Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

yamahafazer
30. apr 2012

@zuzana124 no uvidis co povie a az teraz pozeram ten postup na to auto a teda to je inak paradne spravene 😉 perfektny postup aj tie lana no super sikula si len na tie kolesa to si vyrezala otvor alebo len prilepila kolecka.

katkas1
30. apr 2012

@dadka212 super, dakujem ti krasne urcite urobim 🙂 😉

jakelina
30. apr 2012

@moncicatko19 jmenuje se to běloba 😉

zuzana124
30. apr 2012

@yamahafazer ďakujem, len som prilepila kolečka 🙂

breberuska
30. apr 2012

Holky, nemáte prosím někdo uložené tipy na dort klobouk pro 9 letou slečnu? děkuji předem za rady...

bzucinka2
30. apr 2012

@aduskatt nie nicim 🙂

mia1111
30. apr 2012

@dm1 Dani, kráááááásnu tortičku si urobila drobcovi 😵 😵 😵 😵 , prajem mu všetučko najlepšie k dnešným narodeninkám 😵 😉

moncicatko19
30. apr 2012

@alionuska ahoj do toho marschmelov fonfant davas aku citronku ?myslis do caju co sa dava citrodeko

zuzana124
30. apr 2012

@yamahafazer tak mi odpísala kamilka a ak zmažem príspevok kde je uverejnená moja torta tu na fóre tak mi nechá tortu v súťaži. Takže som požiadala admina a ten mi ten môj príspevok vymazal. 🙂

reruna
30. apr 2012

@moncicatko19 ahoj, snad nevadí, že odpovím - dávám citronku jako do čaje 🙂

moncicatko19
30. apr 2012

@reruna nie nevadi som rada,,vdaka 🙂

alenv
30. apr 2012

holky asi blbá otázka. ale už jste někdo dělal mramorovej korpus, ale vlastně bez toho kakaa? Dát péct jen čistě to světlé těsto?

alenv
30. apr 2012

nebo mi poradte nějaký vláčný dobrý světlý korpus, který hezky naběhne

mrka2
30. apr 2012

@alenv jasne, ja som tak bezne robila, bud svetle,alebo cisto tmave. ked sa mi nechcelo rozdelovat, co sa mi vacsinou nechcelo 😝 🙂

alenv
30. apr 2012

@dadka212 tak žížalka je u plně užasná.. nebo teda housenka 😀

reruna
30. apr 2012

@alenv jasně že dá - pekla jsem ho několikrát jen světlý nebo naopak jen tmavý

alenv
30. apr 2012

@mrka2 díky.. já jsem prostě na ten mramorák zvyklá... ale dost lidí chce světlej korpus.. a tak bych radši zůstala u toho s čím se mi dobře dělá.. tak jen nedám kakao a bude 😉 díky

alenv
30. apr 2012

@reruna díky

alenv
30. apr 2012

@reruna prosím tě děláš čokotransfer nebo ovocné dorty? Docela ráda bych se to taky naučila 😀 tak jestli nemáš nějaké uložené

vlada111
30. apr 2012

@daducha nádherné, a mne sa tá na 50-ku veľmi páči 😉

heni79
30. apr 2012

@alenv
Ja som ho tak robila minule. Bol úplne v pohode. CHcela som si vyskúšať šachovnicu, tak som upiekla jeden korpus bledý a druhý s kakaom. Oba boli výborné. A odpadlo lyžicovanie. 😉 Hoci, priznávam, aj keď robím mramorový efekt, už nelyžicujem. 😅

gagarinka
30. apr 2012

Ahojte baby, chcem sa spýtať, keď by som robila takúto tortu, treba dať medzi poschodia kartón a aj to vystužiť slamkami?

alenv
30. apr 2012

@heni79 já už taky přestávám 😀 😀 😀

lencici
30. apr 2012

ahojte dievčatá 🙂 potrebovala by som nejakú inšpiráciu alebo najlepšie fotku nejakej tortičky pre vášnivého holubára... ďakujem Vám veľmi mi to pomôže

aduskatt
30. apr 2012

@lencici ja som najskor precitala holohubara🙂))))))

lawli
30. apr 2012

Ahojte moja dnešná a idem vam polajkovať vaše tortičky ,ale čítať nestíham...baby kedy pečiete keď toho toľko popišete ??? 😅 😅 😅

aduskatt
30. apr 2012

@lawli jednou rukou modelujem ozdoby, druhou odpisujem, xixi

peroli
30. apr 2012

@alenv tenhle je super!!!! http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=91071 mám vyzkoušenej... 😉

peroli
30. apr 2012

@janula.h jéééé, až tááák jo??? se tu ještě budu červenat.. 😅 😀 a už to doma ví? 😀 😀 😀 😀 ale zklamu tě.. jsem šťastně vdaná 😀 😀 😀 😀

nikanika28
30. apr 2012

ahojte, tak ja som tu zase po sto rokoch 😝 😅 ..obcas kontrolujem, ci tu nespite a pokocham sa krasnymi vytvormi 🙂 ...ja vam sem dam zase par najnovsich aspon 😎