Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

jakelina
16. mar 2011

@pristela zase ti možná dýl vydrží. 😉

alti
16. mar 2011

@pristela já kupovala tady: http://www.cukrar-shop.wbs.cz/Ostatni-pomucky.html
ceny se mi zdály nejlepší. 😉

pristela
16. mar 2011

@jakelina aaale praveze nie, uz som ho druhy krat menila 😒 ale tak neznalost vraj neospravedlnuje 😝 skor musim vysielat do obchodv špehov 😀 ja moc na behanie po obchodoch niesom ☹

lussy23
16. mar 2011

@yamahafazer - krásne
@vladka1 - krásne srdiečko
@henikav - nádhera, tá bábika je úžasná

pristela
16. mar 2011

@alti kujeeem 🙂 , som si objednalaaaaa 😀 aj hladitko 😀 ale hlavne ma tam navnadila ta stara anglicka abeceda 😉 teda v kosiku som toho mala nakoniec viac 😖 a pokial som vsetky fakturačné uuudaje vypísala bol to boj 😠

fukylove
16. mar 2011

ahojte zienocky 🙂 chvalim vsetky torticky, aj nalezite slintam pri nich 😝 😝 😝

ja som sa vcera hrala s Minnie, boooze, to bol boj... a aj tak nie som spokojna, no nic viac zo seba na prvykrat asi nedostanem 😀 😀 😀 😀

jakelina
16. mar 2011

@fukylove ta je krásná 😉

dm1
16. mar 2011

@fukylove ta je krasna!!! sa ti fakt podarila! a potvrdzujem ze je tazka veru som si myslela ze to bude rychlo a veru nie s tym ksichtikom som sa dlho babrala

hejdita
16. mar 2011

prosim vas kde v CR se da koupit povazansky cukr moucka??? v kauflandu kupuji jenom krupici skoda ze nemaji i tento protoze je fakt nejvic nej.....tak pokud vite ktera obchodni sit ho prodava tak mi napiste please ....kujiii 😵

hejdita
16. mar 2011

@fukylove za na prvy krat viac nevytvoris 😀 ved to je ako od profesionala nadhernaaa 😵

kovik
16. mar 2011

@reruna tak to je fajn, stránku si ukládám.děkuji za info

petusko
16. mar 2011

ahojte dievcata, velmi tu uz nechodim, len smirujem a obdivujem vase nadherne dielka 🙂

potrebujem radu na dobry sirup do puncovej torty. Uz som robila niekolko krat, ale len pre nas a nikdy to nebolo take, ze by ma to ohurilo a bud. tyzden mam zakazku na puncovu tortu a mam strach, aby bola ozaj dobra.
Poradite prosim?

zuzana124
16. mar 2011

Ahojte, nestíham čítať všetky vaše príspevky ale čo som pozerala niektoré vaše tortičky tak sa neviem vynadívať. Všetky ste veľmi šikovné a máte zlaté ručičky 🙂
Ja som včera skúšala smartflex flower a podarili sa mi takéto ružičky. Sú to moje úplne prvé 🙂 Veľmi sa z nich vytešujem 🙂

bzucinka2
16. mar 2011

@pristela aj jedna baba objednava na tom z ciech 🙂

bzucinka2
16. mar 2011

@zuzana124 prekrasne ani by som neverila, ze su tvoje prve 🙂

bzucinka2
16. mar 2011

baby a s tou oplatkou mi nikto neporadi ? ☹

jakelina
16. mar 2011

@bzucinka2 já jsem oplatku nikdy nedávala, tak fakt nevím ☹

martinex
16. mar 2011

@bzucinka2 ja som pod oplatku dala maslo s cukrom vymiesane...a zhora som nedala nic.len boky som zakamuflovala kvietkami 🙂 takto

martinex
16. mar 2011

@zuzana124 teda tie ruze su uplne uuuzasne,to mne sa take hadam nikdy nepodaria 😠

jakelina
16. mar 2011

@zuzana124 růžičky nádherné, podle jakého návodu jsi je dělala???

bzucinka2
16. mar 2011

@martinex super, tak to urobim aj ja 🙂 dakujem

@jakelina dakujem 🙂

lukika
16. mar 2011

baby to ste tu teda popísali strán som tu dlho nebola nemala som notebook a teraz tu mám pred sebou 30 strán mám čo čítať aspoň som popozerala tortičky všetky sú krásne nemôžem každú spomíňať lebo ich je tu statne ale nedá mi spomenúť @anibas tak si sa toho mercedesa bála a je úplne perfektný a takisto @sofi07 ten dino úplne ako živý a ešte raz všetky tortičky krásne a mizulienka ty si chcela ten postup na traktor tak som sa konečne dostala k notebooku tento http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=90229 no a idem čítať 😀

alicc
16. mar 2011

@zuzana124 nadherne ruzicky, ja take nikdy neurobim ☹ 😉

@fukylove krasna minnie ako vystrihnuta z rozpravky 🙂

mizulienka
16. mar 2011

@fukylove prenadherna minnie, jezinku ako z rozpravky, dokonala 🙂
podla akeho navodu si ich prosim ta robila? 😉

@zuzana124 krasne ruzicky, ako zive, ako je to mozne, ze su tvoje prve a hned take dokonale? 😉

lukika
16. mar 2011

@henikav krásna barbie to ako si prosím robila tú čipku dole na spodku tých šiat to dokola otáznik to máš nejakú vykrajovačku otáznik
@fukylove ved ju máš krásnu čo sa ti na nej nepáči otáznik
@zuzana124 krásne sa ti podarili ružičky

mizulienka
16. mar 2011

@lukika dakujem, uz idem na to kuknut 🙂

henikav
17. mar 2011

@lukika, dakujem za pochvalu, kedze sukna bola len vyrezana nozom a ten kraj bol taky nepekny, tak som ten spodok trosku povrubkovala kliestikmi, tymi istymi, ktorymi som kliestikovala tu bielu tortu s ruzovymi kvietkami 😉

ada9557
17. mar 2011

@fukylove fantastická Minnie.moja by tak určite nevyzerala ani na desiaty pokus nie to ešte na prvý.super 😵

@zuzana124 nádherné ružičky.to v záhrade vám už vykvitli??? 😉

ilijanka
17. mar 2011

ahojte, chcem sa opýtať, aké máte skúsenosti s hotovými poťahovacími hmotami a koľko asi treba takej hmoty na potiahnutie obyčajnej okrúhlej klasickej torty? Ďakujem za rady. 😉

jajuuus
17. mar 2011

kočky, prosím vás, máte niektorá skúsenosti s modelovacou a poťahovacou hmotou smartflex? s čím mám natrieť tortu, keď ju budem poťahovať? mám si vyšľahať maslo s cukrom? alebo len lekvár? čokoládovú nátierku? alebo čo by ste mi poradili? ďakujem za všetky info 😉