Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

alexandrakocikova
13. jan 2013

@dm1 to je super..ja tu široko-daleko nemám žiadny obchod....možno v bratislave,ale čo dám za benzín a čas, sami oplatí kuriér z pohodlia domova...tuším 3,5 je za kuriéra

micmo
13. jan 2013

@alexandrakocikova jsou to dortove oplatky, koupila jsem je v Kauflandu

alexandrakocikova
13. jan 2013

@dajna11 no a z nich to pojde aj lahko vybrat...keby to nešlo,len to nastrihneš

dm1
13. jan 2013

@dajna11 slamka nie aj tie najhrubsei su na toto tenke ved si predstav aka by bola ta rulicka tenucka to by neslo ani tak zatocit na tenko natrete cokinou

florentina
13. jan 2013

@mariann2 jasně, přesně to jsem myslela...jsem se špatně vyjádřila, ale ty jsi to geniálně pochopila. Děkuji moc, to by mě vůbec nenapadlo, tedy nejen toto použít, ale že bude oboustranka na dortu držet. Bohužel ten odkaz mi nejde otevřít, ale rozhodně bych ji ráda viděla 😉 ....a jsem ráda, že jste si to na lyžích užili....!

alexandrakocikova
13. jan 2013

@micmo aha....ešte som ich nepotrebovala, tak som nevedela🙂dakujem

pipka
13. jan 2013

babulky, pls nemate overene, kde sa daju cez e-shop kupit pekne a lacne obrucky..ale strieborne...bo maju byt akoze biele zlato 😉 alebo teda aj v BA v kamennom..to by bolo uplne naj..ale tortomania nema ☹
ja som uz prehladala toho kopu a vsade len zlate 😒
a maly mi tu vymysla furt, tak nemam cas hladat ☹

dajna11
13. jan 2013

@dm1 no pozerala som to nieje dosť,to hej....ale malý ma na stane super trubky umeleé...len mu to asi neporežem ☹ ☹ ☹ ☹ či treba aj obety prinášať???

nika1985
13. jan 2013

teda baby mi si spravime rodinny vylet po 2rokoch a by tu zapisete 20 stran 😉 idem nato pekny vecer

alexandrakocikova
13. jan 2013

@mizulienka ja nechápem z tých ludí...chcú za málo penazí vela muziky...ako máš spravit takú peknú hríbikovú tortu do 3 kg? šak to je málo...bude malinká...

alexandrakocikova
13. jan 2013

@pipka uz si našla tie obrúčky?

pipka
13. jan 2013

@alexandrakocikova este nie 😒

koira
13. jan 2013

Ahoj holky přidavam sve uuuplne prvni dortiky..no nedopadly nejhur..myslim ze i chutnaly..tak snad nebudu uuplne leva 😀

micmo
13. jan 2013

@alexandrakocikova ja je taky neznala, objevila jsem je jen diky holkam, ktere mi tady poradily 🙂

alexandrakocikova
13. jan 2013

@koira super...a ten hríbik je neskutočný🙂 z čoho si ho robila?

lussy23
13. jan 2013

@koira peknučké tortičky. veľmi sa mi páčia tí ježkovia

lussy23
13. jan 2013

@strihalka krásna tortička

alexandrakocikova
13. jan 2013

máte niekto skúsenosti s gélovými farbami WILTON? chcem sa spýtať, či sú všetky jedlé

zsuzsu
13. jan 2013

@micmo krasne a ten laptop je s coho???? ked to neni tajomstvo.

lussy23
13. jan 2013

@micmo tá kittinková je úplne prekrásna

dm1
13. jan 2013

@alexandrakocikova jasne jedle su vsetky len take tie tmavsie tmava zelena, bordova, cervena a cierna tusim maju aj tie E-cka ktore znizuju pozornost deti - farbiva ako v niektorych cukrikoch

zsuzsu
13. jan 2013

@micmo uz som to precitala 🙂 a natieras tu oplatku s maslovym kremom?

lamps
13. jan 2013

Babulečky, nemáte fakt žiadnu tortušu na inšpiráciu v tvare rozbalenej čokolády, normálne torta akože rozbalená čokoládka. Ja akú-takú predstavu mám, ale pomohlo by mi vidieť to aj naživo 😀 😀 😀

micmo
13. jan 2013

@zsuzsu ja jsem spojila dve rozpustenou cokoladou a pak je potrela jen nutelou aby mi chytil marcipan..myslim, ze to muzes pomazat cimkoliv co muze pod potahovku 😉

zsuzsu
13. jan 2013

@micmo dakujem 🙂

dm1
13. jan 2013

@lamps ja som niekde videla super studentsku pecat len neviem kde :/ . Tu je tiez jedna

http://www.tortyukatky.sk/narodeninove-torty.html

lussy23
13. jan 2013

@vecernicci krásne @bublina83 pekná torta
@njonja tak to je smutné☹ že si tortu chceli nechať len pre seba a deťom neponúkli. odkial ste sa naučili robiť tie reálne postAVIčKY?

zsuzsu
13. jan 2013

@lamps ja som nasla na rychlo len toto 😀