Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

mrka2
15. okt 2011

@mizulienka no vidis, tak mozes pochvalit aj manzelika 🙂

mizulienka
15. okt 2011

baby este vas idem poprosit o radu...ked si vsimnete na tej fotke je 60 na konci toho "vsetko najlepsie" aj som ju mala v strede, ale nejak mi tam nesedela tak som to dala tam...pani som posielala mmsku a ona, ze jejej krasna ale ci sa da ta 60 dat tak do stredu...dala som to tam, ale tym padom mi tam zostalo take hluche miesto na konci, myslite, ze tam mam nieco dat? motyla??? alebo nechat uz tak.....dakujem krasne.

lamps
15. okt 2011

@dm1 obe sú krásne a tá svadobná je nádhernááááá 😅

monika76
15. okt 2011

@dadka212 ja dávam stále čokoládovú plnku a nakrájaná vrstva banánov 😉 u mňa je toto banánová torta 😉 a je mňam 🙂

mrka2
15. okt 2011

@mizulienka nechaj tak, mozno keby sa dalo,tak vytocim tie kvietky do prava, aby bol ten napis tak v strede a ked sa neda,tak nechaj tak.

dm1
15. okt 2011

@mizulienka ach jaj ti ludia navymyslaju 😝 . Ja by som tam uz nedavala asi motyla neviem. Skus si ho spravit, prilozit a uvidis podla toho. Inak som si vsimla ze mas pismeno N dole hlavou 😉 ta nozicka ma byt hore

mizulienka
15. okt 2011

@dm1 ach jaaj, nehovor, ja som si to vobec nevsimla 😕 😕 😕

dajna11
15. okt 2011

dievčence,nemáte nejaké uložene tortičky cars?

dm1
15. okt 2011

@mizulienka ale ved to nevadi len mi to udrelo do oci lebo viem ako to je v tej lište spravne oni si to nevsimnu neboj 😉

mizulienka
15. okt 2011

@dm1 skusala som to dat dole, ale nejde to,uz to necham tak...a tam dam motyla, vyplni to tam trocha, aj ked tam nepasuje uplne ako rit na serbel, ale co uz 😉

dakujem vam za rady dievcence 🙂

mrka2
15. okt 2011

@mizulienka ja by som zaskrtila take vymyslacky. 😠 pekne si to mala aj pred tym, no co narobime 😖

zdenallicka
15. okt 2011

@swiss TOhle mám já..🙂 Moc se mi líbí..🙂

zdenallicka
15. okt 2011

@dadka212 JO, já to dělám z banánového pudinku.. a do mramorovaného světlého korpusu rozmačkej hodně zralý banán - budeš velmi mile překvapena... 😉

bzucinka2
15. okt 2011

@lamps uplne super vesela , velmi sa mi paci 🙂

pattinka
15. okt 2011

@alenv tá tortička je nááááádherná, nazaj k zožraniu 😉

bzucinka2
15. okt 2011
bzucinka2
15. okt 2011

krasne torticky ste porobili vsetky ja som robila tieto a jednu som neodfotila 🙂

mrka2
15. okt 2011

@bzucinka2 no ako to ty stihas, to ja proste nechapem... 😕 ta modra poschodova je prekrasna. taku modru sa mi este v zivote nepodarilo namiesat. 😵

dajna11
15. okt 2011

@bzucinka2 dakujeeem

mia114
15. okt 2011

ahojte
moja dnesna, neskor si vas precitam a pokukam torty, ked deti zaspia.

alenv
15. okt 2011

@mia114 ten je opravdu nádhernej

mizulienka
15. okt 2011

@mia114 nadherna je ta torta 🙂 take vesele sa mi velmi pacia 🙂

alenv
15. okt 2011

@bzucinka2 uplně supeer karty báječný a ten poslední jsem musela ukázat i příteli 😀 😀 vtipné

alenv
15. okt 2011

tak jsem se vrátila z oslavy, kdy kamarádky syn měl šest let.. vzala jsem tam ten svůj dort.. holky takovou radost co měl.. pořád u něj stál a říkal jak je krásnej 😅 to mě tak potěšilo.. všichni koukali a v neposlední řadě se nedal srovnat s kupovaným potahovaným dinosaurem.. musím i já uznat, že ten můj vypadal o mnoho lépe a navíc i chutnal 😀 fakt mám radost

bzucinka2
15. okt 2011

@mrka2 dakujem, ked budu foto ad fotografa bude hadam este viac vidiet farbu, lebo bola skor fialkova, ale fotak mi to tak nechcel odfotit 🙂
@alenv dakujem, ta posledna je pre muzika k narodkam 😀

anibas
15. okt 2011

Rýchlo som popozerala tortičky - všééééééétky krásne - snáď vás aj prečítam zajtra, ale teraz už mám dosť.
Do zbierky:

alenv
15. okt 2011

@bzucinka2 tak to je fakt dobrý🙂)

alenv
15. okt 2011

@anibas kráásné všechny a tta poslední uplně užasná

dm1
15. okt 2011

@anibas krasne vsetky!!!! a ako ti isiel cokotransfer na tej kravate na hmote /teda ak sa nemylim ze to je on/

bzucinka2
15. okt 2011

@anibas ta orchidejka je super krasnucka 🙂 marcipan na koseli si nahrievala aby sa ti to tam otlacilo, ci to nie je cokotransfer? 😉