Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

dasiacik
1. dec 2012

Kočky,prosím vás,potrebujem dobrý,naozaj dobrý a chutný recept na tmavé cesto.Nič zložité,len aby mi to ladilo s jahodami a s tvarohovou plnkou 😅 Ďakujem 😉

mariann2
1. dec 2012

@yamahafazer je tam meno E.A. zo St.T. a je tam foto torty s kocurom,to ma zaujalo,lobo si ju pamatam odtial a jedna kniha,tak si to zrejme ty ;) si v casopise

alenv
1. dec 2012

@mamina1978 to je nááádhera.. ta lodička ta je uplně dokonaláááá

bzucinka2
1. dec 2012

vsetkym posielam cmuk cmuk za pacitka 🙂
@1katuska73 paradny Mr.Been 🙂

dm1
1. dec 2012

@pristela a vsimla si si na com som fotila svietnicek? aj tie prve 2? 😉

bzucinka2
1. dec 2012

@muffinka8 ja taky problem nemam, pripadne sa mi to stane s prvym kuskom ked zle nakrojim ale potom uz nie 🙂

yamahafazer
1. dec 2012

@mariann2 ano tak je to moje ,hlavne,ze mi napisali,ze mi to tam nemozu dat ked su to male fotky 😒 tak ma to ani nenapadlo,ze tam budu musim si kupit dortomaniu

muffinka8
1. dec 2012

@bzucinka2 no oni aj zle krájali 😝 ale aj tak je to všetko také veľmi jemné ... ako nám to doma nikomu nevadí, veď je to na jedenie, len či sa to potom nestane cudzím a bude nespokojnosť.

1katuska73
1. dec 2012

@dm1 perfektny svietnik si velmi sikovna.

pristela
1. dec 2012

@dm1 jééééj , a vsimla? 😕 nevšimla 😀 ale zacúvala som si , aby som zistila , že , čo , kto , kde 😀 😀 😉

1katuska73
1. dec 2012

dakujem vsetkym za pochvalu.

dm1
1. dec 2012

@1katuska73 dakujem 😵

@pristela 😀

mariann2
1. dec 2012

baby, predstavte si, že mi včera volali, ľudia, ktorým som robila svadobnú tortu, že práve dojedajú vrchné poschodie a že je výborné, bola tam jogurtová plnka a oni ju jedli týždeň po svadbe, po tom, čo tá torta stála celú noc na stole a bolo to vraj jedlé, no... 😖

aduskatt
1. dec 2012

@mariann2 no ved jogurt je kyslomliecny vyrobok a v dnesnej dobe tam davaju tolko konzervacnych svinstiev, ze sa ani nedivim, ze to vydrzalo🙂 len sa divim, ze to jedli🙂

dm1
1. dec 2012

@mariann2 hmmm prudko odvazni ludia. Akoze ja to nechapem to aj bezne doma jedia jogurty, slahacky a ostatne veci po zaruke???? co nechapu ze vsetko ma svoju spotrebu a riskuju ze pre.... celu noc? Ved ked to nestihali jest mohli mrazit.... 🤐

luciahromadkova
1. dec 2012

@dasiacik skus toto
http://forum.dortomanie.cz/viewtopic.php?f=17&t..., do celeho cesta das kakao, piect tak na 150-160 stupňov a radsej dlhsie

dasiacik
1. dec 2012

@luciahromadkova
Ďakujem,ale niečo menej komplikované? 😅

luciahromadkova
1. dec 2012

ved ti pisem ze urobis cesto a do vsetkeho das kakao, mramorovat nemusis 😉

bambula1307
1. dec 2012

@mamina1978 zdenka krasne torticky ,juuu a sa ti podarili postavicky z timmihoo..ukladam na inspiraciu 😉

mimcak
1. dec 2012

Jaj zase mám čo čítať 😕 pár dní som tu nebola, a vy ste tu toho tolko popísali,že dnes vás určite nedočítam. Aspoň polaikujem a pokochám sa na vaších výtvoroch. A pridávam svoju čo bola pre sestru.

stankapk
1. dec 2012

Ahojte kočky. Pridávam ďalšiu tortičku, tentokrát pre moju Mišku. Skúsila som mascarpone krém s tmavou čokoládou, ale mňa nejak neoslovila...

bambula1307
1. dec 2012

@woman04 Kati ja som nikdy do parizskej slahacky nedavala stuzovac..a vsetko ok..nemam problem aj pod potah dat..este mi netieklo.

lamps
1. dec 2012

Moja narodeninová pre našu Veronku 😅 zas nie je taká, ako som si predstavovala, ale asi by som sa mala zmieriť s tým, že moje predstavy sa mi len tak zreálniť nepodarí 😀

mizulienka
1. dec 2012

@lamps je nadherna
@dm1 Dani krasny svietnik

pipka
1. dec 2012

@lamps ved je dokonalaaaa, co sa tebe nepaci 😕 😅 ty si uz jak jaaaa 😀 😀 😀 😀 😀

lamps
1. dec 2012

@pipka noo som, priznávam sa bez mučenia 😀, ja asi nebudem nikdy spokojná s mojimi tortami. Blížim sa ku stovke a spokojná som bola možno s dvoma tortami 😀 😀 😀

lucula73
1. dec 2012

@mariann2 možem ťa ukludniť,moj muž bežne jedáva jogurty aj mesiac po záruke...... 😠 😠 ,nájde v chladničke a zje........ja by som to nikdy nezjedla,ale tým jogutom fakt nič neni,aspoň na vzhľad......a nikdy mu ani nič nebolo....mňa by len zaujímalo,čo všetko do toho dávajú 😝

pipka
1. dec 2012

@lamps si mooooj clovek 😝 😀 😀

lamps
1. dec 2012

@pipka vidíš? a mne niečo vyčítaš 😀 😀 😀 ja viem, že nás viac tu takých "postihnutých" 😀 😀

pipka
1. dec 2012

@lamps ja ti nevycitam, ja sa len bavim na tom, ze je aj niekto iny taky jak ja 😀 😀 lebo mm mi hovori, ze druha taka trafena po svete uz urcite nechodi 😝 😀 😅