Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

lydka01
29. dec 2014

@aduskatt dakujem,bol vyvalkany na tenko,skušala som druhu a ta sa podarila

lydka01
29. dec 2014

dobre ranko,možem sa spytat čo použivate na krajky,kupila som si silikonovu formu na krajky a nemam ani potuchy ako a čo s nou,prosim o rady,dakujem

aduskatt
29. dec 2014

@lydka01 ja osobne len takýto http://www.mnamuela.sk/p/1530, magic decor

lydka01
29. dec 2014

dakujem a prajem prijemny den

kitta
29. dec 2014

Baby dobre raaanko 🙂 potrebujem pomoc. Chodim na dlhe diely kupovat ķ2 alebo smartflex a maju zavrete teraz cez sviatky. Kupim to este niekde dnes alebo zajtra?

lokalistin
29. dec 2014

@pristela Zanet ja som zabudla na tu stierku, teraz vybalijem kufre a vidim ju tam, tak ju tam necham, 17.1. som zas na SK poto ti ju donesiem 😉 fakt som nic nestihala

woman04
29. dec 2014
evicaka
29. dec 2014

ahojte, pridávam jednu, robenú na Štefana, táááák sa mi nechcelo a podľa toho aj vypadá 😢

mimcak
29. dec 2014

Ahojte.Tak táto úplne neplánovaná.Volali mi len včera, že žijú v zahraničí,že len teraz došli nebola by som vzala,ale ked povedala,že niečo s mickym,že to nechá na mňa.Tak som nemohla odmietnuť. 😅 No a myslím,že táto už je naozaj posledná v tomto roku.

kitta
29. dec 2014

@woman04 dakujem kraaasnee. Uz nakupeneee

kovacsova
29. dec 2014

pre môjho vnúčika môj prvý pokus
😉

blahowoman
29. dec 2014

Ja som tuto odovzdavala 27.12 a od toho datumu mam aj ja sviatky 😉 .

blahowoman
29. dec 2014

A este jednu pre pána šrotára.

evala777
29. dec 2014

...ahojte, pridávam poseldnú tohoročnú...najbližšia ma čaká "až" 3.1. pre môjho synátora 😉 😀 😀 😀

pristela
30. dec 2014

Holky, pridavam silvestrovske, kedze na Silva a Novy rok nepeciem , tak beru skor 😉
ale teda , vsetky disney rozpravky milujem , ale v kine abo v telke 🙄

pristela
30. dec 2014

@lokalistin micus aaabsolut nevadii, ja pouzivam od Nikus taku kovovu "spachtlu" a teda sto bodoveee, spokojnost prenaramna s tym , cize ine ani uz nepotrebujem 😀 😀

elamaslakova
30. dec 2014

Dievčence pozdravujem vás a pridávam moju poslednú tortu v tomto roku , robená podľa predlohy z netu , podľa želania .

lamps
30. dec 2014

ahojte sladulienky, pridávam aj ja moju poslednú tohtoročnú tortušku. Okrem nej som robila ešte dve ďalšie, ale tie nestoja za reč ☹ ani som ich nefotila

evicaka
30. dec 2014

@lamps prekrásna.... radosť pozrieť 🙂 a neverím že ostatné nestáli za reč 🙂

lamps
30. dec 2014

😀 ďakujem mala som pri tých tortičkách nervy, neznášam, keď mi niekto presne do detailu nadiktuje, čo a ako má byť na torte, ešte aj druh písma mi určili 😖

adka092
30. dec 2014

@lamps nadhera 😉

pristela
30. dec 2014

@lamps aaaach , ta je kraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasna, naadherna, uzasna, neskutocnaaaa 😵 😵 😵 😵

lamps
30. dec 2014

@pristela aaaaaaaach, ďakujem 🙂 🙂 🙂 🙂 už si ju boli vziať a slečinky boli z nej krásne vytešené, tak sa teším aj ja 😵 😵 😵 hrozne dlho mi trvalo, kým som ju dala do kopy

elamaslakova
30. dec 2014

@lamps Prekrásna tortička

sollange
30. dec 2014

Prosím babule,nie že by som bola lenivá hľadať,len už som tak unavená,že nemám energiu.Skrátka potrebujem recept ná punčovú tortu,nejaký overený, ešte som ju nerobila a mám objednávku..prosím hodte mi ho niektorá z vás šikuliek 😅

laumi
31. dec 2014

Tak milé žienky, moje posledné tohtoročné 🙂 ĎAKUJEM za skvelé rady, tipy, inšpirácie, kt. som tu od Vás za celý rok mala možnosť získať 🙂 a prajem všeeetko dobre v Novom roku 🙂 🙂

mimcak
31. dec 2014

@lamps náaaaaaadhera 😵 😵 😵 😵

79zuzana
31. dec 2014

pre moju princeznu k narodeninkam ;) Strasne dlho som uz nic nepridavala, ale ani som vlastne nic okrem tejto torty nepiekla ;) Prajem vam vsetkym stastny novy rok 🙂

mysiatkoo
31. dec 2014

babulky sladke nestiham si vas docitat, ale aspon som vam prisla popriat stastny novy rok! nech sa vam v novom roku pecie jedna radost! frcime prec, ale ja to tu dobehnem az sa vratime 😉

sasettka
31. dec 2014

Posledná torta v roku 2014 - a v tomto roku krásne poradové číslo 100 😵 Tak Vám prajem, milé moje tortičkárky, všetko dobré do nového roka 2015, aby ste sa čo najmenej tvárili ako toto nahnevané vtáctvo 😀 a nech vám idú torty od ruky 🙂)) plnka z kinderčokoládiek a mascarpone, banán, čokoládový korpus... juj, ale nebavilo ma to ani trosilinkuuuuu 😅