Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

monikapo
20. okt 2012

moja vikendova....

maya30
20. okt 2012

@enya00 všetko je z mmf 🙂

enya00
20. okt 2012

@maya30 a ako ju robis?

maya30
20. okt 2012

@enya00 co myslis ? 🙂

enya00
20. okt 2012

@maya30 hmotu 🙂

maya30
20. okt 2012

@enya00 ja robim podla tohto http://tortyodmamy.sme.sk/content/marschmellows... ale suroviny si nevazim, davam len od oka

jenie123
20. okt 2012

@enya00 aj ja robim s mmf a tiez suroviny nevazim, vsetko od oka.. 🙂

enya00
20. okt 2012

@maya30
@jenie123 dakujem 🙂

nika222
20. okt 2012

Tak moja nočná mora dnešná... hrooozna robota 🙂

anibas
20. okt 2012

@nika222 fantastická !!!!!! hneď by som si dala slanú verziu 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lawli
20. okt 2012

@erinka83 ja objednávam odtiaľto http://www.peceniehrou.sk/sk/produkty/formy/ , predtým mi manžel nosil z Brna ,priano z kamenného obchodu http://www.svetpeceni.cz/kontakt.html ...no som spokojnejšia z ráfkami z toho prvého ešopu ,nakoľko sú vysoké 8 cm a tie z Brna iba 6 cm 😉

lawli
20. okt 2012

@anibas ...aj tebe je sladkoooooo ? 😝

nika222
20. okt 2012

@anibas však totok, takú chuť mi to spravilo na ozajstnú kačku 🙂

artepf
20. okt 2012

ahoj holky, tak jsem se pokochala nad tím, co tady od včerejška zase přibylo, v pátek je to nejlepší, to vždycky slintám 😝 😀 a taky přidávám svoje 🙂

aduskatt
20. okt 2012

no, zienky, torta odovzdana, maximalna spokojnost z ich strany🙂 taaaaak mi odlahlo.este aj 7 Eur som dostala.....

ajka82
20. okt 2012

dakujem za rady hlavne Danke 🙂 nakup urobeny, torta dokoncena, navsteva moze prist 😵 na prvy ypokus som spokojna aj ked vrch som mohla viac uhladit, ale uz sa mi nechcelo fen vytahovat..., este ked mi aj krakeni pobehovali okolo a stahovali gate, bo chceli vsetko vidiet

pristela
20. okt 2012

ach bože ženy, ja bych toho mojho puberťáka zabila dnes 😠 tlak mi stupa, srdco bucha, uz dva krat za mnou prisiel, že : Mamí , prišli si po tortu . akoze vravím pre akú???????? 😕 😕 😕 a potom , že pockaj idem sa opýtať- raz dosli objednat torty a druhy krat dosli za mužom , ja myslela že ma porazí, už som sa videla ako blabocem , že som zabudla 😠 😠 😠 aach

pristela
20. okt 2012

@artepf nááádhernéé, vsetky 😵 😵 😵 😵 😵 a tá topánka 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

@nika222 prosím ta s cim niesi spokojna, ved je suprová, sliny mi zas vytiekli 😀 teda ja by som nebola spokojna keby do nej zarezem a tam torta sladka 😀 😀 😀 😀 bo vypada uplne ako pravá 😀

pipka
20. okt 2012

@bzucinka2 ja tu akurat Orion studujem 😉
a siiilno vaham, ze asi rovno Jeziskovi idem preposlat 😅 😀

lamps
20. okt 2012

@pristela Žanetka, ja by som mu už za takéto fóriky vážne ublížila 😠

pipka
20. okt 2012

@pristela no ja uz by som bola po infarkte jak sa poznam 😅 😝

pristela
20. okt 2012

@lamps 😀 😀 😀 práve tu stojí a čítal si to 😀 😀 😀 😀 keby ze fóriky , ale on .... príde vždy akože vááážne !!!! si predstav ze ku niekomu prides , stojis pri brane, tam dobehne chalan , kukne na teba , otoci sa a ide prec !!!/mne povedat ze dosli po tortu/ az po mojich vypúlených očiskách ide zas za nimi opýtat sa , že čo si prosia 😠 😠 😠 😠 😠 ako poklepala by som mu po čele byť nimi!!!!

marci2305
20. okt 2012

@ajka82 Je nádherná...tá čokoládová... 😲 Aj ja stem takú.. 😉

lamps
20. okt 2012

@pristela no máš to pestré 😅, ale ja mojim ratolestiam stále hovorím, keď robia neplechu, že ich deti im to vrátia 😀 😀 😀

nika1985
20. okt 2012

tak tu je moja nestastnica pokazilo sa mi hadam vsetko este aj potah som zarabala 3x ledva mi vysli cukriky ale tak uz je prec tolko chyb na nej je tak ale pacila sa pani chcela presne taku ako som uz robila a to ja neviem tak uplne presne ved som neni kopirka tak par zmien som jej tam dala. vecer vas uz docitam a dopacitkujem idem upratovat

zuzka7512
20. okt 2012

@dm1 ja používam toto a je dobré a hlavne lacnejšie ako salko...

lucula73
20. okt 2012

ahojte
tu je moja prvý čiapka,ďakujem za inšipráciu tu od vás 😉

pipka
20. okt 2012

@pristela moja...ja byt tebou, uz mam stale jednu tortu ..bars aj polystyrenovu..v pohotovosti 😀 😀 😀 aby si bola pripravena na mladeho zartiky 😝 😝 😅

janula.h
20. okt 2012

konečneeeeeeeeee víkend 🙂 baby zdraví vás 🙂 tvá máňa ide off kus von s deťuchami pekný víkend vám všetkým 🙂

marci2305
20. okt 2012

Tá je božská.... 😲 😉