Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

zuba
10. jan 2012

@mizulienka no ak sa ti ozve na objednavku daj vedieť

mamina1978
10. jan 2012

@jakelina nadherny kvietok 😵 😵 😵

njonja
10. jan 2012

@daducha aha, takze drotiky su ten tajny recept🙂 Tak ich idem spravit znova🙂 dakujem!!!

lucula73
10. jan 2012

dievčatá prosím vás,neviete mi poradiť,ako by sa dal spraviť tento remeň ...myslím to červené na okraji čierneho 😀

@mizulienka videla som,že si reišila čoko krém..ja som akurát dnes robila už tretí raz od Vianoc volá sa varená čokoládová plnka a písala tu o nej vtedy dadka212,inak veľmi sa podobá na šľahaný nad parou,takmer na nerozoznanie,ak by si chcela vyskúšať......je fakt vynikajúci 😉 a jednoduchší....
http://www.tortyodmamy.sk/varena-cokoladova-plnka
namiesto hery maslo a čokoládu z Lidla som použila 😉

@bianca ahoj,možem ťa poprosiť aj ja o pridanie na fb?ďakujem.....moje meno je Lucia Briatková 🙂

katy1979
11. jan 2012

@lucula73 ja by som to urobila normalne z hmoty.

mizulienka
11. jan 2012

@njonja na toto som este natrafila, tak mozno vyuzijes nieco 🙂
http://www.bezlepkovetorty.blogspot.com/

vecernicci
11. jan 2012

@eliska22 je t doost vysoký, tak to chce tužší krém, po mně chtěli máslovo pudinkový, myslím, že byl čokoládový 😉
@adul67 krásná kabelka, jen ji vzí a jít 😀

bianca
11. jan 2012
daria77
11. jan 2012

@anibas, @eliska22 , @vecernicci ďakujem za rady ,díky moc 😉

dm1
11. jan 2012

@lucula73 ja by som to urobila tiez z hmoty normalne pas ciernej a k tomu po bokoch hadikov z cervenej a cele jemne roztlacit aby sa ta cervena s tym spojila

dadka212
11. jan 2012

ahojte kočky, mali sme problém s počítačom, tak som dlhšie nebola, idem pokukať vaše tortičky 🙂 a tu sú moje od nového roka...

jakelina
11. jan 2012

@dadka212 krása 😉

lucula73
11. jan 2012

@katy1979
@dm1 ďakujem kočky,skúsim teda tak,lebo asi by som to nenamalovala na tú čiernu hmotu.....a ešte sú tam také vrubky na tom remeni... 🙂
inak ten foťák,ma stojí už teraz dva týždne nespavosti,som zvedavá čo z toho bude,nikdy viac 😝

lucula73
11. jan 2012

@bianca kde sa pridáva žiadosť? 😕 či len do toho riadku "Napíšte niečo"?? 😀 😀

dadka212
11. jan 2012

@eliska22 krásne sa ti podarila tá šmoulinka 🙂 ja som mala predlohu na papieri to som si vystrihla najprv normálne celú postavičku, obrezala korpus, potom som ti to rozstrihala podla farieb, prikladala na potiahnutú tortu a tak som robila vlasy a všetko čo nie je modré a samozrejme kontúry 😉

dadka212
11. jan 2012

@jakelina ďakujem 🙂

vera_vila
11. jan 2012

@lucula73 vpravo nahoře je tlačítko Požádejte o členství.

vera_vila
11. jan 2012

@bianca Ahoj, taky jsem poslala žádost 🙂

alenv
11. jan 2012

holky prosím vás,když děláte mramorový korpus dáváte moučkový nebo krupicový cukr.. já dávám, vždyc moučku, ale došla mi 😠 a do obchodu se dostanu až večer. A když potřebuju aby byl trošku vyšší a dám místo 4 pět vajec dáváte stejné množství ostatních ingredienců jako když děláte ze 4 vajec?

dadka212
11. jan 2012

@alenv ja robím len z práškového cukru...kryštálový som skúšala raz a nenarástlo mi cesto, neviem či to bolo tým, ale skúšať to už nebudem...
a ak robím z 5 vajec prerátam suroviny na 5 vajec 😉

lucula73
11. jan 2012

@vera_vila no neviem či som slepá,ale ja keď kliknem na ten odkaz čo sem dala @bianca,tak tak nič také nemám.....
baby čo je tam napísané po slovensky??? 😕 😀
ďakujem

pristela
11. jan 2012

@alenv mozes dat aj krystal , ale oooooooooooooovela dlhsie musis miesat az pokial sa ti uplne neroztopi a napeni ti vajicko ako pri praskovom , aaaaaale 😀 ak nemas praskovy zober mlyncek na mak a zomel ho , budes mat praskovy 😉
ja pridavam o jedno vajko len ak mam tie male S vajka, inak nie, ak hej pridam aj vsetkeho o tolko viac

alenv
11. jan 2012

@pristela no tak přepočítávat to nebudu 😀 😀 😀 😀 vyberu radši velká vajíčka😀 já mám domácí, takže se tam někdy najdou pořádný kusy 😀

jakelina
11. jan 2012

@lucula73 jak máš členy, tak je rozklikni, zobrazit všechny a tam je poslat žádost

zuzkat1
11. jan 2012

@kamilecka 🙂 no kedze mam zatial len jedno dieta a ziadne ine v rodine nie je (aspon take nie s ktorym by sme udrziavali kontakt ) tak zas ja tie meniny zvladam🙂 ved teda je to len 2x za rok aj s nimi🙂

monika76
11. jan 2012

pridávam moje 1. drotikovanie 🙂 ja som taký samouk a pečiem len od minulého roka 🙂

vecernicci
11. jan 2012

@dadka212 krásný dortíky, z to lego ninja go by tě moje děti milovaly 😀 😀 😀
@monika76 super, krásný kytičky 😉

mamina1978
11. jan 2012

Pomocka pre dievcata do coko sutaze,snad trosku pomoze 😉

https://www.youtube.com/watch?v=i_e4hIeQV-g
lucula73
11. jan 2012

@vecernicci ahoj,prosím ťa,ten recept čo si tu minule dala na roládu...dak by sa spraviť aj čokoládový?neskúšala si?potrebujem čokoláodvú roládu,teda korpus a nemám osvedčený recept 😉