Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

daducha
10. okt 2011

@katulkaaaaaa skus mrknut na www.pinkcakebox.com Ja tam vzdy nieco najdem,moja oblubena stranka 😉

vlada111
10. okt 2011

@jakelina naozaj sa nemáš za čo hanbiť, parádna je aj v akcii 😉

mizulienka
10. okt 2011

@lamps mas aj na FB alebo inej stranky tvoje torty, rada by som sa pozrela, mas ich krasne 🙂 dakujem.

lamps
10. okt 2011

@mizulienka mám na fb - som tam pod menom Andrea Halová s fotkou malej slečny v slnečných okuliaroch. Ďakujem za pochvalu 😅

79zuzana
10. okt 2011

@daducha jeejj... ake krasne torty tam maju ;)

alicc
10. okt 2011

@79zuzana
@stankapk dakujem 😉

katy1979
10. okt 2011

@daducha jeeej ulozila som si tu stranku a idem sa kochat

vlada111
10. okt 2011

@mizulienka ty si číslo 😀 . Ty sa tých 3D bojíš asi ako ja 😀

lucula73
10. okt 2011

@lamps aj ja som sa chcela pozrieť na tvoje tortičky a mne ťa vobec nenašlo 😕 😕

@daducha som si tú stránku uložila,krásne tortičky sú tam 🙂

lamps
10. okt 2011

@lucula73 a dala si si Andrea Halová?

vlada111
10. okt 2011

@stankapk tam ani nechoď, sú hrozne drahí 😠 . Dokonca tak drahý, že kúpou dvoch gelových farieb prerobíš toľko, že si ich môžeš objednať z internetu.

mizulienka
10. okt 2011

@vlada111 no neuveris mi, ale nasla som taky fotopostup podla ktoreho to nevyzer az tak zlozilo, dnes som si upiekla korpus a zajtra to vyskusam, normalne sa chcem sama presvedcit, ci to zvladnem alebo nie 😕 😀

mizulienka
10. okt 2011

@lamps ja som nasla,mala je aka herecka 😀
krasne torty mas a tie vytienovane kvety, krasne 🙂 len sa mi neda lajkovat, lebo nie som priatel.

lamps
10. okt 2011

@mizulienka 😅 malá je riadna parádnica, to sa sama tak nahodila 😀 . Ak chceš pošli mi žiadosť o priateľstvo

vlada111
10. okt 2011

@pristela nádhera, máš talent, vidieť to na tých ružiach. U nás maľoval dedko, moja mamina je výtvarníčka a mužík tiež, takže to mám v oku ako to má vyzerať a u teba to teda vyzerá naozaj dobre 😀

vlada111
10. okt 2011

@mizulienka tak to je slovo do bitky. Klobúk dolu, ale páči sa mi tvoj postoj. Do kelu, žeby som aj ja už nejakú 3D urobila? 😀

mizulienka
10. okt 2011

@vlada111 😵 😀 😉

lucula73
10. okt 2011

@lamps podla mena mi nenašlo,neviem prečo,ale z toho linku hej....idem sa pokochať 🙂

lamps
10. okt 2011

@lucula73 😅 ešte sa mám teda čo učiť, ja robím tortičky len od februára tohto roku

katy1979
10. okt 2011

@mizulienka super tesim sa ze ides do toho a zvladnes to o tom ani nepochybuj.

mizulienka
10. okt 2011

@katy1979 si zlata, dakujem 🙂 ja o tom pochybujem, ale nic sa nedeje, aspon to vyskusam a idem vyskusat aj novy krem od @vlada111, takze luto mi nebude aj ked hafan nevyjde 😀 😀

katy1979
10. okt 2011

@mizulienka ale on vyjde my ti verime. ja som robila akurat toho somarika z macka pooh no kolena sa mi triasli tyzden dopredu

eliska22
10. okt 2011

@lamps nádherné tortičky, som si aj ja pozrela......a teda ja sa mám čo učiť a to ich už robím rok, ale mám pocit, že už to lepšie nebude 😒

vlada111
10. okt 2011

@dadka212 @katulkaaaaaa toto sa mi na Slovensku nepáči. Samé nedokážu a keď to dokáže druhý tak radšej neveria, že to urobil on, lebo by ich roztrhalo. Ja nie som registrovaná na Tome a asi ani nebudem 😉 . A ani nemôžem, mám za sebou len pár tort 😀

lucula73
10. okt 2011

@lamps tie tvoje kvietky sa mi veľmi páčia,sú krásne...ale všetky tortičky sú krásne 🙂
Ja som si dnes od mamy doniesla formičku srdiečko zúbkovanú,že skúsim tú pivonku čo tu bol ten postup,no neviem čo z toho vyjde 😕 🙂

mizulienka
10. okt 2011

@katy1979 a vedela si co a ako? kde mas dat puncovinu, kde ubrat a tak? ja nemam taku priestorovu predstavivost, take tie klasika torty je nieco uplne ine, ale 3D je ine kafe 😀

alenv
10. okt 2011

@daducha tak to jsou opravdu super stránky.. nemůžu se vynadívat.. jen, aby mě zajímalo z jaké hmoty to dělají 😀 vypadá to už jak plastelína

eliska22
10. okt 2011

@mizulienka neboj budeš vedieť, ja som úplne nemehlo a nejaké som už stvorila 😝 už sa teším na tvoj výtvor 😵

lucula73
10. okt 2011

inak ja som mala uložené na ktorej strane je ten postup na pivonku napísaný,ale toto nové číslovanie strán je otras,to sa mám preklikávať cez 300 strán? 😕