Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

njonja
13. mar 2012

@lamps je to len top na tortu🙂

pristela
13. mar 2012

@mizulienka počkaj! ako smejes! však ja stále píšem vážne!!!! 😝

mizulienka
13. mar 2012

@janula.h ty kokso a co chcela? poistit maleho nie??

mizulienka
13. mar 2012

@pristela ked ja si ta predstavim, ako si tam na konci gaucika sedela a oni sa ta pytali a ty si musela odpovedat 😀 😀 😀

lucka_o
13. mar 2012

@daducha este sa chcem spytat, je dobra ta plnka na 3D tortu? budem robit rybu....
Dakujem 😉

dm1
13. mar 2012

@pristela no presne infantilne otazky a chcete sa mat dobre? chcete chodit na dovolenky, mat uspory? je pre vas dolezite zdravie? jak pre retardov 😖

janula.h
13. mar 2012

@mizulienka no hej !! som myslela že ju skopnem zo schodov 😠 prepáčte a som ináč mierumilovná 😝 😵

mizulienka
13. mar 2012

@dm1 horsie jak jehovisti, ak tu mame nejakych ospravedlnujem sa 😉

@janula.h tak to musela byt dobra drzacka/drzak..ale oni sa nestitia nicoho.

lucka_o
13. mar 2012

@anibas podla mna si dobre spravila, minuly tyzden mm volal sused z ulice a robi "ksefty" aby vyzil, ma na krku podmienku a pod. ze chce prist k nam kvoli nejakej vyhodnej poistke ci co, ani mu do telefonu nechcel presne povedat o co ode, no hned som mm povedala, ked mu nevies povedat ty nie, tak mi daj telefon ja mu to poviem, nemam rada takychto ludi, ja osobne som nevtieravy clovek, je to pre mna slizke, prehovarat ludi, a takychto ludi doma nechcem....este ma nedajboze vykradnu 🙂

pristela
13. mar 2012

@mizulienka sme boli v restike na kavicke, nééé u mna 😀 ona sa u mna dostala len po svoju tretiu otazku 😀 a to, že či nepotrebujem viac penazí 😀 😀 😀 😀

mizulienka
13. mar 2012

@pristela 😀 😀 😀 😀 dufam, ze si jej povedala, ze si spokojna s tym, co mas 😀 😀

dm1
13. mar 2012

ono najhorsie je ze to robia barzaki taki co tomu figu rozumeju a potom narobia viac skody ako uzitku.... a este kazia meno ozajstnim fin. poradcom....

pristela
13. mar 2012

@mizulienka jasné 😀 pak jej on povedal co robím,kde bývam a to už žienka zabalila úplne 😀 😀 so slovami - ahá taký intelektuálny umelec v lone prírody 😀 😀 😀 - čo tým asi myslela 🙄

pristela
13. mar 2012

baby, chachachaaaaaaaaaaa 😀 😀 😀 : http://www.flickr.com/photos/45637397@N03/61307... tu by mi aj moj pomáhal 😝

jakelina
13. mar 2012

@janula.h mně přišlo týden po porodu malého upozornění, ať za něj nezapomeneme platit popelnice 😀 😝 😀

jakelina
13. mar 2012

Holky stáhla jsem si ty včerejší dorty, sice anglicky, tak semtam jsem něco pochopila a zbytek jsem si domyslela.

dm1
13. mar 2012

@jakelina to aj mne veru. najskor som sa nad tym rehotala ale v podstate plienkami drobec produkoval ozaj najviac odpadu 🤐

jakelina
13. mar 2012

@dm1 to určitě produkoval, jenom mi to taky přišlo srandovní, že tak brzo 😀 😀 😀

janula.h
13. mar 2012

@jakelina sakra to áno na toto nezabúdať,ale kým Ty povybavuješ papiere okolo všetkého čo Ti patrí tak si zbeháš jedny topánky 😠 😠 😠

jakelina
13. mar 2012

@janula.h a hlavně jsem byla ráda, že trochu funguju a ne ještě vyřizovat takové věci. 😝 😝

dm1
13. mar 2012

baby toto keby nazdobim tolko glazurou tak dam po paprcach tomu kto by to siel rozkrajat 😲 http://cakecentral.com/gallery/2288138/ruby-cak...

alenv
13. mar 2012

holky prosím jak by jste udělila toto logo firmy? Mám to udělat to X šedivý a pak bílé pokreslit? Nebo udělat jen ševidé--

jakelina
13. mar 2012

@alenv asi bych udělala šedé a stříbrnou dostínovala

jakelina
13. mar 2012

@dm1 mně to nejde otevřít, nevím proč 😢

alenv
13. mar 2012

@jakelina já nemám stříbrnou jen bílou perlet.. a to už nestčím objednat..

dm1
13. mar 2012

@jakelina tu je aj ked bolo tam viac detailov

pristela
13. mar 2012

@jakelina to mozu očumovať len Slováci !!!!!

pristela
13. mar 2012

holky poznate niekto toto ? http://www.sikovnamama.sk/sikovnamama/eshop/21-... ako to vypada?

vlada111
13. mar 2012

@katulkaaaaaa tak dnes si to tromfla čo sa týka pikošiek 😀 To im z nej vyrastie aj strom za tých 9 dní...

peroli
13. mar 2012

tak jsem se konečně dostala k tomu stažení fotek těch včerejších dortů... kvalita asi nic moc ale něco snad poznat půjde 😉