Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

ajka82
14. dec 2013

@pipka no som aj ja zvedava co ti odpisu 😉 a inak co sa tyka nahlasovania... no comment

@mysiatkoo 😀

pipka
14. dec 2013

@ajka82 sak ako keby nebolo jedno, ci to meno, co na fotku vlozim je šedé, biele alebo ružove 😅 😝 🙄
a ci je to vlozene v picture manageri alebo v picasse...to uz je tu chore fakt 🙄 😠 🙄

aduskatt
14. dec 2013

@pipka no o tom stopovani by som ti mohla pisat. mne stopli spravu: ved viete, kde je ten vlci mak 😀D.dovod: reklama............

pipka
14. dec 2013

@aduskatt 😅 😅 😅 😝 🙄

mysiatkoo
14. dec 2013

@pipka jj, ale tak nemozu predsa podporovat tazko zarobkovy tortovy biznis 😀 😀 sa len smejem nad tym... idem ja radsej vymyslat co s tou tortou....

ajka82
14. dec 2013

pozooor, lebo aj tema bude za chvilku nahlasena, ze sa nebavime o tom, co je nadpis 😝

mysiatkoo
14. dec 2013

@aduskatt LOL, to uz je ine kafe 😀 😀

aduskatt
14. dec 2013

@ajka82 uz sa podla najnovsich upravenych pravidiel pisat aj mimo temy🙂 lebo nikdy nevies, podla nich, ktorym smerom debata plynie a cim zacala zmena temy, takze defACTO NEBUDU, POKIAL NEBUDU VULGARIZMY PRISPEVKY MIMOTEMY MAZAT........

ajka82
14. dec 2013

@mysiatkoo jeeejda, torta... ja mam dnes v noci cas na rozmyslenie, ci urobit len rezy poliate cokoladou a nejkym haky-baky na vrchu na besiedku, alebo sa nakopnem a aj "zimne prekvapko" budu mat 😅

aduskatt
14. dec 2013

@mysiatkoo no sak tiez sa mi nad tym rozum zastavil.ale dosiahli akurat to, ze mi dotiahli cez 100 lajkov na moju firemnu FB funpage 🙂 takze akoze im dakujem🙂

ajka82
14. dec 2013

@aduskatt ooo, lebo doteraz bolo dost takych zmazanych... no ale potesiii 😀

mysiatkoo
14. dec 2013

@ajka82 jaj zadanie mam pomerne jasne a to ma stve vzdy najviac, lebo to sa tazko vymysla... cokoladove boky a vrx mila macka....a ziadne mile inspi som doteraz nenasla 😠

aduskatt
14. dec 2013

@ajka82 teraz maju najnovsie inu zabavu.tvarit sa inteligentne opravuju nadpisy v temach😀 dost sa na tom zabAvam

ajka82
14. dec 2013
mysiatkoo
14. dec 2013

@aduskatt no toto je asi tu skoda preberat... vsetci vieme o com tocime a ze je v tom jedine bohapusta zavist, lebo inak si to logicky vysvetlit nedokazem.... hold ... vitajte na svk!! (xyba mi tu bleah smajlik)

mysiatkoo
14. dec 2013

@ajka82 to ma byt nemodelovane ☹ ale asi nieco na ten styl vyrezem...

pipka
14. dec 2013

@aduskatt 😀 😀 😀 😀 😀

hlavne ze ked sem admin vlozi nejaky clanok, tak jedna gramaticka chyba na druhej 😝 🙄 😀 😀

ajka82
14. dec 2013

@mysiatkoo teda neviem ci chceli normalnu macku alebo rozpravkovu

aduskatt
14. dec 2013

@mysiatkoo presne tak......inak, ja akoze fakt nechapem, ako moze niekomu vadit fotka torty..mne bolo dokonca jednou babou v teme tortickarky vycitane, ze tym, ze dam na moju stranku videopostup a oznamim to na MK, tak bez hanby zarabam na mamickach z konika.....tak to som akoze pozerala s otvorenou hubou............ ale tak ostatne baby sa do nej obuli

ajka82
14. dec 2013

eee... len vyrezany 2D?

aduskatt
14. dec 2013

@pipka jj, to minuly tyzden som pozerala na to akurat......

ajka82
14. dec 2013
mysiatkoo
14. dec 2013

@ajka82 no nexcu modelovanu postavicku, ale aby vrx vyzeral ako hlava macky...proste cele zle 😝

pipka
14. dec 2013

@aduskatt sak aj jaaaaaaaaa 😅 😀 😀

ajka82
14. dec 2013

@mysiatkoo uprimnu sustrast 😅 😀 este si tukni hore na cute cat(ak ti tam ukaze rovnako moznost ako mne ukazuje).... mozno ta nieco nakopne 😉

aduskatt
14. dec 2013

@pipka sak ja vieeeeeeem🙂

pipka
14. dec 2013

@mysiatkoo no esteze ja nedostavam taketo zakazky 😅 😅
tesim sa co vykuzlis 😎

mysiatkoo
14. dec 2013

@aduskatt vsetko je o ludox... a toto je forum pristupne vlastne komukolvek, takze ocakavat, ze sa tu budu vyskytovat iba dostatocne inteligentni jedinci je naivne a tak to beriem... uz rok tu sledujem viacmenej tuto jedinu temu a mne naozaj nebude xybat tortovy album na MK - ja to nemam ako biznis.....
a keby uz na to doslo, tak ty tiez mozes vsetky ponuky pisat do sprav a "otravovat" tak ludi omnoho viac, ako ked hodis na presnu cielovku odkaz, ktory si moze otvorit len ten, kto ma o danu tematiku zaujem.... ale ono skoda slov....

aduskatt
14. dec 2013

@mysiatkoo asi tak nejak🙂

boise
14. dec 2013

Ahojte, tak dakujem za vcerajsiu radu, moja piata torta v zivote je konecne hotova... A jestli snad nekdo z vas pochyby ma - SPONGEBOB SQUAREPANTS!!! 😀