Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

evitkamalicka
9. nov 2009

cessy pekna torticka 😉

cessy
9. nov 2009

evit dakujem

s tvojou ides aj do sutaze???? 😕

evitkamalicka
9. nov 2009

ak sa podari tak ako chcem tak ano

sofi07
9. nov 2009

cessy, velmi pekne, jemne srdiecko. a ta obruba je zaujimava, to si praskovou farbou robila?

alionuska
10. nov 2009

Cessy..no ty sa nezdas...pekna torticka...ako sa len zdokonalujes!!?? 🙂
Sofi.tak keby som mala spat ako moje babatko,tak asi spim cely den... staci ze v noci spinka 6 hodin...to si oddychnem dost.. A s tymi gelovkami..ja ti ani neviem...mne to niekedy ani neuschne...stale je to niekedy mokre.... ale to asi tym,ked davam tej farby viac-ako napr.na toho skorpiona...ten bol mokry stale..... 😀 😀 Male plochy mi niekedy pekne uschnu..nechapem 😅

nadulici
10. nov 2009

cessy aj ja som uz obdivovala torticku, peknucka, chutnucka, jemnucka.. 😵 🙂
nechapem, ako mozte robit take krasne kvietky, mne to s nimi akosi stale nejde 😠 ..a tych postupov co som uz videla...uz ich viem naspamet, ale ked zacnem nieco vyrabat- hruuuuuza. 🙄 😀

hejdita
10. nov 2009

ahojte 🙂

tak tento tyzden sa idem vrhnut na tu dortu.......ale mam dotaz z potahovej hmoty MMF alebo ako to je 😅 sa mi pri valkani odtrhuju ako keby kusky z toho ako keby to bolo suche.......nemam urobene zo vsetkeho len z troch na odskusanie a skusala som z tym pracovat a toto sa mi s tym robi co pre to urobit.....mam tam dat este jeden ten bonbon z marsmallow aby to bolo viac modelovacie a natahovacie a da sa to vobec pridat tam ten bonbon? alebo tam dat trochu tuku ci vody alebo cukru? prosim poradte mi.......a ako dlho to schne.....skusala som robit labute ale krk mi nedrzi a kridielka sa mi bortia von 😔 😕 😨 🤐

hejdita
10. nov 2009

aj ja by som sa rada pozrela na fotecku od cessy ale nejde mi otvorit straaanka ach jo..... 😠 😒

sse
10. nov 2009

skús si pridať do toho ešte cukrík ak sa ti to rozpadáva bude to elastickejšie. MMF schne na vzduchu dosť rýchlo preto ho treba dávať do sáčku.

nadulici
10. nov 2009

hejdita, ani mne to neslo otvorit, hod si do vyhladavaca- torty od mamy cessy- a ono ti to vyhlada album s foteckamii a mozes obdivovat.. 😉

nadulici
10. nov 2009

dufam ze neva cessy, ze som sem napisala cely postup ...

alex21
10. nov 2009

cessy konecne som videla torticku pekna je. 😉 Este ze nadulici dala navod. 😀 Ja som sa knej nevedla dopatrat. 😅

evitkamalicka
11. nov 2009

kocky tak nakoniec si pre tu tortu na stuzkovu pridu uz zajtra, este ze som si vcera porobila veci dopredu, tak potom poobede hodim foto

lasinek
11. nov 2009

Ahoj holky prosím nenašla by se nějaká z vás co by mi ma mail janinaw@centrum.cz napsala recepty na tu hmotu na potahovani? Nemam cas to tu procházet..Děkuji moc a zda stací z jedné dávky na dort

cessy
11. nov 2009

ahojte, dakujem za pochvali 🙂
naduli na tie kvietky mam vykrajovacky, takze nic zlozite 😉

evitka uz sa neviem dockat na foto 😕 😅

nadulici
11. nov 2009

evi parada, super sa ti podarilo uplne vsetko, jablcka na zahryznutie.. 🙂 😵

evitkamalicka
11. nov 2009

dakujem 🙂

alex21
11. nov 2009

evi super 😉 nádherné 😵

janninka
11. nov 2009

ahojte baby, vase torticky su fakt krasne 😉
som si precitala ten navod co sem dala cessy na pripravu MMF, a chcela by som sa opytat ako inac by sa dali tie cukriky MMF nahriat ked nemam mikrovlnku. vdaka 😅

cessy
11. nov 2009

evitka peknucka, krsne farby. ak si docielila ze su take pekne site???

cessy
11. nov 2009

janinka ja topim MMF len v mikrovlnke......takze neviem poradit 😒

evitkamalicka
11. nov 2009

cessy ja pouzivam, len hotove hmoty K2,WI a RDI a tam sa farby velmi pekne a lahko gelovkami, toto bolo z RDI

evitkamalicka
11. nov 2009

a dakujem vsetkym za pochvalu

hejdita
11. nov 2009

ahoj
tak ja uz se psychicky pripravuji na zitrek doufam ze vsechno zvladnu a ze to bude i dobre vypadat 🙂

janninka tu sa o tej MMF hmote bavili ze ju mozno roztopit vo vodnej lazni.....ak neni mikrovlnka 😉

hejdita
11. nov 2009

teda blbo som sa vyjadrila tie cikriky co si spominala 😉

janninka
11. nov 2009

vdaka, tak skusim v tom vodnom kupeli 😉 teda ak sa na to vobec odhodlam 😕 😀

sisa.b
11. nov 2009

ahojte,

co upiect malej k 1. narodeninam? ☹

nadulici
11. nov 2009

sisa.b...no co asi, tortu nie?? 😀 😀 😀 😀 😀
ale teraz vazne....chces nejaku inspiraciu na dizajn, alebo recept...
ja som tiez riesila, ze aku zdravu upeciem aby ju mohla aj malinka, a potom ma dali kamoski na poriadok, ze ju aj tak jest nebude, teda ak neratam to uzdibnutie z korpusu, mali pravdu....