Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

vlada111
15. okt 2012

@pipka tak to beriem. Dobehnem rada, ja som aj s Alickou behala kade tade po Ba 😀

aduskatt
15. okt 2012

@ajka82 ja tak pospavam od marca, xixi.......teda do pol osmej a potom este do deviatej, pokial nemam pecenie na robote

pipka
15. okt 2012

@aduskatt no lenze ja musim o siedmej malu do skolky chystat a maly vstava ci sa mame chce alebo nie 😅 😝
a to hned mlieeeckoooo 😅 a potom mickey v telke...to uz jak ranna droga 😝 😝 😝 😅
dnes som si tu s nim k telke lahla rano a mickeyho som len uvodnu znelku videla..a okamzite som tu zalomila 😀
a on jak hypnotizovany tu sedi a kuka 😅 😉

ajka82
15. okt 2012

dobru baby, tesilo ma dnes 😉

aduskatt
15. okt 2012

@pipka mickey hynotizer🙂) aspon mas pokoj

pipka
15. okt 2012

@vlada111 taaaaakto sa tesiiiim 😵 😵 😵

pipka
15. okt 2012

no lucim sa aj ja...do tretice dobruuuuuu 😉

aduskatt
15. okt 2012

no dobre krasavice, presvedcili ste ma, idem teda aj ja, bolo mi tu s vami krasne.....bruuuu noc

mamina1978
16. okt 2012

@wera.g Ja som robila plne prsia takto ,ze som si dala puncovinu do 2 misiek a potom vyklopila na korpus a boli pekne plnea hlavne uuuuplne rovnake.Pridavam aj moje dve foto......... 1 Foto ako som to robila a 2 Foto aky bol vysledok.
Toto bola moja 4 torta 🙂

eliska22
16. okt 2012

@jakelina ďakujem 😵

jitta
16. okt 2012

@beelinka Já používám tento recept na mléčný marcipán s těch marshmalow bonbonů u nás neuspěla.

200g cukr moučka - prosát
200 g suš. mléko polotučné - prosát
3 lžíce kukuřičného sirupu
4 lžičky oleje
2 lžičky mandlového aroma
voda max. 2 cl

nika222
16. okt 2012

Baby tak ja som teda asi tiez postihnuta hygienou... Vcera sme boli v tescu a kupila som rajo maslo 250 g doma pozeram ze vo vnutri balenia vlepeny magneticky kod?? Su normalny? Alebo ja, že mi to príde nehygienické? :D

wera.g
16. okt 2012

@mamina1978 krááásne sú ! fakt super ! 🙂

monikapo
16. okt 2012

@denisak77 vsetky su zazrak a prekrasne.... vidiet namahu aj srdce aj hlavu !!! 🙂 🙂 🙂

monikapo
16. okt 2012

Zvieratkovske...:O)

jakelina
16. okt 2012

@nika222 to se mi taky nezdá vhodné, ale ještě jsem to neviděla. Já nesnáším i na chlebě jak někdy lepí takový ten štítek, vždycky to ořežu i s kůrkou a vyhodím. 😒

mizulienka
16. okt 2012

@njonja ty si prednedavnom robila tak tortu ako pen brezy, hodila y si prosim ta foto, nviem ju najst a velmi rada, by som sa inspirovala 😉) dakujem krasne.

dm1
16. okt 2012

@nika222 veru to som ese nevidela a rajo som minule kupovala a nemala som tam veru nic 😲

eeffka
16. okt 2012

@daducha ahoj neviem ci je ten jogurt do trasenej torty este aktualny ale moja sestra kupila omylom v UK, kyslu smotanu u poliakov 22% 😀 😀 😀 a vytrepala krem z nej, takze jogurt bude v pohode

alenv
16. okt 2012

ahoj děvčata tak posílám pár posledních

jakelina
16. okt 2012

@alenv škoda, že máš pořád tak malé obrázky, ale i tak je vidět krásný koník i ten žralok je boží.

njonja
16. okt 2012

@mizulienka pen brezy som nerobila ja☹ Aj ked sa chystam, ale este som sa k nej nedostala. az niekedy buduci tyzden...robila som pen s hribikmi. Ak mas ten na mysli...

njonja
16. okt 2012

@alenv ten zralok vyzera veeeelmi zivo🙂

mizulienka
16. okt 2012

@njonja jeej dakujem, ja som ta pozerala aj na FB, ale neviem ta najst 😕 super, dakjem za fotku 😉
mam robit tortu pre milovnicku prirody, zbierania hub, prechadzok a neviem sa rozhodnut ako to mam ponat, najprv som zvazovala kosik hub, jesenneho listia, sipok gastanov ale teraz uplne neviem... 🙄

mate nejaky tip baby?

a este baby z ciehc, neviete, ci v kauflande je akciove maslo? dik

mamina1978
16. okt 2012

@mizulienka aj @dajna11 ma tu jednu peknucku prirodnu 😉 🙂
http://www.facebook.com/media/set/?set=a.401371...

wera.g
16. okt 2012

@lamps mne uplynuli posledné minúty včera štýlom, že malý začal plakať a bolo po paráde 😀 tak som sa rýchlo vypla a bolo 😀 skúsim jej teda napísať, joj bojím sa ich, no hrúza 🙂)

bzucinka2
16. okt 2012

ahojte baby potrebujem velikansku radu, lebo si neviem poradit ako urobit tortu bez bielkov, malicky je celiatik - dobre upeciem so speci mukou, ale nesmie ani mliecne vyrobky, takze dobre urobime pudingovy krém s ryzovým mliekom a speci maslom, ale ze nesmie ani bielka, tak ako upeciem cesto, prosim poradte mi ☹ chudatko maly, tak mu chcem nieco vymysliet, lebo na 3 roky ma toho az az a teraz sa vratili z nemocnice, co mal sok z bielkov ☹

mamina1978
16. okt 2012

@bzucinka2 skus tu pokukat, tak snad nieco vhodne najdes 😉 🙂 a malicky si na tom pochutna 😉
http://www.google.de/#sclient=psy-ab&hl=de&rlz=...

mamina1978
16. okt 2012

@bzucinka2 teraz pozeram , ze sa to neda otvorit....tak si daj do google ......bezvajecny korpus....................... 😉 🙂 a snad nieco vyberies.....😉

pipka
16. okt 2012

@vlada111 vsetko najlepsie k dnesnym meninkám 😵 😵 😵