Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

stankapk
8. jan 2012

@zuziq ja som objednavala cez pravacokolada.sk a super, velmi rychlo poslali 🙂

pristela
8. jan 2012

@alenv juuuj to vypada dobreeee, a zas len u vas 🙄

zuzana124
8. jan 2012

@zuziq ja mám s obchodom pravacokolada veľmi dobré skúsenosti 🙂 sú rýchli

yamahafazer
8. jan 2012

teraz dorobene muffiny

vlada111
8. jan 2012

@mia1111 je kráááááána 🙂

vlada111
8. jan 2012

@mizulienka uf, to je moc za jeden týždeň 😝

alenv
8. jan 2012

@yamahafazer prosím v čem je pečeš? Bude mi stačit papír?

alenv
8. jan 2012

@pristela vid a je to za 40 Kč... tak já to asi objednám ta cena není hrozná a přijde mi to fakt skvělý

alenv
8. jan 2012

holky máte někdo doma http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=51086604&tab=7 já si ji objednala.. je to uplně první forma silikonová co si objednávám tak snad to bude ok

vecernicci
8. jan 2012

@vlada111 to mi povídej, já jich tenhle týden dělala 6 a je to fakt dost
@muzilienka krásný holčičí dortík 😉
@yamahafazer super mufinky krásně ozdobený 😵
@petkaaa28 náhodou žádný trhance nejsou vidět, super dortík😉

ajka82
8. jan 2012

@alenv uz sa to tu pytala jedna baba den-dva dozadu, chcela ju objednat... ja som ju kupovala teraz, ine vzory ale pouzivat ju budem az o tyzden 13teho...tak som tiez zvedava

jakelina
8. jan 2012

@alenv formičku doma nemám, ale taky se mi líbí, hlavně ty knoflíky jsou super.

vecernicci
8. jan 2012

@alenv hele tu struktur folii mám dřevo, bubliny, ulity a ještě nějaký, už nevím jaký 😀 a jde to super, vyválím si potahovku, na ni položím podložku a přejedu válečkem, aby se to jako vtisklo do potahovky a vypadá to super, takhl jsem dělala i toho Timmyho 🙂

yamahafazer
8. jan 2012

@alenv ja mam formicku na 12ks a do kazdej davam kosik papierovy

mamina1978
8. jan 2012

@mia1111 Velmi krasna 🙂 😉 a tie ohnicky ako si ich prosim ta robila????

lusil2005
8. jan 2012

kraaaasne torticky ste popridavali, len citat vas akosi nestiham ☹ tutoki moja dnesna - koselova... 😀

lussy23
8. jan 2012

@petkaa28 nádherná torta @yamahafazer krásne muffinky

lussy23
8. jan 2012

@lusil2005 krásna

yamahafazer
8. jan 2012

@lusil2005 ta je suprova ta kosela 😉

yamahafazer
8. jan 2012

@alenv ta formicka na cokoladu sa da pouzit na hmotu ja mam take tusim 3 co su na cokolady a davam tam hmotu len sa to tazsie doluje odtial
a ty nemas formicku na muffiny?ja iba v nej peciem a do nej dam kosicky papierove mam aj silikonove kosicky len ma ich nenapadlo este vyskusat
a tu silikonovu formicku ruzovu nemam ja mam oranzovu a ide to odtial dobre lebo moja mala sa snou rada hra a furt si robi otlacky z hmoty len ja som ju este zatial nepouzila akosi na ziadnu tortu

@petkaa28 peknucka torticka

@mizulienka ta je peknucka sa zabavis stym zdobenim bokov

mamina1978
8. jan 2012

@lusil2005 tak ta je nadherna 🙂 😉 🙂

yamahafazer
8. jan 2012

@mia1111 peknucka a tie plamene su super

yamahafazer
8. jan 2012

a dakujem vam vsetkym za vsetky paci sa mi 🙂

vecernicci
8. jan 2012

@lusil2005 super košile, jen obléknout 😉

děvčata nemáte některá osvědčený recept na harlekýn? chtějí ho až na únor, ale chce vědět teď jestli udělám, nebo ne 😉

katmi
8. jan 2012

@mamina1978 praveze mi to vsetko popraskalo a potrhalo sa uz na torte..takze smola..uz sa s tym nedalo nic robit..ale nejak som to zachranila..len to vyzera dost zle 🙄 no neva..nato,ze to je moja uuplne prva torta marcipanova,tak je dobra 😅 😀

katmi
8. jan 2012

@anibas no a v recepte,podla ktoreho som robila, bolo na 190g cukrikov pridat 600g praskoveho cukru to po prve a po druhe bolo napisane,ze na pracovnej doske treba mat aspon 1cm hrubu vrstvu praskoveho cukru,aby sa to nelepilo,ked sa valka... no teraz uz viem,ze to je totalna somarina... no nevadi.. nejak som urobila, je to moja prva marcipanova torta v zivote, tak tak aj vyzera 😅 😀 ale na buduce uz budem vediet.. dakujem pekne 🙂

simasa
8. jan 2012

@alenv je lepsie davat tie papierove kosicky este do tej silikonovej formy, lebo inak to vobec nedrzi tvar a cesto z nich vyteka. Ak ale formu nemas, tak potom by som poradila nechat aspon 2 - 3 kosicky v sebe a tak piect.

alenv
8. jan 2012

@simasa super díky.. já si radši koupím formu ještě 🙂
@yamahafazer děkuju moc.. koupím ještě formu.. já chtěla nějakou formu kde jsou knoflíčky a našla jsem jen toto tak snad budu spokojená🙂

alenv
8. jan 2012

@ajka82 tak pak dej vědět.. já ji chtěla na knoflíčky.. které pak chci na muffinky a tuto jedinou jsem našla

alenv
8. jan 2012

@vecernicci super.. hned objednám.. mě jde taky hlavně o to dřevo, to se hodí často 🙂