Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

haannka
6. feb 2015

Tak moja hokejova torta...sice nic moc ale snaha bola :-P

mirinecka
7. feb 2015

ahojte, prispievam mojou, čakajú ma modelovačky na budúci týždeň 😒 už týždeň sa chystám a táááááák sa mi nechce ☹

maya30
7. feb 2015

@mirinecka krasna farebna torticka 😵

maya30
7. feb 2015

@michaela3011 paci sa mi ako sa vies vyhrat s fotkami 😉 mna to zaverecne fotenie pomaly bavi viac ako pecenie 😅 😝

maya30
7. feb 2015

...a pridam aj svoje, za posledne 2 tyzdne ich bolo dokopy 20 😕 az sa cudujem ze som celkom v pohode 😝 ale teraz uz zas len tak normalne budem fungovat 😉

adrika202
7. feb 2015

@maya30 kraaasa všetky 🙂 a tie profi fotky odpadavam 🙂 ako je to tak normalne ?7-8 ?? 😀 😀 😀 ideš ako píla 😲

loxa
7. feb 2015

@maya30 ta svadobna, nemam slov, to je nadhera a ostatne tradicne krasne samozrejme tiez..do tejto temy sa chodim pokochat tvojimi umeleckymi dielami a teda este aj @pristela je moj velky favorit..kocky ste super🙂

mirinecka
7. feb 2015

@maya30 ďakujem, ja vždy obdivujem tvoje nádherné diela, krásne torty a veľmi pekne spravené aj foto 😉 poctivo si ich ukladám na inšpiráciu 😀

sticker
7. feb 2015

Pridávať torty po @maya30 ani nemám chuť 😅 😝 Ale tak možno o 100 rokov aj ja dám také nádhery 😵 Malá torta rýchlovka, kamarátka volala v stredu, či by som do piatku nespravila.....

timuss
7. feb 2015

@maya30 prekrasne vsetky hlavne svadobna a aj knihy, ale fakt by si sa mala trochu setrit nech neskoncis zase na infuzkach :-/..🙂

grasie
7. feb 2015

@maya30 ach normálne odpadávam, že 20 kúskov za 2 týždne a každý jeden absolútne dokonalýýý 😲 🙂

Ja tak za 2 týždne som dala tak po skromne len 2 kusy 😝, minulý týždeň pre nášho malého kamoša z pôrodnice a tento týždeň som si odpremiérovala krajku a kvety 🙂

maya30
7. feb 2015

@adrika202 @loxa @mirinecka @sticker @timuss zienky dakujem 😵

akzuzs
7. feb 2015

Ahojte v tento krásny deň pridávam moje dve papapap

pipka
7. feb 2015

@maya30 neskutocneeeee zena, ty sa zenies do zahuby pri tomto tempe 😖 😅
zvolni trosku 😉
ale teda naaadhera prenadhernaaaaa ako vzdy 😎 😎 😎

pipka
7. feb 2015

@grasie tani kraaasna postavicka, uplne ze dokonala 😵

adrika202
7. feb 2015

tak pridám aj ja moje 🙂 ta strieborná obrovská + 30 cupcakes .. čokoládová ,si moj syn najväčši zmyslel o tretej poobede že na siedmu potrebuje tortu kamošovi na narodeniny tak mega rychlovka 😀 a ostatné dve ,nuž skušam airbrush tak su take kadejake este flakaté ale ja to vychytáááám 😀 strieborná bola premierova s airbrushom 🙂

mimcak
7. feb 2015

Pomoooooooooc baby vydrží torta do pondelku????? šlahačku som pripravila v štvrtok ráno a plnila som v piatok ráno je to čokoládový parížsky s mascarpone bez ovocia. Please máta niekto skúsenosť ??????????????????

pristela
7. feb 2015

@mimcak jasne , ze vydrzi, preco by nemala ? 😉

michaela3011
7. feb 2015

@maya30 dakujem ti 😵 mne sa zas paci ako sa ty vies vyhrat s tortickami 😀 mas ich opät nadherne 😵 😵 😵
na 22. mam jednu tortu objednanu... tak skusim konecne predcastne nieco vymodelovat na nu 😀 15.,16.,17., mam volno, tak snad sa dokopem a nebudem modelovat opät na poslednu chvilu za pochodu 😀

pipka
7. feb 2015

@mimcak vydrzi v pohode, ved si vezmi, kolko ludi oslavuje v sobotu, v nedelu dojedaju a v pondelok zbytok beru do roboty a je v pohode 😉 😉 😉

evala777
7. feb 2015

@maya30 niečo neskutočnééééé, obdivujem ťa....pridávam poskromne aj ja svoje dve 😒

woman04
7. feb 2015

@maya30 to je nádhera.. pre nás potešenie pre oči,pre "majiteľov" isto labužnícky zážitok,ale pre teba to musí byť neskutočne vyčerpávajúce..dievča spomaľ..lebo za 2 týždne 20 tort,je nie nadľudský,ale neľudský výkon..keď si predstavím,koľko sa ja prdlikám s jednou tortou ...fakt dvihnúť cenu,nech sa ti zníži počet... 😉 😵

mamiaigi
7. feb 2015

@maya30 no nádhera tie tvoje tortičky a tá kniha nemá chybu ukladam ak mozem. A chcela som sa ťa opýtať k tej nahej torticke či sa ti na nej nezačali topit tie kvetinky. Ja som robila pre nás na skúšku a mne nabrali vlhkosť od torty.

zuzu188
7. feb 2015

moja dnesna

mimcak
7. feb 2015

@pristela
@pipka jaj babenky vdaka za rýchlu odpoved,myslela som si,že vydrží ale manžel ma strašil.

lokalistin
7. feb 2015

@michaela3011 ja by som do tej stranky aj sla spolocne, ale ked mame rozdielne chute, rozdielne ceny, ja neviem take pekne figurky ako ty a ja som asi draha- mi to pripada- vsetkym sa to zda drahe 😢

muffinka8
7. feb 2015

Baby a čo sa výdrže týka ... jogurtová plnka s ovocím plnená vo štvrtok bude v pohode v sobotu a nedeľu?

lokalistin
7. feb 2015

@maya30
@grasie
@adrika202
moje zlate tak ja dneska naladu tak ci tak pod 0 a ked toto vidim, pytam sa, co tu robim? Pri niektorych kockach som myslela, ze sa to uz lepsie ani neda a stale ma prekvapujete a ja som uz asi vrchol dosiahla-lepsie to uz asi nebude, ale stojim niekde na stvrt vasej cesty 😢

sama nadhera

lenkapristas
7. feb 2015

Čaute sladulienky 🙂 Tak pridávam po dlhom čase svoje tortuchy... Ináč, krásne tortičky ste popiekli, šikovnice... 🙂

lenkapristas
7. feb 2015

@maya30 Krásne tortičky, fakt! Tá svadobná je úžasná... 🙂