Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

dm1
11. júl 2012

@ajka82 som myslela ze aj ty mas uz ten valcek 🙂 . ja este zhanam male srdiecka

@dada2007 vyssie som pristelke vypisala co tam je ono sa to zle takto skus si pripadne na mimibazare pozriet co by si chcela a ja kuknem ci maju

pristela
11. júl 2012

@dada2007 žena , ty si tam kedy bola ??? 😕 ak dnes tak sme sa minuli 😝 ja tam nabehla, robi mi tam susedka 😵 kukám a ta za pokladnou ze co hladam a ja že také..ani som nedopovedala a ona ze vykrajovatka na marcipán 😀 😀 😀 som sa pak s nimi smiala, že či to na mne hned vidieť 😀 😀 😀

lamps
11. júl 2012

@florentina to fakt? ale mrzí ma, že nie sú schopní opätovať tvoje city 😀 😀 😀 😀

pristela
11. júl 2012

@lamps pch a to ako vieš??? aby ti neofrcali nad ránom 😀 😀 😀 😀

lamps
11. júl 2012

@pristela žeby som bola až taká šikovná, že stvorím mimozemšťankov, ktorí majú aj srdce? 😀

ajka82
11. júl 2012

@dm1 nie, ja som najskor pre vas, lebo mne to nejak neponahla, ale baba sa mi ozvala, tak som zobrala aj pre seba, tak ked prideme domov, uz aj ja budem mat 😉 a male srdiecka si mi mohla povedat...tie som ti mohla moje zatial doniest, pouzite na 1 torte, lebo cinan u nas ma, len mal teraz zatvorene kvoli dovolenke, by som dokupila potom, ked by otvoril...

florentina
11. júl 2012

@lamps fakt....tak, že bych je samou láskou snědla 😀

lamps
11. júl 2012

@florentina no neviem, neviem, či by som ti nemala jedného poslať, keď máš takú chuť na sladkého mimizomšťana 😀 😀 😀

dada2007
11. júl 2012

@pristela zlatko, ja som tam bolaaaaaa......hm...v pondelok okolo obeda.....

dada2007
11. júl 2012

@dm1 a po čom to má? ako u nás? po 1,50? myslím vykrajovačky......ok........pozriem a dám vedieť.....a tie zvieratká, čo si písala pristelke, to vykrajovačky na pružinke? či? 😕

dm1
11. júl 2012

@dada2007 nie nie na pruzinke to take klasicke biele vykrajovace. a u nas to ma trosku drahsie tusim 2,5 podla typu

dm1
11. júl 2012

@ajka82 juj skoda ma nenapadlo. ale ja ich teraz nepotrebujem len som chcela mat keby nahodou 😀

dm1
11. júl 2012

co si pamatam tak u toho cinaka mali isto toto. ale na niektore nemam obrazky bolo tam toho viac

pristela
11. júl 2012

@dm1 no presne to co mas pod tymi listkami ruze som nevzala , bo som nevedela co by som s tym robila 😅

pristela
11. júl 2012

inka mohli by cinankovia uz aj silikonove pomocky nosiť 😀 😀 😀
@ajka82 a u vas maju aj este nieco ine ? ake valceky a za kolko ? ak dobra cena tiez by som prosíííkala 😕

dm1
11. júl 2012

@pristela ani ja neviem naco to je ale kupila som to 😀

aduskatt
11. júl 2012

a u nAS ani kreativny obchod, ani cinankovia s pomockami, ani prd☹((

lamps
11. júl 2012

@aduskatt presne tak, ako u nás 😠

aduskatt
11. júl 2012

@lamps ja som si brectan robila tak, ze som tvrdu priesvitnu foliu capla na monitor, centrofixou obkreslila a potom vystrihla....by ma asi muz zahlusil, keby to videl🙂

pristela
11. júl 2012

no ja som o tomto tiez absolut nevedela 😕 a ten druhy obchod co tu spominali tam som nikdy nic nevidela 😠 musim kuknut este raz

jakelina
11. júl 2012

@pristela ale co kdyby se ti někdy hodily 😀 😀 😀
Já taky netuším na co to je. 😀 😝 Možná nějaké okvětní listy různých velikostí 😲 😲

aduskatt
11. júl 2012

baby, ja mam tiez doma jednu vykrajovacku, a absolutne netusim, co s nou....ked sa mi bude chciet,. hodim foto🙂 ale traz sa mi nechce

jakelina
11. júl 2012

@aduskatt 😀 😀

aduskatt
11. júl 2012

@jakelina no, by som musela ist do mojho noveho uzasneho boxu s pomockami, vytiahnut ju, odfotit, potom dat kabel do ntb, tam natiahnut fotku, potom ju hodit sem a na to som faaaakt hnila🙂

heni79
11. júl 2012

Inak dievčatá, ten viacfunkčný valček, čo ste sem dali aj foto pár strán dozadu, som kúpila u nás na akcii za necelé 3,-€. 2,xx čosi to bolo. Je pravdou, že od vtedy som ho tam už nevidela. Ale vykrajovačky mávajú, no nekupujem všetky.
Niektoré by som nevyužila určite, pri iných mám pochybnosti, na čo sú. 😀 😅

dm1
11. júl 2012

@aduskatt 😀 sak najdi na nete foto a daj sem a nemusis ani od PC odist 😀

aduskatt
11. júl 2012

@dm1 tak to si musim spomenut, odkial mam, xixi🙂

aduskatt
11. júl 2012

@dm1 ha, nasla🙂) http://www.peceniehrou.sk/sk/produkty/oct-b-cal... neviem, ci to mam len otlacit do hmoty a orezat z jednej aj druhej strany, aby bola z toho tenka hviezda, alebo prilozit a mat z toho plnu hviezdu, ja fakt neviem.........

dm1
11. júl 2012

@aduskatt nedalo dobre ten odkaz