Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

eliska22
7. dec 2012

@eliska22 ako tak pozerám idem si urobiť ešte fotku bez tých topánok v zadu 😀 😀 😀

jakelina
7. dec 2012

@eliska22 suprová a to máš vše z MMF i ty barevné věci nahoře?? Máš krásné barvy. 😉

daducha
7. dec 2012

@njonja sú perfektníííííííí 😵 😵 😵

@eliska22 nádherne farebná .. 😵 😵 😵

eliska22
7. dec 2012

@jakelina
@daducha
díky, áno všetko z MMF 😉

daducha
7. dec 2012

Jaj babulky, ze aky som mala telefonat : potrebovala by som tortu na stredu.No a ja ze najblizsie mam volne 5.1.,na ten termin vola velmi pozde . A ona, prosim vas ako pozde,to je aky problem ist do obchodu a nakupit veci .A je to specialna objednavka, velka torta .No co som jej na to mala povedat. Tak keby ste nevedeli,u nas staci nakupit potraviny a torta je hotova 😀 😀 😀

eliska22
7. dec 2012

@jakelina akurát tie veľké lentilky sú lentilky 😀 😉

eliska22
7. dec 2012

tak aj ja dávam svoju prvú 😀 😀 😀 taká som bola na ňu hrdá, piekla som ju dcére k meninám pred 2 rokmi 😀 😉

eliska22
7. dec 2012

@jakelina tá je superná, to by sa páčila mojej dcére, rada maľuje 🙂

luciahromadkova
7. dec 2012

@njonja tak tie muffiny nemaju chybu..., krasny mikulasovia 😵

drobec33
7. dec 2012

@jakelina mozno mi to niekde ubehlo. Aky pomer bielka a cukru davas prosim? Dakujeeeem 🙂

eliska22
7. dec 2012

@daducha nádherné tortule 😵 😵 😵

ajka82
7. dec 2012

@daducha aj tak to tusm stale nma na aduskinho plameniaka, ci co to pani chcela, ze si na to pocka 😝

lokalistin
7. dec 2012

moja prva podla internetu,kedze ja nemam ziadnu fantaziu a tak ma to pri nej chytili,ze chcem stale viac a viac a postavicky nie su vsetko da sa urobit krasna torta aj bez modelovania a neviem modelovat ☹ potiahnute MMF na prvy krat sa mi s nim robilo dobre potom pocase uz nie 🙂

pristela
7. dec 2012

@daducha 100 bodovééééé 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mizulienka
7. dec 2012

@eliska22 nadherna

jakelina
7. dec 2012

@drobec33 myslíš na perníky?? Já to nevážím, dělám odhadem, holky dávají váhu bílku a vynásobí 5,3 a tolik cukru. Snad jsem to nepopletla, kdyžtak mě opravte.

pipka
7. dec 2012

@ajka82 no jak ja 😅
ja som isla jak na istotu do tej novej galanterky v trznici...lebo som ich tam pred 2 tt okukavala..a kravka nekupila 🙄 ze sak na co, ked nemam taku zakazku, nebudem si minat...a mali vo vsetkych farbach bodkovane!!! a dnes dojdem...a prd 🙄
mali len zltu, oranzovu, ruzovu, zelenu...a cervenu nie 😠 😠 ☹ a ked uz mam cervenu bodkovanu Minnie, nemozem tam dat ruzovu stuhu 😝
tak bodkujem aj ja 😅 😅 🙄 pracicka na hovado 😝 😝 😝

jakelina
7. dec 2012

Našla jsem postup na ty medvídky. Děkuji všem za snahu. Dávám sem, třeba se bude někomu hodit.
http://www.dortydorticky.cz/viewtopic.php?id=653

pipka
7. dec 2012

@daducha moja ja teda fakt nechaaapem, preco si okamzite vsetko nepolozila a nebezala na nakup 😀 😀 😀 a potom tete len zavolala, ze ma nakupene 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

bzucinka2
7. dec 2012

babulky prosim vas , aka je toto ozdoba, viem ze kralovska glazura alebo bielkova poleva, ale to je velky obluk, okolo malicke obluciky a pod nimi je co? uz si idem oci vyocit a neviem co tam je...

drobec33
7. dec 2012

@jakelina myslela som polevu 🙂

njonja
7. dec 2012

@mimcak v tejto ano, v tej, kde je od januara 2013 nie☹ tak si to este aspon takto vyuzijem🙂

ankiki
7. dec 2012

@bzucinka2 Podľa mňa sú to len nahusto robené súbežné čiarky 😉

mamina1978
7. dec 2012

@njonja a co myslis , ten kruzok nad hlavkou tiez zlaty, ci strieborny ?............ Chcela by som aby to nevyzeralo tak detsky....., lebo je to pre starsich manzelov...... 😕 😕 😕 mimochodom velmi nabozensky zalozenych 😔

jakelina
7. dec 2012

@mamina1978 spíš zlatý bych řekla

pralinka25
7. dec 2012

@njonja naaaadherne tie muffinky 😵

mamina1978
7. dec 2012

@jakelina Dakujeeeeem 😵 😵 😵 😵

vlada111
7. dec 2012

a toto je moja prvá 😀 A pozor, to sú len odlesky, bola hladká, takmer dokonalá na to, že bola prvá 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...a neklamem 😀 😀 😀

lamps
7. dec 2012

@eliska22 pekná tortička a nádherné farby 😅 😅 😅

ajka82
7. dec 2012

ruky mi zachvilu odpadnu 😀 potom poprosim tip ako si zjednodusit pracu, ked sem hodim hotovu torticku 😅 🙄