viedne, tak neviem ci radsej vystuzit alebo netreba 😕 kujeeem 😉

alexandrakocikova
8. jún 2013

Moje dva týždne, dúfam, že vám nevadí moje tapetovanie🙂

evuska32
8. jún 2013

@aduskatt chcem sa opýtať, ty si tiež robíš doma marcipán? Ak áno, bieliš ho či ho nechávaš taký? Máš nejaký osvedčený pomer surovín, lebo ja nejaký mám ale nebola som spokojná s ním, dosť sa drobil. ďakujem 🙂

aduskatt
8. jún 2013

@evuska32 kedysi som robila MMF doma, ale to ma rychlo preslo, teraz robim so Smartflexom

rapunzel1
8. jún 2013

pridám aj ja trošku do tohoto tortového mlyna 😝 , ale baby mám dosť, som 3 noci spala po 3 hodiny a ráno klusať s malým do škôlky a potom všetko s malou za zadkom...sedela na linke a všetko musela vidieť a na všetko sa opýtať...jajáj, no ale zvládli sme to všetci bez úhony 😀
srdiečko je podľa jednej mojej torty, len v červenom presne na želanie, havo mal byť kokršpaniel, tak snáď sa malá nenaľaká a kvetinková pre švagra krstnej našich detí k 50tinám. Mala 15 kg moja najťažšia torta, ešte že som ju odhovorila, od rozmerov 40*40 a 30*30, a urobila aspoň o 5 cm menšiu, veď by som to ani nezdvihla....a ešte že red velvet,pribináčik a kooopa ovocia...všetko samé ťažké veci...
No ale dalo mi to zabrať sa mi moc nedarilo...bolo hrooozne vlhko, nie a nie schnúť, som sa bála, že mi tie kvety z tých drôtikom zlezú a chudák pes sa mi len tak tak zmestil na vankúš som to nejak nevypočítala 😅 😅 😅

simasa
8. jún 2013

@pipka Ďakujem, je to jedlá oplátka.

zsuzsu
9. jún 2013

moje dve rychlovky :D

zsuzsu
9. jún 2013

a fotky :D :D :D

katkak23
9. jún 2013

a moje posledné konečne :o)

daniela09
9. jún 2013
vecernicci
9. jún 2013

holky, tak moje víkendovky 😉 ty botky jsou jen z hmoty, holky, kolik si za ně mám říct, je to velikost 34 a mají 1400 g 😉
a jde se tapetovat 😀

mimcak
9. jún 2013

@luciahromadkova Ďakujem 🙂 🙂 😅 😵 aj krabicu aj kabelku som robiala prvý krát som sa aj toho bála,ale celkom to šlo.

mimcak
9. jún 2013

@pipka aj my sme mali výročie 4.6. ,ale tortička tiež nebola,nestíhala som nejako. 😝

sticker
9. jún 2013

@simasa Pane Bože...no nemám slov!!!! Úžasná torta!!!!!! Nedávaš nejaké rýchlokurzy pre tupelov 😀 😅 Ešte aj krabicu si perfektne spravila 😵

lifinka
9. jún 2013

@lamps přejeme vše nejlepší oslavenci!!!

mimcak
9. jún 2013

Kočeny mám robiť tortu pre 25ročnú a máju tam byť mušle,proste morský motív. Nejaký nápad,alebo inšpirácie?????

pristela
9. jún 2013

@vlada111 😀 😀 😀 😀 😀 že bez dramatizácie 😀 😀 😀 😀 keby si vedela co vsetko sa mi s nimi stalo tak to je snad rozpisane na pol stran tu ☹ vcera o 15 som lahla a vstala az dnes ted o 9 , nik ma nebudil, neotravoval , bo videli a vedeli 😀 😀 😀
@dajna11 aale prestat nemozem , bo objednavky mam zapisane uz az na september , ale chut musim opäť niekde nájsť 😉 no pokukam vase sladke vecičky a ono to príde 😀
@pipka no keby si videla tu foto holubniku 😀 😀 😀 jaaj , ale ked ho brali povedali ze nech sa nebojim , ze vsak druhy krat uz nebude 😀 😀 ale oni su inak zlatí objednavaju mi take super veci 😀 😀 prve im siel ten mysiak stuart s macacou hlavou , pak velky thomas vlak , pak ta svadobka z babatkom hore 😀 a uz cakam co bude o rok 😀 😀 😀 😀
@ajka82 vystuzeny bol len v tych troch hlavných "rurkach" , tie co su v strede tie najhrubsie tak v nich boli sparadla , a este v kolesach boli dookola natocene drotiky a zamaskovane sedou potahovkou , ostatne bolo bez vystuže.