Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

alenv
26. okt 2012

@jakelina děkuju🙂)

jenkka
26. okt 2012

idem vam ukazat s cim som sa natrapila a ani som netusila, ze to je taka veda potiahnut taku malu tortu 😖

lamps
26. okt 2012

Pridávam moju čokoládovú podkovu a bežím pracovať, čakajú ma ešte dve tortičky

pipka
26. okt 2012

@bambula1307 to tyyyy? sak mne volala moja spoluziacka, ze potrebuje pre kamosku dve torty 😅 😅 😅 ze im na poslednu chvilu niekto odriekol 😅
no akyyy je ten svet maly 😀 😀 😎

tomasko27
26. okt 2012
dm1
26. okt 2012

@alenv krasne a veru ti trpaslickovia ma dostali 😵

tomasko27
26. okt 2012
lamps
26. okt 2012

@nika1985 malá je rozkošná 😅 😅

bilbery
26. okt 2012

Prosím vás,s jaký předstihem pečete dorty?díky.

lamps
26. okt 2012

@mizulienka Lucka krásne sú a tá jesennná je úžasná 😅 😅 😅

dadka212
26. okt 2012

@bilbery ja robím tortu deň pred odovzdaním, málokedy pečiem skôr

dadka212
26. okt 2012

@mizulienka nádherné a tej jesenný košík nemá chybu 😵

ajka82
26. okt 2012

@bilbery tak ako dadka, den vopred, alebo len korpus upecem den skor a ked maju prist vecer tak v ten isty den dorabam...aj teraz tak budem robit na pondelok vecer a v utorok maju oslavu... malokedy viac dni skor a ked tak len korpus mozno 2 dni pred odovzdanim 😉

zz134
26. okt 2012

@lamps ta cokoladova podkova je best! hned by som ju spraskala!

dadka212
26. okt 2012

@alenv krásne torty 😵

katulkaaaaaa
26. okt 2012

@alenv krasne!!!
@mizulienka krasne ten kosik uzastny 🙂
mne sa tak baby nechce mam dve torty jednu dnes druhu zajtra a na nedelu ma babka narodky tak robim marlenku a parizske rozky...radsej by som spala s malym 😀

bzucinka2
26. okt 2012

@jakelina super, tak idem hladat, zatial mam rucny a tento pozriem 🙂 dakujem 🙂

baby ako sa robi por taky roztrapkany na slane torty, nakrajala som ho a dala do vody, tak to ma byt?

anibas
26. okt 2012

@lamps tak to je "hard choco" 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 vyzerá úžasne mňamkovo 😵 😵

anibas
26. okt 2012

@alenv prekrásne tortičky !! 😵 😵 😵 😵

anibas
26. okt 2012

@heni79 @mizulienka prekrásne !!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

pristela
26. okt 2012

@njonja neblázni na 4 poschodia vyrezavat by ma treplo a to este musi byt vzor nejaky drobny bo vsak to len na uzke stuhy pojde 🙄 a striekat nemožem , budem malovat stetcom, bo tie "stuhy" verezem z potahu a prilepim pak na tortu , ako by som to nastriekala aby mi zostala biela torta ? 😀 a zas mimo torty nemozem bo by to bolo mokre a ubabrala by som vsetko , no a uschnut mimo to tiez nie , len zas by som to stvrdnute nevyformovala na torte 😀 😀 aale prosto malina, rozmyslam , ze im to tam tak nedam , napadlo ma nieco ine 😝

muffinka8
26. okt 2012

Skúšala som kvietok na drôtiku. Čo je to za kvet si netrúfam povedať, asi len taký vymyslený 😀 no ale asi som nemala dostatočne uschnuté listy lebo zo 3 sa mi už z hotovej vyšmykli a držia len silou vôle 😅 ale Patex to istí 😀 😀

pristela
26. okt 2012

@alenv prosím , prosím , nedavaj taketo koláže z fotiek 😕 ked , tak maximalne 4rovnako velke fotky alebo dve, bo toto sa neda rozoznat, strasny chaos 🤐 gormitov ani nevidím, trpaslici suuu nadhernííííí, ale nieje ich vidiet ☹
no a ta poslednu tu uz duplom nevidim, a pri tom narocné a krasne spracovane , ale na foto nieje nic vidiet, nieje dolezite dat veela foto , staci 1-2 viditelna, dufam že sa neurazíš 😕 ja to myslím v dobrom , mas krasnu pracu , super napady tak mi je luto že sa to vsetko stáca a nieje vidiet ☹

pristela
26. okt 2012

@lamps WOW , uuuuužasnáááááá 😵 😵 😵 😵 😵 strasne krasna , a uplne bez chyby, obdivujem !!!! 😵 😵 😵 si majster 😀

pristela
26. okt 2012

@muffinka8 😀 to je pivonka- náááádhernááááá 😵 😵 😵 😵 😵

pristela
26. okt 2012

inak holky , mne vcera v noci pri zdobeni torty, praskla ziarovka na lampe, ktoru si vsade taham ako plus svetlo 😖 normal som stlacila zapnutie a vybuchla mi pred xsichtom 😕 fuuu, velke stastie ze sa netrafila , ale za to sklo vsade na stole, takze vsetky hmoty, solamil, cukor..... vsetko šlo do koša ☹ ☹ ☹ ale mozno vdaka tym crepom sa mi celkom darilo aj s mmf 😝 😅

mamina1978
26. okt 2012

@iwulka23 .....................inspiracie z internetu............................. 😉 🙂

ajka82
26. okt 2012

@aduskatt sem dnes este nezavitala?

79zuzana
26. okt 2012

@bilbery ja peciem korpus dva dni pred oslavou, den pred oslavou plnim a odovzdavam vacsinou v den oslavy 🙂 nepeciem nikdy skor.