Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

artepf
27. júl 2012

@itka79 moc díky za pochvalu 😵

artepf
27. júl 2012

@dadka212 moc díky, opravdu to moc potěší 🙂

artepf
27. júl 2012

jinak holky, viděly jste tyto stránky, dorty jsou krásné, ale ty ceny 😕 , ptá se mě totiž jedna zákaznice na další svatební dort s tím, že koukala i na tyhle stránky, no ale tak já si za takové počítám minimálně o třetinu míň 😅

artepf
27. júl 2012

jo a teď ty stránky 😀 😀 : http://www.e-dorty.eu/c/index.htm

abriela
27. júl 2012

@vera_vila normalne vidim ako si sa uz zdokonalila. Super 😉 . Zial ja este zaostavam.

moka
27. júl 2012

@dadka212 ďakujem za rady, nakoniec som sa k tomu dnes nedostala, pečiem až na nedeľu, takže budem robiť zajtra. Zatiaľ som pozbierala nejaké inšpirácie 🙂 A tie ďalšie témy sú fakt super, už vidím, že budem mať čo po večeroch študovať. Doteraz som nechápala, ako tie krásne výtvory robíte, chválim vás všetky 🙂

pipka
27. júl 2012

jaaaj este som sem zabudla dat dnesnu minitorticku na zajtrajsiu dalsiu Hankinu oslavu..specialne pre babku a deda, ked pridu gratulovat 😉

lussy23
27. júl 2012

@pipka nádherná tortička

lokalistin
27. júl 2012

@vecernicci no ved ja som sa to bala aj kupovat,ale strasne sa mi to paci citala som vela diskusii, ze to vobec nejde a skusene cukrarky tak som si to stale nekupovala, ze ja trdlo neohrabane to urcite nezvladnem a doslo to skusila som a som stastna, ze som si to konecne kupila. Ja si myslim,ze to bude hmotou lebo ved hned prve mi pekne vyslo. Ja som skor mala problem to tam natlacit stale mi to vychadzalo von a teda tym palcom to tam natlacit to ide najlepsie aspom pre mna 😉 moooc sa z toho tesim 😀

lussy23
27. júl 2012

@mrka2 krásna tortička
@iwulka23 krásna tortička
@vera_vila krásna Kittynka
@ajka82 krásnučké dielko
@dadka212 krásnučké tortičky
@eliska22 krásna tortička

lussy23
27. júl 2012

@mariann2 krásne dielka ako vždy @adrika202 krásnučká @dajna11 prekrásne husličky @pipka nádherná húsenička @lokalistin to je krásne @janula.h parádna gitara @muffinka8 veľmi sa mi ten levík páči. Prečo synčeka voláte levík? má veľa vláskov, alebo iný dúvod? ale milé pomenovanie. @anibas parádne kvety ako živé waw @monika76 nádherná tortička @timonko parádne fáro @lawli nádherná @janula.h aj tortička s Nemom je krásna
@lamps krásna tortička

lussy23
27. júl 2012

dúfam, že som na nikoho nezabudla🙂

aduskatt
27. júl 2012

@lussy23 to sa tebe nemoze stat 🙂

ajka82
27. júl 2012

@pipka dakujeeem 🙂

na zajtra ku kavicke, kedze mi ostal krem:
jedna podla pipky, kedze mi mala vrzukala, ze si takeho prosi ale zlteho... a mladsej aby nebolo smutno, tak ma tiez, vcera na dvore nahanala lienky, tak sa hadam potesia obidve 😵
a celkom ryclovky obe naplnene aj "ozdobene" za hodku ...

pristela
27. júl 2012

Baby , mam malovat nápis na tortu, ale vsak take vlhko tu je sakra 😠 😠 😠 😠 ja netusim co urobit 😠 😠 vsak aj ked namalujem a zajtra vytiahnem sa to hned rozpije z toho rosenia 😠

ajka82
27. júl 2012

@pristela keby viem, tak by som poradila, ale vooobec netusim 😒

pristela
27. júl 2012

@ajka82 aach to je v pohode, to ja skor rozculovala ☹ asi mi nezostava nic ine iba urobit to z hmoty 😝

ajka82
27. júl 2012

@pristela ☹ ked ti to pomoze sa rozculit takto do eteru 😉 ja som aspon nemusela kvety mazat vodou ked som lepila na tortu dnes na obed 😝

pristela
27. júl 2012

@ajka82 😀 😀 😀 😀 to ti verim , to je pravda , ani ja 😀 len mam strach o tie lalie, ze ja mam na ne smolu 😖

ajka82
27. júl 2012

@pristela neboj, preziju 😉
idem do hajan, riad po sebe mozem spratat aj rano...bruuu

bzucinka2
28. júl 2012

ide ma vykotit, tak pani si dala robit tortu cenu mi nejak nelimitovala a teraz ked mi pisala ze kolko ma doniest, tak mi povedala, ze si pre nu nepride, ze to je vela, asi ma rozhodi a uz mi ani telefon neberie, toto sa mi stalo prvykrat a som nasrata ako Pentagon, keby to bola mala torta tak nepoviem ale velke tortzo este aj s cislom, co teraz kurnik, toto sa mi este nestalo... 😠 😠 😠

bzucinka2
28. júl 2012
oktarina
28. júl 2012

Můj pokus o panenku 🙂

alenv
28. júl 2012

moje včerejší na rozlučku.. měla jsem běhání se synem a už jsem nechtěla nic vymýšlet udlělaal jsem podle přání sprostárnu 😝 no co se dá dělat 😀

vera_vila
28. júl 2012

@abriela Děkuji... Mě to tak nepřipadá, ale jsem ráda, že to vidí ostatní... Paní, když si dort brala, tak říkala, že to není dort, ale umělecké dílo 🙂 Tak mě to taky potěšilo

mates22
28. júl 2012

@pristela já malovala nápis na smartflex (ovšem tak precizní jako ty to nemám, takže hrany nejsou moc ostrý už z výroby 🙂 ), nerozpil se a ani nevypadá, že by se chystal, ovšem jinak ten dort není zrovna podle mých představ, měl to bejt čokotransfer- takovou hezkou folii sem na to měla, ale nešlo to v tomhle počasí - a na marcoš zas nebyl ten dort optimálně srovnanej, ale už se mi v jednu v noci nějak nechtělo čekat ještě do tří 😀 ..no i tak sem šla spát ve dvě a drobek mi v půl pátý vstával, mám dost

mates22
28. júl 2012

jo ještě ten dort 🙂 , kombinovaný - děda má rád pivko a babička slunečnice

mates22
28. júl 2012

@bzucinka2 no co si dneska lidi dovolej, tohle by vyřešila asi jen záloha, minimálně padesát procent, zrovna to torzo je moc hezký, jak prsa teda nemusím...........ale ten se bude těžko jen tak někomu udávat a peníze cos do toho vrazila, to jako paní nezajímá, bych napsala, co si o ní myslím, ale nechci bejt za hulváta

mates22
28. júl 2012

@alenv dort je pro mě teda bleee, ale udělala si ho krásně 😀

pipka
28. júl 2012

@ajka82 kraaasny , tiez sa len zakusnut do takeho roztomileho pavucika 😵 😵 😀 mala zlta tarantulka 😅 😀