Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

nika266
14. nov 2013

Moja dnešná pre zahradníčku

zuzubb007
14. nov 2013

Ahojte zienky potrebujem poradit nejaku fajnu lahodnu plnku, mate nejaky napad? 🙂

mamina1978
14. nov 2013

@broucek2 Waaauuuuuuuu , nadherneeeee 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

mamina1978
14. nov 2013

@aduskatt krasnuckaaaa 😵 😵 😵 ja som myslela , ze fotis original fotakom, a nie mobilom 😕 tak skus si v nastaveniach kamery dat kvalitnejsi väcsi rozmer, snad to troska pomoze 😉 🙂

akzuzs
14. nov 2013

Ahojte idem Vás len pozdraviť lebo už kvapkám z torty. Cele doobedie v ťahu z jednej. 🙄 Najdla som sa, počítala som si v bleskovej rýchlosti čoto čo som stihla a @pristel ja nemáááám slov. Keby som Ťa chválila bolo by to málo neviem čo dodať proste úžas.
Idem ďalej makať JUPÍÍÍÍÍ 😅
@nika266 zlatučká a pekná tortička.
@broucek2 To si odtrhla z o záhradky? Pekné . Čo stojí taký kurz?

fiandr
14. nov 2013

🤐 jbnnijgun nmnbjmvhlkbkbjbjbhjjhkjhjjhjkjhjhjkjjikýgkjufriuruioížtgf

zz134
14. nov 2013

babule pls nemate niektora ulozeny postup na tie prasata a ich prdky z tej tortuse co sa prasatka cubru v blate? dakujeeem

zz134
14. nov 2013

@lucula73 z netu

laurinka98
14. nov 2013

ahojte, poprosila by som o radu, chcem urobit na tortu vlci mak,ale nedari sa mi tie listky tak pekny zvlnit, ako mam spravne postupovat? dakujem za kazdy tip 🙂

mamina1978
14. nov 2013

@zuzubb007 Tu mame este jednu nadväzujucu temu - zbierku nasich overenych receptov na kremy a korpusy. Skus kuknut, snad si nieco vyberies..... 😉 🙂
https://www.modrykonik.sk/forum/recepty/marcipanove-torty-recepty-na-korpusy-kremy-potahove-hmoty-2/

aduskatt
14. nov 2013

@laurinka98 pozri na www.mnamuela.sk, hore je sekcia pracovne postupy, tam ked si kliknes, su videa a postupy a je tam aj vlci mak

jania023
14. nov 2013

Kocky mozno to sem nepatri ale ostalo mi dve 7kg vedra hmoty a jedno vedro hmota na sugarveil ak by mal niekto zaujem za prijatelnu cenu posuniem

broucek2
14. nov 2013

@mamina1978 to je lektorem, fakt to bylo moc fajn

broucek2
14. nov 2013

@akzuzs kurz je cca 7h a stojí 2 500,- Kč. Dala jsem si jej jako dárek k narozeninám.

marianabila
14. nov 2013

😢 baby,vy ma nechate v stichu?fnuk fnuk potrebujem recept na korpus o priemere 34cm....prosiiiiiiiiiiim 😢

jakelina
14. nov 2013

@marianabila já takový velký ráfek nemám a každý korpus naroste jinak. Já dělám obyčejný piškot bez oleje a vody a pekla bych asi z deseti vajec nadvakrát. A pak každý přepůlila a měla třikrát plněný korpus.

vosinka
14. nov 2013

Prosím o radu, jak potáhnout dvoupatrový dort, aby každé patro mělo jinou barvu? Děkuji. 🙂

sisix
14. nov 2013

@vosinka kazde patro potahni barvou kterou chces a pak poloz na sebe

akzuzs
14. nov 2013

@vosinka Ale nezabudni si ho vystužiť aby Ti vrchné poschodie zrazu neprepadlo alebo nepohlo

akzuzs
14. nov 2013

@marianabila je som robila v takéjto tortovnici a robila som mramorový korpus z 16 vajec a dal sa prekrojiť na na dva razy ( čiže Ti vyšli tri pláty) ale keby si chcela predeliť len raz tak by ti stačilo 12 vajec. A pečie sa to tiež dlhšie na 160 stupňov cca 70-80 minút. Mám recept na orechový korpus do toho a aj obyčajný mramorák. Piškótu som v tom nerobila. Mramorový najdeš aj tu na MK ale ak by si ho nenašla pošlem do IP a orechový je:
12 vajec, 2a1/2 PDP, 720g práškového cukru, 380 g hladkej múky, 380g. orechov, 300ml. teplej vody, 450 ml. oleja. Postup je ako na mramorák. ak by si nevedela pošlem tiež do IP nech to tu nezdržujeme 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

marianabila
14. nov 2013

@akzuzs 😉 dakujeeeeeeeeeeeeem

milli3377
14. nov 2013

Ahojte babule,dcerka ma onedlho narodky a idem kupi tortu ktora sa vola trianon je v akcii,ingrediencie by ma vysli viac a kde je este cas a energie? Prosim vas ako urobit napis? Slahacka a stuzovac a cez sacok,ci ako? Aky pomer? Vdaka za rady uz nam to kus suri..

laumi
14. nov 2013

Ďalší pokus 🙂)

anibas
14. nov 2013

@marianabila Takéto veľké rozmery pečiem po jednotlivých plátoch, nikdy nie naraz 😉

adrika202
14. nov 2013

svadobná na svadbu v zlato bielom tone..a moj uuuuplne prvy kvet na drôtikoch 🙂 jupiii :D

pristela
14. nov 2013

@marianabila ja mam najvacsiu 32cm , robim recept z mramoraku/ v svetlej , hnedej abo mramor verzii/ z 12 vajec, a v pohode sa upecie, prepecie, na tych 9cm výšku

ajka82
15. nov 2013

auuuu, slak to traf celu coko aj transfer 😠 uplne lava som dnes, polku som rozmazala a kraje sa mi zlomili kde sa mali spajat 😢 a teraz neviem co s tym asi sa dnes nevyspim to tak vidim 🙄

ajka82
15. nov 2013

tu je moja nestatnica 🙄 😅 potom co som transfer zoskrabala z polovice, co bol dolamany a nedotlaceny, dala som rozpustit dalsiu coko a neviem akym zazrakom, ale tak sa mi zondila, ze z nej bola jedna velka guca, z ktorej som mohla usulat jednu velku gulu a chutila strasneeee, bleee, ale nezdalo sa mi ze som ju prevarila, tak to letelo do kosa 😲 potom som davala cisty mantinel som chcela urobit ze polka cista coko do stratena a a mensia "polka" zostane s transferom, ale ten sa mi tiez zlomil pri davani a toto uz bol zufaly pokus so slzami v ociach o tretej rano, ze ak sa to nepodari tak uz seknem s celymi cokoladovovymi tortami 😖 🙄

pipka
15. nov 2013

@ajka82 no na to co citam, sa ti nakoniec vydarila kraaasne 😉 sikovnica si ty! 😉 😉 😉

ajka82
15. nov 2013

@pipka jani ale mne sa este nestalo, ze by som pri torte vyronila slzu od zufalstva 😒 toto bolo strasne co sa dialo vcera a dnes v noci 🙄 😠
ale dakujem, teraz sa mozem ist zamestnat do zvaracskeho ustavu 😝 😀