Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

jakelina
26. okt 2011

@daniz tak to máš samé dobré věci, já bych z toho co tu píšeš nezvládla nic 😝

vecernicci
26. okt 2011

@miciatko recept mám podobný jako lusil2005, jen cukru mám o dvě deka míň a tuku o 4 deka míň, ale jinak je to úplně stejný
@zdenallicka kliknu si na forum, je to teda v azbuce, až dole je kulinarnyj archiv, kliknu, najedu si na výroba figurek a květů, už je tam 1-4. Je to teda v tý azbuce, ale aspoň opráším základy ruštiny ze školy a vytáhla jsem 20 let starý rusko-český slovník 😀 😀

Jinak na tenhle víkend po půl roce nemám zádný dort, asi se ukoušu nudou, asi začnu zdobit ty věnce, ať je všechny stihnu 😵 😉

mizulienka
26. okt 2011

@jakelina no rozmyslam bud karamelovy alebo ten slahany nad parou, uz aj tak sa dlho nanho chystam, budemmat prilezitost.
ty si uz robila taky slahany nad parou?

jakelina
26. okt 2011

@mizulienka ano dělala jsem ho a je fakt výborný, dlouho vydrží a je pevný. Jenom je trochu pracnější. ☹ Já ho dávám do vánočního cukroví a vydrží dlouho.

petusko
26. okt 2011

baby prosim vas, chcem robit parizsky krem, bez masla, staci slahacka a cokolada??? ci aj tu ceru tam treba?

dadka212
26. okt 2011

@petusko iba šlahačka a čokoláda

petusko
26. okt 2011

@dadka212 vdaka dadi, este som ho nerobila, tak dufam, ze sa podari. Maju tam ist aj banany, snad to bude o.k. 😅 Drzte palce 😅

mizulienka
26. okt 2011

baby a robili ste uz niektora taky ze karamelovy ale zaklad je ten vajecny slahany nad parou a potom sa do toho prida karamel....
http://www.tortyodmamy.sk/karamelovy-krem-z-lah...

to moze byt tiez dobre 🙂

miciatko
26. okt 2011

@vecernicci ja si vsetko zasa vkladam do prekladaca tu na google

jakelina
26. okt 2011

@mizulienka to bude taky dobrotka, ale nezkoušela jsem.

yamahafazer
26. okt 2011

@petusko ja robim iba taky len slahacka a cokolada na varenie a je taky mnam ja by som ho hned zjedla len tak 😀 ani cukor tam nedavam je to take fain sladko horke 🙂

ja som este nikedy ziadny slahany nad parou nerobila moja mama take robievala

petusko
26. okt 2011

@yamahafazer a pomer slahacky a coko? mam cokoladu z Lidla tu tmavu...
ani ja nerobievam slahane kremy nad parou. Jedine do penoveho tak robim, ale to len pre vlastnu spotrebu, cize cca raz za rok 😀

anibas
26. okt 2011

@vlada111 ŤA informujem, že budem robiť tvoju "makovú" tortičku - nič ma narýchlo krajšie nenapadá 😉 😉 😀 😀

katy1979
26. okt 2011

@mizulienka ja robim ten karamelovy a je super. alebo potom kombinacia tri vajcia s cukrom nad parou. salko a maslo.

katy1979
26. okt 2011

@petusko 1 coko na jednu slahacku ak chces kludne daj aj menej cokiny

alinka871
26. okt 2011

@miciatko ja používam najčastejšie s označením 26 - majú hrúbku 0,45 mm, je to podľa mňa taký zlatý stred. 28 sa mi zdajú na dotyk také veľmi jemné, že sa bojím, že by mi to nič neudržalo. Zatiaľ som toho až tak veľa na drôtikoch nerobila, ale toto je moja skúsenosť. 🙂

mizulienka
26. okt 2011

@katy1979 pockaj pockaj Kati, mne musis polopatisticky a presny recept,napises prosiiiiim 🙂))) dakujem

petusko
26. okt 2011

@katy1979 vdaka, takze pomer "1:1" kolko ml slahacky, tolko g coko. Aj som to tak planovala urobit, ale istota je istota 🙂

Vdaka baby, ste super 😉

lusil2005
26. okt 2011

@mizulienka na jednu tortu davam 6 vajec, 300g cukru, 300g cokolady a 2 masla. roztopim coko nad parou, a ked je tekuta, pridam vajcia a cukor a slaham 25 minut... do skoro vychladeneho dam narezane maslo, necham este 10-15 min odstat aby sa teplota vyrovnala a potom vyslaham. je strasne dobry, a pevny jak fras. do tejto lopty podla mna jak stvoreny. oriesky asi aj oprazim. a ten salkovy - MNAM! vyzera super! urcite skusim 🤐

lusil2005
26. okt 2011

@petusko ale ta coko z lidla ma dvesto gramov nie? na tu daj 2 slahacky. dava sa 100g coko na jednu slahacku.

yamahafazer
26. okt 2011

@petusko ano ta cokolada je super aj ja som tu davala 200g a dala som na jednu slahacku 100g cokolady,ale ja davam aj viac tej cokolady aby bola taka super husta,ale s ovocim nerada kombinujem ja mam rada len tu cisto cokoladovu chut ja som robila raz pre mamu s ovocim a mne to ovocie uplne tu cokoladovu chut pokazilo ja mam rada take len cisto cokoladove to je pre mna 😀

miciatko
26. okt 2011

@alinka871 juj dakujem,
@lusil2005 ake drotiky ty pouzivas ??

yamahafazer
26. okt 2011

@katy1979 ja zase davam tej cokolady viac on je potom lepsie tuhy

petusko
26. okt 2011

ahaaaaa, takze zle som myslela 😅 okej, jednu velku coko na dve slahacky. Zapisane. Este daz vdaka 🙂

lusil2005
26. okt 2011

@miciatko do lupenov 26 - ky, a ked robim na drotiku napriklad piestik lalie, cize k tomu budem pripevnovat vsetky lupene a tak, tak tam dam 24 aby mi to udrzalo 😉

dadka212
26. okt 2011

baby nezdá sa vám teraz tá lidl čokoláda iná? ja ke´d som ju jedla tak sú v nej ako keby malilinké guličky ako piesok....

lusil2005
26. okt 2011

@dadka212 ja som ju nejedla 😕 ale krem z nej bol fajn 😝

katy1979
26. okt 2011

@yamahafazer no ak chcem fest cokoladovy tak 200g cokolady na jednu slahacku total husty

@dadka212 ja som mala z lidla uz aj zlu cokoladu muz mi doniesol viac kusov a niektora v pohode a 2 boli take makke ani rozpustit v slahacke sa to nechcelo.

@mizulienka 3vajcia zmiesat so 150g cukru a vyslahat nad parou. po vychladnuti vymiesat maslo so salkom a pridat ten vajecny. je ovela lahsi ako samotne salko s maslom a zaroven pevny.

lusil2005
26. okt 2011

inac - na vsetko pre torty maju akciu do konca tyzdna - 7 kilovy velvet za 35,90. to je super cena

lusil2005
26. okt 2011

@katy1979 jujuuuuuj toto znie perfektne! zeby som nam zas upiekla tortu? 😕