Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

grasie
18. okt 2015

@bellss ospravedlnenie sa prijíma 😝
@nika1985 Ďakujeem 🙂 a veru nezakusnem, mne osobne gumpasta smrdí, tak radšej ani nečuchám 😀

pristela
18. okt 2015

@grasie koza 😀 😀 😀 😀 😀 ssmetiarske auta som chcela normal 3D ale pokial mi moj doniesol horalky uz boli hotove tieto sa mi nescelo tolko cakat , cize horalky zjedeneee 😀 aautogram jasnacka berieeem
@pipka micka osobne mi uz normalne aj chybas 😵 😵 😵

pppeeetttaaa
18. okt 2015

@grasie naadhera a na tu ruzu nemas nejaky postup? ja neviem ruziam prist na chut.. absolutne neviem ako na ne :(

nicoletta77
18. okt 2015

Ahojte dievčence. Krásne tortičky ste popridávali. Ja som piekla pre môjho synátora na krstiny. A tu sú - tortička aj drobček (si dovolím pridať jeho fotku 😎 )

pipka
18. okt 2015

@pristela aj ty mneeee, sak uz mosíííš dondzit, noviniek mam kopeeeec 😎 😀 😵

jakelina
19. okt 2015

@nicoletta77 juj ten je krásný, budu škaredá, ale ten spodní dort se mi líbí víc 😀 😀 😀

denisak77
19. okt 2015

Ahojte,pridávam moje 2 kúsky. Akože auto 😀 som sem pôvodne nechcela ani pridať,lebo vyzerá príšerne.Ja jednoducho autá neviem a neznášam robiť,ale tejto osobe som nemohla odmietnuť.Robila som ho ešte v piatok ,lialo u nás ako z kupy ,tak fotka robená medzi dverami,lebo v dome to bolo ešte horšie.Na FB ho ani nedám,lebo by som sa od hamby prepadla,ale od vás kritiku znesiem,vy viete ako sa fajne robia 3D torty ☹ .Boba som robila iba včera večer a dnes tiež raz prší ,raz neprší,tak som ledva vystihla odfotiť.

nika1985
19. okt 2015

@denisak77 ved je pekne co by som ja za take dala teda nie ze by som sa hrabala robit auto presne viem o com hovoris vsetkych prehovaram ako ide

nicoletta77
19. okt 2015

@jakelina ten som piekla niekoľko mesiacov 😀

denisak77
19. okt 2015

@nika1985 ďakujem,ale ja nie som spokojná 😢

petkaa28
19. okt 2015

Ahojte dievcata 🙂 prosim vas, raz sme tu rozoberali ceny - konkretne ma zaujima, kolko si uctujete za enegie - aj do ip ked tak... Za kazdu radu budem vdacna 🙂

mysiatkoo
19. okt 2015

ahojte baby ... restov pozehnane, ale vecer by mal byt konecne cas to tu dopozerat .. pridavam svoje tortuse z poslednyx 2 vikendov a nejake keksove hokusy-pokusy... tesila som sa ako male decko, ze sa mi podarilo zaliat to bez bublin 😅

mysiatkoo
19. okt 2015

jaaaj uz ani foto neviem pridat 😀

daniela09
19. okt 2015

na víkend som mala len detské

blancagon
19. okt 2015

Ahojte,ja furt po rehabilitáciách takže pečiem len pre rodinu a aj to s bolesťami,no ale dalo sa,len ta korunka neprežila prevoz a dolámala sa,prosím odborníčky,prečoooo? kde som urobila chybu?schla 3 dni,ďakovala. ☹ ale radosť urobila 🙂

alexslovakia
19. okt 2015

Ďalšia....

denisak77
19. okt 2015

@mysiatkoo bohovské,ale to tvoje stále 🙂

makina78
19. okt 2015

ach jaj, predstava bola ina, krajsia. No co uz... zase sa mi raz potvrdilo, ze cez vikend, ked mam doma za zadkom celu familiu plus svokrovcov na navsteve, si nemam brat pecenie.

alex999
19. okt 2015

@mysiatkoo kráááááááááááása 😵 😵 😵

katarina51
19. okt 2015

Krááásne napečené Ja som mal tento týždeň tri. Tú svadobnú som si odfotila v dvoch verziách. Ja by som to brala bez tých krajok, no oni to chceli s nimi. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

evicaka
20. okt 2015

@katarina51 krásne 🙂

adrika202
20. okt 2015

čafte ženyyy 🙂 pečiete ako o život 🙂 krasa krasa ,nejdem menovať šaak vieme 🙂 ale ine som chcela ,potrebujem unik z reality tak čo takto sa opäť raz zraziť ?? kym nie je sneh a poladovica a predvianočný zhon 😎 😉 🙂

mimusa94
20. okt 2015

babulky poradte ako urobim na tortu znak manchester united? :((((

mimusa94
20. okt 2015
12321
20. okt 2015

@chvapilu Dakujem určite vyskúšam 😉

mysiatkoo
20. okt 2015

@alex999 @denisak77 dakujem 🙂
@adrika202 ano ano ano, ja som za

alex999
20. okt 2015

@mimusa94 http://thebakefiles.blogspot.sk/2013/08/aarons-...
napríklad takto 😉
ak nie tak hodiť do googlu how to make manchester united cake a vyhodi poku návodov

mimusa94
20. okt 2015

@alex999 dakujem ti kraaaasne 🙂))

nika1985
20. okt 2015

jej baby akurat mi prisiel koment k tortuche ze ked ju videla jej maminka plakala od stastia, strasne vsetkym chutila a moc mi dakuju je to take super ved sami viete kolko roboty je okolo torty a vsetkeho handmade konecne nieco pozitivne dneska 🙂

antenka1
20. okt 2015

@mysiatkoo to si malovala rucne? Akoze naozaj malovala? Akoze rukou??? Akoze ty si blaaaazen 😎 😎 😀 😉
To nema chybu 🙂