Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

aduskatt
31. mar 2013

No, sladulienky, tak som sa nejakych 16 rokov odhodlavala na veterniky....... pridavam len taku ochutnavaciu foto.....🙂
Jo a navrch som nedavala polevu, lebo to nemame radi...takze prichadza premiera..vdaka vam som sa dokopala🙂))

alexandrakocikova
31. mar 2013

@aduskatt mnam

sticker
31. mar 2013

@reruna Dala som 3PL vody a kyselky cca 1 1/2 čajovej lyžičky.....

sticker
31. mar 2013

@aduskatt Nádherný veterník..... Ešte šťastie, že som úplne prejedená, tak moc neslincem 😀

aduskatt
31. mar 2013

@alexandrakocikova
@sticker dakujem🙂) a ochutnavac najmensi chvali, tak som rada🙂

alex87
31. mar 2013

@aduskatt veď to keď vidím tie nádherne farebné torty a mne to nejde tak zafarbit tak mi to je ľúto :(

aduskatt
31. mar 2013

tak este jeden🙂

lifinka
31. mar 2013

@pristela úžasná vila!!!! krásná prácička 😵 😵 😵 😵 😵

lifinka
31. mar 2013

a do třetice 😉 .Jinak tady je sněhová kalamita, silnice šílené, chlap opět pryč a tak jsem jela k mamce, ale půlky stažené ještě u kávy 🤐 🤐 🤐 A to mám zítra ještě jezdit:bojím

@jakelina dnes jsem ještě dělala další tvoji roládu a tak se ptám, ségra bude chtít na narozky taky roládu, ale čokoládovou ne kakaovou mám do krému rozpustit půlku čokošky?

jakelina
31. mar 2013

@lifinka já jsem ještě takhle nedělala, vždycky s kakaem, tak nevím přesně kolik jí tam dát. Však vyzkoušej a napiš pak, jestli to šlo taky tak dobře rolovat a vše jako s kakaem.

jakelina
31. mar 2013

@lifinka dortík krásný, máš ty růže hezčí a hezčí 😉

jakelina
31. mar 2013

@aduskatt mňam, vypadá super.
Já jsem pekla listové taštičky, dva mazance, perníky, beránka a dva srnčí hřbety, ty ještě budu krémovat a skoro všechno už je snězené. Venku to vypadá spíš tak na pečení vánoček a zdobení stromečku 😝 😝 😝 Máme největšího sněhuláka za posledních 10 let 😀 😀 😀

jakelina
31. mar 2013

@jenie123 krásné všechny, ryba jak živá a jinak moc hezké rovné, krásné barvy. Jsi šikulka 😉

aduskatt
31. mar 2013

@jakelina ja len veterniky a zltkovy rez🙂) a fujavica je tu riadna☹

zuzana_1
31. mar 2013

Dakujem baby 😉

jakelina
31. mar 2013

@aduskatt no nás je doma hodně a ještě tu byla i návštěva na noc. 😉

mrka2
31. mar 2013

@natalia8 to asi nepatrilo mne, ja som Kitty nerobila teraz 🙂

aduskatt
31. mar 2013

@jakelina jasne, chapem, my sme traja🙂)

jenie123
31. mar 2013

@jakelina dakujeeeem moc.. velmi ma to od teba tesi.. 🙂))) hned mam krasny den

jakelina
31. mar 2013

@jenie123 tak málo ti stačí, to mám radost 😀 😀 😀

zuzana_1
31. mar 2013

Tak kocky,spominana velkonocna no.2 😉

zuzana_1
31. mar 2013

Este aj foto by sa patrilo,nie?! 😀

vecernicci
31. mar 2013

tak tady jsou moje tenhle týden úplně poslední kousky, ještě jsem dělala 6 rolád, ale ty jsem nefotila 😝 a dva beránky, to se skoro nepočítá 😀 😀 😝

sisix
31. mar 2013

@aduskatt juuu ja se taky odhodlavam, bylo to tezky?

aduskatt
31. mar 2013

@sisix aninie🙂) par chybiciek este vychytam a nabuduce budu dokonale.ale chutovo su skvele🙂 len este vzhlad, trosku ich urobim take kopcekovite🙂

borja
31. mar 2013

Ahojte, potrebovala by som poradiť cca koľko poťahovej hmoty treba na potiahnutie torty cca 4platy na plechu 38x29cm. čítala som že je nejaká tabuľka na určenie koľko poťahovky treba,kde by som to našla? ďakujem

safica84
31. mar 2013

baby nesmejte sa, viem ze je smiesna ale moja prva a tak sa z nej vytesujem 🙂

lifinka
31. mar 2013

@jakelina děkuji, ale je tolik dalších květin, které bych chtěla umět 😖 chce to čas a trénink. Tu roládu čokoládovou nevíš?