Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

laluchova
5. máj 2009

oki pomer 1:1???

laluchova
5. máj 2009

baby tá bábika z palstelíny mi akosi nejde...asi to vzdám a urobím...lienočku mrknite torty

alionuska
5. máj 2009

Laluchova,nie 1:1 ale to musis tak potroske pridavat do modrej zelenu..po kvapkach...ja neviem kolko presne...to uvidis...a lienky pozri tak,ze si das do googla Lady bug cake a potom klikni hore na obrazky a tam mas tooolko stranok... 😉

laluchova
5. máj 2009

oki ali díky... 😉

junovka
5. máj 2009

ahojte

prave rozmyslam, zeby som skusila aj ja nejaku tu tortu upiect, kedze zanedlho ma Nelka 2.narodeniny.....surfujem po nete a zhanam nejaky dobry receptik na tortu LIENKA.....a zrazu....Laluchova ma krasnu tortu lienku 😵 .Mohla by sm ta Laluchova poprosit o receptik???...taktiez aj teba Alionuska??,Dakujem krasne 😉

laluchova
5. máj 2009

receptík??no ja idem robiť mramorový korpus a poťahovať cukrírkovou hmotou....

basado
5. máj 2009

ano leluchova, ta lienka je krasna, aj ked maš všetky super krasne 😵
robievaš aj ine potahy okrem cukríkovej hmoty?

laluchova
5. máj 2009

ja som robila z cukríkovej 1x a toto sú vytvory niekeho iného..ja len odkukám... 😉

aja7
6. máj 2009

Ahojte,

po dlhsom case som sem prisla kuk a tu aka debata 🙂 🙂

alionuska...teba "poznam" z tortyod mamy...sikovnica si 🙂

basado
6. máj 2009

laluchova, tie vytvory su super,
ja som tiež robila z cukríkovej hmoty, ale skušala som aj z falošneho marcipanu, ale aj v lidli som si kupila marcipan, s tym sa mi tiež dobre pracovalo 😵

alionuska
6. máj 2009

Aja 7 no dakujem.a ty si na tortyodmamy evidovana ako Aja? Akurat som dnes pozerala,ze nejakej Aje posiela Bohus kvetinky... si to ty?
😅

aja7
6. máj 2009

ali...nie, ale ajka7.. 😉

alionuska
6. máj 2009

Nevadi,aj tak dobre ze si tam...pojdem si pozriet tvoje vytvory! 😉

alionuska
6. máj 2009

Teeda,to si ty?Ja som sa na tu studnicku nevedela vynadivat...tiez si sikovnica!! 😀 😀

basado
6. máj 2009

aja ty maš teda krasne tortičky, šikulka 😵

alionuska
7. máj 2009

Ahoj kocky...tak torticky mam uz dokoncene..ale boli ma krk neskutocne...pri tych ruzickach ma zacal boliet,ale stalo to hadam za to,co poviete???Kuk moj albumik... 😀

cessy
7. máj 2009

alionuska krásne a tie ruzicky.... 😵 nadherne.

cessy
7. máj 2009

ja som prave zapla konika a vidim tam tvoju tortu s Kitty, tak som hned nahliadla a co nevidim 😨 , dalsie krasne vytvory 🙂 , skoda ich zjest

cessy
7. máj 2009

no na tie biele ruzicky sa fakt neviem vynadivat 😵

alionuska
7. máj 2009

Boooze,to mi tak dobra padne...taka chvala.Este keby ma mal kto pomasirovat! 😀 😀 😀 DAKUJEM! 😉

roasha
7. máj 2009

alionuska,tak aj ja ta idem pochvalit....nadhera 😵 😵 😵
...ale torty by som si nedala u teba robit,lebo by som sa uplakala,keby som mala daco tak krasne rozkrajat... 🤐 😢 😅

alionuska
7. máj 2009

roasha,ty si teda cislo...ze uplakala...ale ako by si si pochutila?!!! 😀
Dakujem aj tebe ... 😉

laluchova
7. máj 2009

gratulujem je to krása, ja mám uvarené šlahačky s ladovými gaštanmi, zajtra odpečiem korpus a asi aj celú tortu urobím...už sa teším...

laluchova
7. máj 2009

ali???
chcem sa opýtať...budem robiť tú lienočku...stačí mi 1 dávka cukríkovej hmoty???

cessy
7. máj 2009

roasha, presne si to vystihla 😀 😀 😀 , taku nadheru je skoda zjest 😉 😉 😉

basado
7. máj 2009

alionuska, teda to je suprove, krasneeee 😲 a tie ružičky tiež nemaju chybu, mne by sa to tak určite nepodarilo 😅 , fakt su krasne 😵

ralanka
7. máj 2009

alionuska to je prosto nádhera mohla by som ťa poprosiť o recept na marcipán skúšala som už neaký ale zdal sa mi moc mäkký ale na prvý pokus to bolo celkom obstojné tak by som chcela vyskúšať znova keď vidím tie tvoje nádherné výtvory díky 😉