Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

lenuliatko
7. dec 2013

@denisak77 že odflákla 🙂 Krásne sú a tie kvety úžasné, ako ich robíš, prosím ťa? Veľmi dobre to na torte vyzerá

lenuliatko
7. dec 2013

@zuul ďakujem krásne, dám vytlačiť aj ja 🙂

woman04
7. dec 2013

@jakelina je úžasnááá a z chlapa si nič nerob 😉

woman04
7. dec 2013

..moja víkendovka pre môjho 2-ročného dubáčika 😉 ...obľúbená rozprávka Pocoyo ..chcela som farebnú a veľa postavičiek,ale MMF štrajkoval ,tak som to vzdala..pri miešaní farieb sa mi hmota drolila..a celkovo sa mi zle robilo..mne tieto americké cukríky nejak nesedia.. som začiatočník,robila som len pár tort,ale predtým som taký problém nemala..ale všetkým neskutočne chutila,tak som sa tešila 😵

denisak77
7. dec 2013

lenuliatko,bubobubina , Vykrojila som si 3 kruhy , 3 veľkosti a po krajoch nariasila a to isté aj okolo torty,odrezala som pás ,taký dlhý aby mi obišiel oklo torty ,aby som nemala spoje,iba jeden a po obidvoch stranách nariasila..Lenivá som ,no darmo,ale páčila sa veľmi,ak to nepredstierali.

denisak77
7. dec 2013

@lenuliatko kukni vyžšie odpoveď

denisak77
7. dec 2013

@bubobubina chcela som odpísať obidvom naraz,ale neviem ako sa to robí ,aby som nemusela to isté písať 2 X.,som počítačový antitalent

akzuzs
7. dec 2013

Pridávam svoje tohotýždňové výtvory. Tá chalúpka je prvotina a snažila som sa jak som vedela ale na @pristel a iné to ani z diaľky nieje ale možno raz keď motyka vystrelí sa podarí aj táto stránka sladkých dobrôt. No idem v rýchlosti olajkovať a pokukať vaše výtvory . Peknú snehobielú sobotu všetkým

akzuzs
7. dec 2013
evvina
7. dec 2013

Dnešní Locika.

muffinka8
7. dec 2013

🙂 rybárska

pristela
7. dec 2013

Holky pridávam aj ja moju nočnu s Bořkom , malý oslávenec odborník na báger 😀, tak snad tento moj unho prešiel 😕 ale strašne bol zlatý, aj na pršťokoch ukázal kolko mu je ročkov 😀

lucula73
7. dec 2013

@lokalistin ďakujem 🙂 ...................ale tú podložku už asi robiť nebudem.......................chcela som si to vyskúšať,ale je to veľmi drahá podložka 🤐

lokalistin
7. dec 2013

@lucula73 skoda, vyzera to ale krajsie

bubobubina
7. dec 2013

@denisak77 v poho, nasla som si to 🙂 a dakujem .... a riasis kosticou?

lokalistin
7. dec 2013

Moja dnesna spatlana z dvoch obrazkov, vobec sa mi nechcelo ju robit, pani dirigovala vsetko od A po Z, tak trpnem ci sa jej bude pacit.

lokalistin
7. dec 2013

Baby inac som zistila, ze to aka pohoda robit tortu, ked nemusim utekat do roboty, len furt som bola leniva a vravim si este je cas, este mam cas 🙂

lamps
7. dec 2013

Ahojte sladké žienky, krásne ste napiekli, šikovnice ste tu veľké 😵 my máme s Veronkou za sebou pobyt v nemocke, operáciu zvládla a bola neskutočne statočná, tak som na ňu taká pyšná 😵 😵 😵 😵 a neskutočne som rada, že to už máme za sebou 🙂 🙂 🙂 🙂 želám vám krásny víkend

akapulko
7. dec 2013

tak ako mi strasne zacalo pecenie tento vyk.tak to bol nonsens najprv mi odisiel mixer vravim si ok esteze mam kupeny v zalohe novy 😝 pak na to rura to uz som v zalohe nemala ale poriesila som to🙂zabudla som zakrit pyskotu cize sa mi osusila 😀 😀 😀 😀 😀 davaj piect ku susede novu...pak sa mi zgrcli 2xkrem ...to uz som si urobila kafe vylozila nohy a smiala sa jak vol 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ale dajako som dobojovala dufam ze dalsi vyk.bude normal 😉

muffinka8
7. dec 2013

Barbie torta na želanie oslávenkyne 🙂

lokalistin
7. dec 2013

@lamps super,je statocna, tak uz len vsetko dobre

lokalistin
7. dec 2013

No prave tu bola pani a hned kukla zajacovi do tvare a ze pekny je, lebo doteraz videla len skaredych. Inac to je Kikaninchen ak by niekto nevedel preco modry

jakelina
7. dec 2013

@lamps myslela jsem na vás, tak je fajn, že to dobře dopadlo. 😉

jakelina
7. dec 2013

Ještě dvě dodělané v noci.

aduskatt
7. dec 2013

@jakelina no jo, Krtecek🙂) by sa TI ani neratal vikend bez Krtecka, ze?🙂

mamcas
7. dec 2013

Ahojte babulky 🙂 pride mi, ze som tu straaasne dlho nebola, ani neviem kolko stranok som uz nevidela... Uz sme ale na poriadku, prestahovani, tak verim, ze uz Vas zanedbavat nebudem 🙂
Pridavam moje dve robene uz v novom 🙂 A moja prvá šmoulinka pre našu malú kamošku 🙂

anibas
7. dec 2013

@mariann2 @lucula73 @moicka @zuzuz1 Tortičky krááááááááááááááááááááásne 🙂 🙂 🙂 🙂

anibas
7. dec 2013

@lamps Vééľmi som na vás myslela - super Veronka 😵 😵 😵

anibas
7. dec 2013

@jakelina Nádherná 😵 😵

lamps
7. dec 2013

@lokalistin
@jakelina
@anibas 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 moc ďakujem, my sme to cítili, že na nás myslí veľa dobrých ľudí 😵 😵 😵 a je super vedieť, že človek nie je v ťažkých chvíľach sám 😵.
A tiež ďakujem všetkým Vám, ktoré ste mi cez IP dali svoje tel. č. s tým, že ak by bolo treba s niečím pomôcť môžem Vám zavolať, ja som z toho úplne hotová, že napriek tomu, že sa osobne nepoznáme ste boli také zlaté a ochotné pomôcť, som z toho úplne dojatá