Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

nika1985
2. okt 2015

a dakujem @stebota za rady tu je moj vytvor

majdulienka
2. okt 2015
Používateľ majdulienka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od majdulienka.

jej ta je pekna 🙂))

mojmacik
2. okt 2015

@mimcak pribinaaaaak 🙂 ...ma stastie 🙂

evala777
2. okt 2015

ahojte pridávam svoje, zlatá bola ešte minulého týždňa a ten kufor bol nadiktovaný (3xA4 formát) do poslednej bodky.... 😒

mimcak
2. okt 2015

@mojmacik tak ten v pohode môže do mraziaka. 😉 🙂

mimcak
2. okt 2015

@nika1985 veľmi pekné srdiečko.

denisak77
2. okt 2015

Ahojte,pridávam 4 kúsky.A je to tu ,porušený sľub sama sebe,že nepečiem viac ako 3 torty ☹ .Včera večer o 21 hod.prišiel známy,že súrne potrebuje tortu. Nechcela som ani za ten svet zobrať,veď som ešte nemala dokončené torty na dnes .neznášam to. Vyhovárala som sa ,že nemám ani dosť poťahovky,tak nakoniec som privolila ,že čokoládovú s jedným jediným kvetom.

timuss
2. okt 2015

@denisak77 ten slub si porusila uz asi pred tou cokoladovou..aspob teda podla mna, lebo 2poschodove nie su 2 torty ale 4/5 😎 inak su krasne 😀 😀

pipka
2. okt 2015

@sikag ja mooozem 😉 ale nech sa vyjadria aj baby, a dajte mi aspon cez @ vediet, nech mi nic neunikne 😉 o jednej viem byt hocikde 😉

pipka
2. okt 2015

@denisak77 naaadhera 😵

mojmacik
2. okt 2015

@pipka musiiiiim idem sem pisat a Hanka vravi...nasa pani ucitelka Katka (este z MŠ) ...ale naozaj na foto velka podoba 🙂

mojmacik
2. okt 2015

no a teraz k veci...ked lepiste krajku...potirate alkoholom tortu alebo krajku alebo lepidloooom..akooo? ...lebo minule sa mi furt odliepalaaaa

lamps
2. okt 2015

Ahojte dievčence moje sladké, pridávam moje tohtotýždňové tortušky a želám Vám krásny večer a ešte krajší víkend 😵 😵 😵 😵

sticker
2. okt 2015

@denisak77 Ako vždy nádherné.. Tá krstinová je neskutočne krásna 😵
@mimcak Ja len čumím pri tých množstvách.. čo aj keď za 3tt, aj tak sa mi to zdá veľa 😀
@lamps Tá jesenná je veľmi milá 😵
Ja pridávam tento týždeň dva a obe mimoňské. Ale mala som dosť aj z dvoch 😒

sticker
2. okt 2015

No a druhá sa mi niekde zapatrošila 😝

denisak77
2. okt 2015

@timuss teoreticky áno a inak ďakujem 🙂

denisak77
2. okt 2015

@sticker že ďakujem

denisak77
2. okt 2015

@lamps jééj,tie súkrásne

mimcak
2. okt 2015

kočky potrebujem na tortu monogrami písmená také tie velké hore n tortu najlepšie.Neviete kde to majú.

aduskatt
2. okt 2015

@mimcak ja v eshope, ak myslíš toto
kľudne mi napíš do IP

mimcak
2. okt 2015

@aduskatt ma napadlo,že u teba som videla skôr by som také číre,alebo štrasové. No uvidím ešte porozmýšľam. A ako dlho trvá dodanie,alebo vyhotovenie?

aduskatt
2. okt 2015

@mimcak štrasové si dolepíš štras na toto, dodanie je tak štyri dni po úhrade, priesvitné, žiaľ, zariadiť neviem

jenie123
2. okt 2015

@kubrt ďakujem velmi pekne, ano to bol svadobný.. 🙂🙂
@mimcak parádne mas všetky 🙂🙂
@antenka1 ďakujem 🙂🙂

aduskatt
2. okt 2015

@mimcak tu sme skúšali

jenie123
2. okt 2015

@denisak77 nadherneeee 🙂

mimcak
2. okt 2015

@jenie123 Ďakujem 😵 😵

mimcak
2. okt 2015

@aduskatt to skôr bez. No uvidím ako sa ešte pani vyjadrí a ak tak kolko dopredu treba objednať,aby sa stihlo?

aduskatt
2. okt 2015

@mimcak v pohode, to je bleskovka, posielajú mi to tak dva dni po objednávke a ja to viem následne poslať k tebe

mimcak
2. okt 2015

@aduskatt okyyys tak zatial ďakujem 🙂

aduskatt
2. okt 2015

@mimcak za máličko, ešte pre info, na výber je z týchto farieb: biela, žltá, oranžová, marhuľková, červená, ružová, fialová, svetlomodrá, tmavomodrá, tyrkysová, tmavozelená, limetkovo zelená, mentolovo zelená, ťavia, svetlohnedá, tmavohnedá, sivá, strieborná, zlatá, čierna