Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

lussy23
7. okt 2011

@yamahafazer - krásne tortičky
@mizulienka - krásna tortička a psík je krásny
@monika76 je ako živá waw!
@gabka75 @mia114 - krásne tortičky

alenv
7. okt 2011

holky prosím vás jaké máte zkušenosti s potravinářeskejma barvama? Udělám třeba blankytně modrou? Nebo s těmato barvama je to prakticky nemožné?

alenv
7. okt 2011

jinak máte tu tak krásný dorty.. jste fakt strašně šikovný

ferinka
7. okt 2011

Holky kde se dají koupit přímo sady takového tvaru,nechce se mi seřezávat,teda jestli jsou 😀

anibas
7. okt 2011

@ferinka joj - tak to sa robí ručne 😀 😀

vlada111
7. okt 2011

@monika76 bacha aby neušla 😀

vlada111
7. okt 2011

@mia114 to bola piplačka, čo?

dadka212
7. okt 2011

práve dokončená, na svadbu nie hlavná...

vlada111
7. okt 2011

@pristela si to perfektne zvládla, paráda 🙂

vlada111
7. okt 2011

@dadka212 krásna, mali sa dať ku tebe urobiť hlavnú 😉

ferinka
7. okt 2011

@anibas toho jsem se bála 🙂))))

dadka212
7. okt 2011

@vlada111 ďakujem si zlatá 🙂 😵

vlada111
7. okt 2011

ja pridáva práve odovzdanú pre kamoškinu malú k 1. roku. Chceli Barneyho z Jim Jam, juj tak dlho som ešte žiadnej postavičke nerobila hlavu. A tie kvietky tiež nečakane dlho trvali 😀

bzucinka2
7. okt 2011

@jakelina nenapinam uz idem stahovat foto 🙂

bzucinka2
7. okt 2011

tak tu ich mate, len jedna je este neodfotena v chladnicke 🙂

dadka212
7. okt 2011

@vlada111 nádhera ako naozajstný 😵
@bzucinka2 wau krásne, to nechápem ako stíhaš 😉

vlada111
7. okt 2011

@bzucinka2 fúha, to som mala s tou mojou radšej počkať, nikto si ju nevšimne pri týchto tvojich nádherách 😀

bzucinka2
7. okt 2011

@pristela wauw ze slana gitara, super a svadobna nema chybu 🙂
, dnes som unavena, tak som len torticky krasne pokukala 🙂

dadka212
7. okt 2011

@vlada111 ja som si ju všimla 😉 hlavne mi tu svieti tá krásna zelená 😵 a barney ako keby z telky vyskočil...

mia114
7. okt 2011

@dadka212 kraasna torticka 😵
@vlada111 velmi mila torticka to muselo naozaj trvat tolko tam dat kvetiniek.Ja teraz neviem co si myslela s cim bola piplacka 😅
@bzucinka2 uzastne torticky, tiez nechapem kedy to stihas 😵 😵

bzucinka2
7. okt 2011

@vlada111 super, plna krasnych kvietkov, si sa nakvietkovala co? 😀
@dadka212 no tentokrat som si odlozila mensieho k mamine 🙂 dakujem 🙂

adka_praha
7. okt 2011

ach baby... akurat som sa dodrbkala s tou tortou s konom... ale vobec nie som spokojna... a uz vobec to neviem odfotit... 😖 dufam, ze sa to bude aspon malemu pacit a ze bude chutit lebo sa asi hodim o zem a pod zem...

zuzkanka117
7. okt 2011

@vlada111 😵 😵 😵 😵 to nie je pravda, ja som si ju všimla a keby moja príšerka nespala, určite tu híkame obidve !!! Barnik je náš milovaný, máme veľkého obrieho plyšáka aj pyžamko 😀 😀 😀 ale mám pocit, že keby sme mali Barnikovskú narodeninovú tortu, tak ju máme ešte k osemnástke, čo by nám ju bolo ľúto zjesť 😀 😀 😀 Je prekrásnaaaaaaaaaa !!!!!!!!!!!!!!! Baby, vy ste úžasne šikovné, vždy keď nakuknem do vašej diskusie, skončím lízajúca monitor !!! 😀 😀 😀

bzucinka2
7. okt 2011

@adka_praha preco, ved konik je krasny 🙂 a aj cela torticka je isto mnam 🙂
@mia114 ked deti spia 🙂

dadka212
7. okt 2011

@adka_praha náhodou je krásna a ten koník sa mi velmi páči, vyzerá ako drevený, vyrezávaný 😵

pipka
7. okt 2011

@vlada111 naaadhernyyy barney 😵 😵 😵 neboj vsimla som si ho 😉
@bzucinka2 prekraaasne, waaaw ta zirafka je fantastickaaaa, to by som raz chcela vediet 😅 ☹
a ta poschodovaaaaa 😕 😎 😎 nemam slov 😵

pipka
7. okt 2011

babulky, myslite si, ze dokazem zafarbit hmotu na cerveno aj obycajnou potravinarskou farbou?
kurnik, myslela som si, ze este mam gelovku a kukam, ze uz mam len tmavoruzovu 🙄 a potrebujem cervenu 😒 chyti mi aj klasicka potravinarska farba? 😕 bo uz nemam cas ist kupovat do cukrarskych potrieb ☹

adka_praha
7. okt 2011

@bzucinka2 @dadka212 dakujem vam moc, ale ja sa s nou akosi neviem stotoznit, nieco mi tam stale chyba? neviem... no budem sa tvarit zajtra, ze aaano presne takto som to chcela a budem dufat, ze sa bude pacit... 😅 😉 😵

lusil2005
7. okt 2011

@vlada111 nenormalny barney... a s tymi kvetinkami ti uplne verim... ono sa to nezda, ale je to piplacka jak fras 😅 😅

@bzucinka2 nemam slov... wow! vsetky su bombove, svadobna je neuveritelna, ale najviac ma dostala ta postel. ta je krasna!

bzucinka2
7. okt 2011

@pipka zirafku zvladnes v pohode 🙂 dakujem 🙂
@pipka a keby si malovala na povrchu? 😒
@lusil2005 dakujem pekne ta sa aj mne paci, uz si do nej len lahnut 🙂