Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

michaela3011
8. okt 2015

@sticker tenisky mas fantasticke 😵 😵 😵 sanka dole palec hore 😀 😵

makina78
8. okt 2015

@zuzy20 ahoj, ak este nikoho nemas na tu torticku, tak sa mi ozvi cez internu postu

sticker
8. okt 2015

@michaela3011 Normálne ma privádzaš do pomykova 😅 Moc ďakujem, za pochválenie 😵

alexslovakia
8. okt 2015

Ďalšie.....

michaela3011
8. okt 2015

@sticker za malo 🙂 naozaj super praca 😵 do detailu ich mas skvele vypracovane 😵 mozes byt snimi spokojna a nie naopak 😠 😀

nika1985
8. okt 2015

Ahojte celkom to je fajn v strede tyzdna tento krat na vikend uz len jednu a mozem labzovat 😀

nika266
8. okt 2015

Moja tortička 🙂

pppeeetttaaa
8. okt 2015

@nika266 kraaasna tak tuto si hned ukladam ze taku raz urobim 🙂 som z nej unesena 🙂

rachel36a
9. okt 2015

Lienockova 🙂 idem popacitkovat a hura na uprsanu gulas party 🙂

ali223
9. okt 2015
Používateľ ali223 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od ali223.

baby kde sa da kupit jedly papier s obrazkom? diky

lamps
9. okt 2015

ahojte sladulienočky, pridávam tortušky a bežím papať (dnes som ešte nejedla) 🙂 🙂

alex999
9. okt 2015

@ali223 pozeram že si s KE, tam máte niekde obchodik aj pekáren Juno, tam predávajú. Ja objednávam na www.natortu.sk pekna kvalita , som spokojna 😉

antenka1
9. okt 2015

@lamps nadherne. Ta prva je fakt kuuuzelna 😉

lvka
9. okt 2015

joooj damy odpadavam z vas, nadherne torty pridavate...ja stale takto po amatersky ale duuufam ze raz sa k vam aspon priblizim 🙂
inak....prezivam tie krasne zaciatky kedy vyckavam pana postara ako napr vcera ked mi priniesol formu na krajku 😃😃😃 nemala sice na torte byt ale tak musela som ju vyskusat vsakze 🙂)) torta to znesie a ja som spokojna spala 😀 peknyyy den prajem ;)

jachin
9. okt 2015

tak po tých luxusných vašich dielach ja pridávam svoju, 4,5kg plnka čokoládová a tvarohová s malinami.

nikitaf
9. okt 2015

Ahojte maminy, vidim tu kopu nadhernych tort a pre moju dcerku by som chcela nieco sama upiect. aj som nasla torticku, ktoru by som mozno s mojimi nulovymi skusenostami zvladla ale ak budete take zlate potrebujem par rad. Dakujem za kazdu radu vopred.
Budem to tu kopirovat aj s otazkami.
Prve tri obrazky su mi jasne, ale viete mi poradit kde zohnat taku alebo podobnu polevu? pod tymto nazvom som totiz nic v obchodoch nenasla.

nikitaf
9. okt 2015
nikitaf
9. okt 2015

bohuzial ani taketo cukriky na oci som akosik nenasla... ten cierny okraj by som mohla cim urobit?

nikitaf
9. okt 2015

pre mna zahada co je ta hneda hmota aj to strieborne.

nikitaf
9. okt 2015

cierne okraje vyzeraju byt pelendrek, hadam sa este da niekde taky zohnat.
Este raz dakujem a ospravedlnujem sa ze sa pytam na mozno pre vas uplne samozrejme veci, ale rada by som urobila dcerke radost a zaroven aby som si mohla dat aj ja kedze mam intoleranciu laktozy. To je aj dovod preco ju chcem robit sama. Pripadne ak by ste niektora vedela nieco take urobit a ste z Ba potesila by som sa. Dakujem

denisak77
9. okt 2015

Ahojte.Rýchlo vkladám 2 kúsky a bežím ešte 2 birmovné dokončiť.Všetko nadiktované,tak sa ani neteším ,nemám rada také torty.

pipka
9. okt 2015

@antenka1 no dobojovala som ...ale teda nikdy vááác 😅 😅 😝 😀

jo a foto 😀

aduskatt
9. okt 2015

@pipka suprová je🙂

pipka
9. okt 2015

@aduskatt jaaaj dakujeeem, sak som si zanadavala pri nej 😅 😝
uz som nejak vysla z cviku 🙄 jak menej peciem, tak uz mi zrucnost odchadza 😖 😝 🙄

aduskatt
9. okt 2015

@pipka to sa zasa spraví😀

sikag
9. okt 2015

@pipka super ti vysla, reznik trosku prihoreny 😀 😀 😀 ale je cool 🙂 vyzera ako ked ja varim 😀 😀 😀

sikag
9. okt 2015

@lamps uz mi chybali tie tvoje postavicky, a vidim ze po lete nejak pribrali, uz macka nie je taka vyziabnuta 😀 😀

pipka
9. okt 2015

@sikag no v skutocnosti je svetlejší..ale jak som upravovala fotku, tak som dala ze automaticka farba...a takto to stmavlo 😝 😅 ale uz kaslem na to.. hlavne nech torta chuti 😅 😀

sikag
9. okt 2015

@pipka hranolky ako zive a ten hrasok mrkvicka ako z konzervy 🙂 a ako si sa bala.... tusim mas novu oblubenu temu 🙂

pipka
9. okt 2015

@sikag no dík 😅 😅 😀 decka mi to tu jedli jak som tie hrašky sulalal...ze mami, sladke su jak naozaj 😀 😀 😀 a mne až riť zvieralo 😅 😅 😅 😀 😝