Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

maya30
28. okt 2013

@lucula73 take jednoduchsie...

timuss
28. okt 2013

@lokalistin
@pipka
@halienka
ďakujem dievčatá, tieto som našla aj ja, no ja som mala na mysli konkrétnu tortu, bola jednoduchá okrúhla, hore tie siluety v polohe ležmo a okolo srdiečka tuším, nepamätám sa presne...viem, že keď som ju videla som si povedala, že by som ju rada skúsila spraviť niekomu na svadbu ako dar, alebo tak, ale že aj tak nikto teraz nemá nič také...a neuložila som si ju....no a včera brat zahlási, že budúcu nedeľu budú mať zásnuby a bodla by nejaká torta 😉 tak som im ju sľúbila a teraz to neviem nájsť, ale veď ja to nejako pospájam z toho, čo som našla a aspoň to nebude kópia 😅

timuss
28. okt 2013

@lucula73
ja mám uloženú jednu takúto...je jednoduchá a pritom krásna a veselá 🙂

zuul
28. okt 2013

POMOOOOOOOOOOOOOOOOC potrebujem pomoct kde ste kupovali jedle obrazky princezien? dakujem velmi

zuul
28. okt 2013

take tie co ste vystrihovali do kruzkov okolo torty. dakujem.

eeffka
28. okt 2013

tak a jedna domaca , odmakana v pote, kedze som nesika som na seba hrda 😀 😀 😀
(dakujem za navod ako vybuchat pismenka z formy, uz to islo jedna basen)

aduskatt
28. okt 2013

@zuul www.jedleobrazky.sk tam Ti vytlacia hocico

tertery
28. okt 2013

Holky, existují nějaké raznice, co vytisknout do marcipánu písmena, třeba jen do 1cm velká...

mysiatkoo
28. okt 2013

@timuss myslis tuto moju?

zz134
28. okt 2013

@mysiatkoo vav a to si ako vyrezavala? tak dokonale

anda1980
28. okt 2013

@jakelina dakujem 😉

halienka
28. okt 2013

@timuss ja mám ležiacu nevestu so ženíchom takúto, ale nedávajú si pusu a nie sú tam srdiečka ale kvietky 😅 😀 ale možno pomôže 🙂

sticker
28. okt 2013

@aduskatt Adi to vážne si po ňu neprišli?) 😠 😒 ☹ Ja neviem, ale ak ti nedali vedieť vopred, že neprídu, že rušia oslavu, aspoň za materiál ti mali dať ☹ 😔

aduskatt
28. okt 2013

@sticker no sak ale ani obraz ani zvuk.ja som s nou telefonovala este hodinu pred prevzatim a vsetko OK

mysiatkoo
28. okt 2013

@zz134 malym nozikom 😉

anit
28. okt 2013

@sisix práveže avizovali, že by ochutnali aj tú burizónovú hmotu..nenažranci 😀

@jakelina maslo som kupovala teraz v nedelu, takže nebolo po záruke...kočky myslíte že by som mala pre istotu dať dole poťahovku a maslo, aby som zachránila aspoň burizony? Ujjj ale nervy mám 😠

sisix
28. okt 2013

@anit ja myslim ze se tomu nic nestane. Kolikrat jime dortu tyden a nic ji není. Tak pokud mas cerstve maslo, tak neres.

akapulko
28. okt 2013

@aduskatt dufam ze ti neostala nejaka velka torta! 😒 neznasam takych ludi bez chrbtovej kosti 😠

jakelina
28. okt 2013

@anit pokud víš, že máslo je v záruce a máš to v lednici, tak to myslím můžeš klidně použít. 😉

aduskatt
28. okt 2013

@akapulko trojkilova, ale aj tak to nastve.....ako mne sa nerodia eurace pod vankusom, ako si asi dotycna mysli

akapulko
28. okt 2013

jasne ze nastve !ved to by nastvalo kazdu jednu tortickarku!je mi to luto ☹ ale hold ucim sa na tvojej chybe odteraz cudzi beriem zalohu! 😝 ked su take svine zakaznici musime byt aj mi 😉

dm1
28. okt 2013

@lucula73 pridavam nejake inspiro mickeho z netu

mamcas
28. okt 2013

babulky zase idem otravovat... tuto tortu som sem uz davala, ale mam este dva dotazy... 😝
urobili by ste tak, ze dali spodny pas ruzovy a druhu cast dali zvrchu normalne? 😅
a ako su robene tie kvietky na nej? su take zvlastne, ale pekne 😀
dakujeeeeem

lokalistin
28. okt 2013

@anit ja by som to urcite nepouzila mne je trapna davat niekomu ochutnat aj dva dni odstatu a nie tyzden

sisix
28. okt 2013

@lokalistin Tak třeba ja ma nejradeji když red velvet je tak 4 dny a vice stary. Cerstvy mi nehutna. Ale každý to mame jinak. 🙂

zuzka7512
28. okt 2013

@pipka @pristela @dm ...kočky poslala som vám žiadosť na fb...dúfam,že nevadí...

moicka
28. okt 2013

posielam moju pracu, co poviete ? 🙂 inspiracie z netu
prva pre otca, druha pre dceru, dalsie dve podla zelania nevesty, posledna pre neterku

anit
28. okt 2013

@jakelina
@sisix
Ďakujem kočky

@lokalistin ale nie tortu, tá bude čerstvá, ide o burizonovú hmotu natretú maslom a potiahnutú

lucula73
28. okt 2013

@dm1 krásne,ďakujem,snáď niečo povyberám...

adrika202
28. okt 2013

ako sa hovorí kováčova kobyla chodí bosá 🙂 tak jedna rychlovka pre mojho maleho chlapíka k dnešnym 3 narodeninkám 🙂