Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

ajka82
10. feb 2012

jedna minitorta pre svagrinu (ta tacka pod nou je taka na ktorej nosia v kaviarni kavicku s vodou-len pre predstavivost) a jedna svokrovi ... len ta jeho je asi moc prekvetinkovana na chlapa 😕
hadam sa budu pacit 🙂

jakelina
11. feb 2012

Moje večerní, měla jsem na ni málo času, tak je to taková rychlovka, jako vždy pro nás doma. Přijde mi 16 lidí na oslavu narozenin syna, tak jsem ještě pekla zákusek a chystám maso atd.... 😝 Navíc musíme vystěhovat celý jeden pokoj, ať se vejdem. 😀 😀
Dočtu vás snad zítra. 😀 😀

alenv
11. feb 2012

@jakelina tak ten se ti opravdu hooodně povedle.. krásně křivej

isabella_fly
11. feb 2012

koceny v nedelu mi ma prist navsteva 2 kocky, vela toho nezjedia ako ich poznam, no zostalo mi trocha tvarohovej plnky, co mam vymysliet nieco malicke, ale aby toho nebolo vela, nech sa to zje a nemusim priberat z toho ja? 😀

bzucinka2
11. feb 2012

baby aj vam konik pise od vcera tak divne? cele to tu mam ponatahovane...

dm1
11. feb 2012

@bzucinka2 mne ide v pohode

reruna
11. feb 2012

@jakelina krásně křivý dortík, a´t se oslava vydaří, synovi vše nej, tak už je plnoletý 🙂
Moc díky všem za liky, tu fialku jsem dělala už před pár měsíci, te´d mám v troubě korpus na valentýnské srdíčko a vyzkouším konečně ten mascarpone krém, koupila jsem to z Lidla, tak jsem zvědavá

dm1
11. feb 2012

baby mam taku otazku do plena. ako je to s trvanlivostou praveho parizaku? lebo falosny parizsky sa berie ako maslovy aj ked je tam slahacka a viem ze vydrzi aj tyzden ale toto neviem je to vlastne to iste len bez masla. Aky mate na to nazor?

vecernicci
11. feb 2012

@ajka82 @jakelina super dortíky
a moje dnešní

vecernicci
11. feb 2012

@mrka2 krásný autíčkový
@lucinka pěkný dortík a medvídek je kouzelný 😵

petra.vavra
11. feb 2012

ahoj holky, mohu se vás zeptat....chtěla bych zkusit udělat nějaký dort. Prosím, čím bych měla začít, co je podle vás, tak nejjednodušší a kde si mám nakoupit suroviny, se kterými se mi bude dobře dělat, abych to hned nevzdala. Děkuji moc ;)

marci2305
11. feb 2012

@lucinka Krásny macinko.. 😉 Pekná kombinácia bielej s červenou.. 🙂

marci2305
11. feb 2012

@vecernicci Dokonalé....ako vždy.. 😉

marci2305
11. feb 2012

@jakelina Nádherna. Žasnem!! 😝

isabella_fly
11. feb 2012

@vecernicci chcela by som sa ta spytat, ked robis na okrajoch s tymi kliestikami tu ozdobu, treba na to hrubsiu potahovku, lebo ja sa snazim dost tenku a nedari sa mi to tak pekne, alebo nejaky iny figel? nahriat kliestiky aby to povolilo? vdaka

pipka
11. feb 2012

ajojte po dlhsej dobe sa ozyvam a pridavam svoju vcerajsiu torticku 😉

isabella_fly
11. feb 2012

@pipka kraaasnaaaaa 🙂

pipka
11. feb 2012

@isabella_fly jeeej dakujeeem 🙂
ved som si aj zanadavala, ked som ju v noci robila...furt sa mi zdala kriva 😅 , sak aj je 😒 , ale tak hadam sa bude pacit, je pre kamosku, tak hadam ma s nou neposle do pekla 😅 😖

mizulienka
11. feb 2012

moje nocne 😉 idem vas kus pocitat

vecernicci
11. feb 2012

@isabella_fly když chci dělat kleštičkama, tak si nechávám trošku silnější potahovku, ale ne o moc a dělám to přes potr. folii, nic se nelepí a jde to perfektně 😉

eliska22
11. feb 2012

ešte jedna včerajšia 😝 to mám objednávky tento týždeň, ešte ma čaká britská vlajka 😅

katulkaaaaaa
11. feb 2012

@mizulienka vsetky su krasne🙂uz mas hotovo?

vecernicci
11. feb 2012

@pipka náhodou je pěkně rovná, ale to je úděl dortařek, že na svém výtvoru pořád něco vidí 😀 mluvím z vlastní zkušenosti 😉
@mizulienka tak ty jsou nádherný, ty jsi fakt tak šikovná 🙂

mizulienka
11. feb 2012

@katulkaaaaaa dakujem Kati, este ma dnes jedna caka a hotovo 😉

katulkaaaaaa
11. feb 2012

@mizulienka aco dalo sa to zvladnut?ja mam dnes len jednu robit,vcera snad po pol roku volno,to bol veget 😉

katulkaaaaaa
11. feb 2012

@vecernicci krasne ruzicky 🙂
@pipka velmipekna,farebna 😵

alenv
11. feb 2012

@mizulienka oči mi přecházeí

mizulienka
11. feb 2012

@katulkaaaaaa dalo, ale uz nevladzem, mam tak presilene ruky, ze nevladzem udrzat nic v ruke 😒

@alenv dakujem 😉

dajna11
11. feb 2012

moja dnešná ku kávičke,má iba marcipánov é kvety 😀 😀

janulkamartinko
11. feb 2012

@pristela a ked dam cerstve ovocie? moze byt aj dzus?