Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

jakelina
1. mar 2014

@pipka ahooooooooooooooooj 😉

daja55
1. mar 2014

Moja dnešná 5 kg, poťahovka - čokoláda + MML 🙂

bubobubina
1. mar 2014

@eliska22 velmi peknucka, taka jemna 🙂

bubobubina
1. mar 2014

@lawli to kinderko je ako skutocne 😉

jakelina
1. mar 2014

@daja55 krásná a co to je MML??

daja55
1. mar 2014

@jakelina cukríky Marsmallow, dúfam, že so to správne napísala 😀

dm1
1. mar 2014

kocky zdravim pridavam jednu tohtotyzdnovu pre kamosa mojho Matka. Strasne blbo sa mi to robilo nemala som cas aby to vytvrdlo vecer po 9 som zacala modelovat lebo som sa az v piatok dohodla co to ma byt. Navyse som tie prisery vobec nepoznala tak sa to zle robilo....

dm1
1. mar 2014

@pristela preskrasne vsetky 🙂

jakelina
1. mar 2014

@daja55 aha, my tomu říkáme MMF 😉

jakelina
1. mar 2014

@dm1 postavičky neznám, ale vypadají super 😉

daja55
1. mar 2014

@jakelina ako sa u nás na východe hovorí: i tak še da( aj tak sa dá) 😀 😀 😀

pristela
1. mar 2014

@halienka ta bordova mi zostala z minulej torty a robila som ju zo "zbytkov" ruzovej farby, takze je v nej ružova, červená , hnedá a aj žlta tam bol, no prosto nadavala som bo to stale nebolo bordo 😝

@janka22201 jooo , ten kvet je tazky ke sa daju hrube tie lupienky, no ked ich stensis tak az tak tazky nieje , ja som ho vculeky robila len druhy krat, nepouzivam ho velmi , davam na torty radsej vacsie a lahsie kvety 😀

pristela
1. mar 2014

Holky dakujem moc za kazde jedno pacitko aj pismenko a cmukááám 😵 😵 😵

halienka
1. mar 2014

@pristela jo, to poznám, keď má človek v mysli nejakú farbu a nie a nie s ak nej dopracovať 😀 ale mne sa zdá, že teda nakoniec ti vyšla vcelku pekná 😉 🙂 ´Dakujem, za radu, isto sa mi to raz zíde 🙂

mia114
1. mar 2014

ahojte, moja dnesna torticka.

mamcas
1. mar 2014

Tak moje za tento vikend. Mala som co robit a chrbat som si uz necitila vcera, ale dobojovala som a ta s tou mini pici harmonikou sa pani strasne pacila 🙂 Kittinka pre kamosku, v utorok objednana, taky mensi priemer. Ta prva to je panacik Top gear, Stig sa vola, bola na zelanie 🙂
Jaj a babulky robila som s pettinice a kto este neskusil, odporucam, robi sa s nou perfektne, akurat ze je makksia ako smart, ale nenechava otlacky, lahulinko sa valka, vybera z kybla, proste praca s nou nezatazi nase zenske rucicky 🙂 Dakujem Adi @aduskatt

lifinka
1. mar 2014

ahojky holky, doufám, že jste všechny zdravé,protože u nás je to od začátku roku jen samá viróza, už jsem myslela, že jsme z nemocí venku a už zase mají obě děti teploty....
přidávám dortík s fialkami 😉
pěknou neděli🙂

aduskatt
1. mar 2014

@mamcas tak som rada, ze sa Ti paci, ja tiez potahujem s nou a som spokojna🙂)) eln predpokladam, ze asi na teple leto to nebude, to sa asi budeme musiet vratit k Smartu🙂

pipka
1. mar 2014

@lifinka dortik krasny a skore uzdravenie deturencom zelam 😉

pipka
1. mar 2014

@daja55 ta ruzicka je kraaasna 😎 😉
MMF je vlastne skratka..marsmallow Fondan, preto to F na konci 😉

pipka
1. mar 2014

@pristela naaadhernee vsetky 😎 nechapem ako to v takom mnozstve zvladas 😕 😅 😝

mne teraz volali na dovolenke, ze na april bude spoluziak chciet torticku a ja ze, oki, ale brnkni mi, ked budem doma 😉 ze len taku mensiu...doma kukam do diara, ze jednu uz na ten datum mam...nuz reku mensiu mu spravim..a ted mi chalan vola, ze 3 poschodku a ze na vahe nezalezi 😅 😅 😅 pomooooooc 😀 😅

a ze straaasne im chuti puncovina, no da sa spravit cele jedno poschodie z puncoviny? 😕 😅 ze oni by to horne najmensie chceli celeeee z puncoviny? 😕 😅 tak som povedala, ze uvidim este aku foto mi posle a bud spravim hore len nejaku polgulu, alebo im vrch spravim klasika puncovu a do toho dam ako plnku puncovinu..alebo jaaa neviem 😅 😅 😅

pipka
1. mar 2014

nemam za posledny tyzden moc co ukazat, ale aj na chalupe sme s detmi zmajstrovali pre krstniatko 😉 + foto mojich lyziarikov 😎

adrika202
1. mar 2014

konečne všetko hotovo ..tento týžden to bol nekonečný tortový príbeh 🙂

jakelina
1. mar 2014

@pipka jací jste podaření, já už ani nevím jak sníh vypadá. 😀

anibas
1. mar 2014

@elamaslakova ďakujem 🙂)

anibas
1. mar 2014

@pipka Nádherná prázdninovka - moja kaťuša a Filip chorí 😝

lokalistin
1. mar 2014

@elamaslakova dakujem

eliska22
1. mar 2014

@lifinka jééééj krásna si sa ale teda nafialkovala 🙂

sarah00
1. mar 2014

@pristela máš krásne torty a farby tej poslednej na 80-tku sú nádherné 🙂 . čítam, že obmazávaš 2x maslom, prečo 2x? ďakujem

pipka
1. mar 2014

@jakelina ja som tiez sneh tento rok videla prvykrat 😅 😀
ale na horach mi to nevadi, tam to mam rada, ale v meste ho teda nemusim, resp. tu mi ani nechyba 😀
viac fotiek som dala na FB 😉
a teda tortucha taka jednoducha, to som v reklame pri filme robila 😀 😅 lebo sak ked deti koonecne vecer zaspali, tak sme potrebovali nasaaavat ticho a energiu setrit zas na dalsi lyzovaci den 😀 😀 😀
zdobili ju uz deti, takze aj tak vypada 😝 😀
aaale toto som fakt uz neriesila, ze ako bude vypadat 😅 hlavne ze im chutila 😉