Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

michaela3011
30. mar 2016

@mojmacik dakujem 😵 😵 😵

dush
31. mar 2016

hotovooo 🙂

dush
1. apr 2016

posledna tento tyzden 😝

sticker
1. apr 2016

@dush Krásne tortičky, ale tá s kvietkami je prekrásna 😵 Krásne farby žiarivé 🙂
Ja pridávam moju jednu tento týždeň.

alex999
1. apr 2016

Jedna krstinová 😉

dush
1. apr 2016

@sticker ďakujem 😘

elamaslakova
1. apr 2016

Dievčence pozdravujem Vás, bola som sa teraz večer , trošku kultúrne zabaviť na Kandráčovcoch a teraz pridávam jednu tortičku čo som stihla dokončiť , zajtra ma čaká ešte jedna

denisak77
1. apr 2016

Všetky vás zdravím a pridávam tohotýždňovky.

simaaprilova
1. apr 2016

Dobry den,nepeciem profesionalne torty ale zvyknem len pre rodinu take obycajne,nemam ani nervy na zdobenie len teraz som natrafila na jednu tortu ktora ma na spodku a na vrchu klasicky okruhly korpus a v strede je stocena rolada a ked sa kraja torta tak nie su platy vodorovne ale zvysle..moja otazka je,ze kolko asi roladoveho cesta,piskoty mam upiect na klasicku okruhlu tortu?vopred dakujem dobrej dusicke za radu🙂

gabkostanka
1. apr 2016

@simaaprilova ahoj, to je brnenska torta, nasla som postup, tak mozete skusit
https://varecha.pravda.sk/recepty/torta-na-stre...

ja som robila na oslavu detickam tieto dve, piskotove cesto a karamelova plnka s jahodami a bananmi

jakelina
2. apr 2016

Je to neuvěřitelné, ale náš Šimonek má dnes rok, tak dortík pro něj

simaaprilova
2. apr 2016

@gabkostanka dakujem velmi pekne🙂

nika266
2. apr 2016

Tak tu su moje tento týždeň 🙂

jakelina
2. apr 2016

@denisak77 oba úžasné 😉

rockybalboa
2. apr 2016

Ahojte. Prosim vas, moze mi niektora z vas prezradit recept na jahodovy krem bez masla a z cerstvych jahod? Vopred Dakujem.

jakelina
2. apr 2016

@rockybalboa šlehačka s mascarpone ??? Ten je výborný

mojmacik
2. apr 2016

@dush hmmmm,take ja mooozem,pekne kvietky

sticker
2. apr 2016

@jakelina Že rok!!!!!! Veď len nedávno sa narodil.... 😅 . Neskutočne ten čas letí.... K nádhernej tortičke posielam prianie len toho naj, naj, naj, aby robil maminke iba radosť 😵

sticker
2. apr 2016

@nika266 Obdivujem tie krajky.... Skúšala som dvakrát, ale teda nič moc 🙄 A už nemám odvahu... Ani neviem, či ten prášok je ešte v záruke, keďže už ho mám rok otvorený a nepoužívam ho 😒

jakelina
2. apr 2016

@sticker děkuji, já si taky říkám, že to není možné. Minulý rok jsem jela do porodnice?? Ufffffff, to je tak měsíc a ne rok 😀 😀 😀 Alespoň mně to nějak hrozně moc uteklo 😝 😝

mojmacik
2. apr 2016

@jakelina veru ten prvy rok bezi najrychlejsie...vsetko dobre drobcekovi...ja som sa len pred nedavnom dozvedela,ze mas drobca 🙂

mojmacik
2. apr 2016

a jedna odomna pre krajcirku od jej priateliek

nika266
2. apr 2016

Ahoj chcem ponuknuť jeden pas krajky,bola kupovana tu na mod.koniku hromadne ju zabespecila MIA 1111,teraz som dostala ako darcek tu istu trojpasovu, tak ten jeden pas je na predaj za 7,30€ keby mal niekto zaujem napiste

kukulka1
2. apr 2016

Krásny víkend vám prajem sladulienky,tu sú moje tohtotýždňové

evicaka
2. apr 2016

aj ja pridávam svoje .... krásny víkend všetkým

daniela09
2. apr 2016

kočky nebola som tu už snáď sto rokov, priznám sa popri práci to je iný zabijak , piecť po večeroch a nociach. tak niečo z posledného obdobia odo mňa

daniela09
2. apr 2016

a ešte niečo aktuálne

elamaslakova
3. apr 2016

Dievčence prajem vám krásnu nedeľu, nádherné tortičky ste popiekli , ja pridávam jednu dnes odovzdanú

chvapilu
3. apr 2016

@nika266 pěkné dortíčky ,poprosím o radu směs na krajku máte už koupenou barevnou nebo si hmotu barvíte sama / jak?/ děkuji

katarinkamt
3. apr 2016

Babulky, neporadite mi nejaky jednoduchy korpus, ktory zvladne aj zaciatocnicka? Prosim...