Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

miciatko
30. nov 2011

@mizulienka napriklad viazanie mi nevadilo,lebo som to natesno po jednom viazala a potom si drotik vyhla ako som chcela, ale zo mna si priklad neber bo ja prvu kvetinu urobila a ani neviem co to je 😉

mia114
30. nov 2011

@mizulienka ja robim stale s malinami, kazdu chce s nimi cokoladovy krem, a este klasika s bananom, ale urcite najblizsie vyskusam s tymi visnami, to moze byt super 😝

adka_praha
30. nov 2011

@katy1979 nemala som dost transferu, tak povodny plan bol taky, ze okolo dat na obvod taky tensi pas stredom a na vrch tiez len tenke pasiky a ten trapny pokus o maslu... ta masla by aj celkom sla, tam sa to otlacilo normalne, len som spravila malo tych sluciek... 😒 problem bol v tom, ze ked som to polievala cokoladou, mala som riadne vychladenu tortu a ono to hned zacal tuhnut... 😒 no proste som to cele taaak dodrbala, ze hruza... ale tak na vlastnych chybach sa clovek uci najlepsie, ze... 🙄

adka_praha
30. nov 2011

@bzucinka2 tvari sa byt tiez taky husty... 🙂 skusim teda s tym a potom poviem... 🙂 aj ked nie som asi kto vie aky adept na nejake pripoviedky, co sa cokolady tyka... 😝 😅

anibas
30. nov 2011

@mia114 jééj - krásnu máš - už si spomínam - poslala som žiadosť na FB 😉 😉 ďakujééém

mariann2
30. nov 2011

som neskutočne nahnevaná a sklamaná, teraz mi bola známa vyzdvihnúť tovar u kamky a po ceste domov mi volala, že má takmer celú objednávku, okrem bieleho drôtika č. 26, ten drotik som súrne potrebovala a i napriek tomu, že je písaný ako SKLADOM ANO, tak ho nemali, keby som vedela, že nie je, objednám si iný. Teraz čo mám robiť? 😀

mia114
30. nov 2011

@anibas hihi teraz som si precitala poriadne, ze nechces srnku ani pusku 😅 a ja som ti dala take inspiracie

katy1979
30. nov 2011

@adka_praha no neviem sice co by som robila na tvojom mieste ale asi by som sa vykaslala na transfer na torte a dala ho cely na tu maslu a tortu len poliala celu cokoladou. Tak vsak to clovek sa uci na vlastnych chybach. chutit bude urcite aj tak

adka_praha
30. nov 2011

@katy1979 chutit chuti, uz sme sa s teri do nej naviezli... 😀 no nabuduce to spravim s tymi transferovymi mantinelmi... ved ja tomu snad pridem na kobylku... 😅 ale dakujem... 😅
inak tu maslu- no ma nenapadlo, ze budem potrebovat viac... ale tak- nabuduuuce... 😅

mizulienka
30. nov 2011

@vlada111 Vladi ved mna z tej lalie az zaludok boli 😠 uz som drotiky odlozila a skusam iba tak to nejako zlepit, aj ked ani to minejde veru najlepsie 😒
ja by som najradsej iba detske, to mi aspon ako tak ide, ale tieto kvetinkove 😠 😠 😠

katy1979
30. nov 2011

@mizulienka no som rada ze nad tym nematurujem iba ja 😀 😉

anibas
30. nov 2011

@mia114 to nič - ale toho soba či losa máš pekného - vystrašeného 😀 😀 😀

anibas
30. nov 2011

@mia114 tak sme si polajkovali 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mia114
30. nov 2011

@anibas to ano, len ty ich mas neskutocne vela 🙂 a vsetky su kraaasne 🙂 😵

anibas
30. nov 2011

@mia114 no veľa - už strácam prehľad aj ja 😀 😀 😀 ďakujem 😉

lusil2005
30. nov 2011

@mizulienka chvalia, a teraz co som robila vcera ten coko s visnami, tak uz mi dvaja z tej oslavy volali ze aj oni chcu taky 😅

mizulienka
30. nov 2011

@lusil2005 wow sa ti to riadne rozbehlo 🙂 Luci ty robis ten coko slahany nad parou hej?
das mi prosim nejake tipy na co si am davat pozor?
vajcia si najrpv troska preslahas a az potom ich davas nad paru? a voda ti stale vrie?

yamahafazer
30. nov 2011

BABY POMOC @jakelina @bianca prosim vas aj ostatne ako ste vytahovali umyvacku vstavanu von?lebo na spodu ma niake biele kolecko na dverach a nevieme ako to dat prec ako sa ma vytiahnut von? DAKUJEM

bianca
30. nov 2011

@yamahafazer ja nepomozem draha.Ja nemam vstavanu tak len odmontujem hadice ,povolim srobiky z dosky a ide krasne von

bianca
30. nov 2011

@lusil2005 jej len tak dalej.Davala si len coko a visne?Treba mi na december nieco a chcem zahviezdit a oslnit a neviem co mam dat

eliska22
30. nov 2011

keďže som nemala doma tej červenej na tie ruže, čo musím nutne urobiť, tak som si chystala macka uška na tortu čo mám na nedeľu 😎 myslím, že sa podobá 😝
a už prišla červená, tak hor sa na ruže 😝 😝 😝

mizulienka
30. nov 2011

@mariann2 a nevolali ti, ze to nemaju, ci chces ten zbytok poslat? Mne volaju zakazdym zatial, ale vcera ma ubezpecovala, ze dnes mam balik doma a balika nikde 😠

mizulienka
30. nov 2011

@eliska22 je perfektny, ved vyzera uplne ako skutocny macko usko 🙂

eliska22
30. nov 2011

@mizulienka ďakujem, si ma potešila 🙂

eliska22
30. nov 2011

@mia114 kráááááááááásne tortičky a ten znak je úplne super 😵 😵 😵

mizulienka
30. nov 2011

@mia114 krasna torta aten znak super 🙂

@dm1 Dani, ked robis kosik, ako upevnujes tie kvietky hore...to len ukladas alebo nejako aranzujes?

zuba
30. nov 2011

@eliska22 ako keby si spravila iba ctr C a ctrl V 😉 - je parádny

jakelina
30. nov 2011

@yamahafazer já mám AEG a tam se odšroubujou takové boční lišty, co drží tu myčku v té skříňce a pak se už vytáhne ven, ani nemáme kolečka, jenom takové ty nožky, jak se šroubují a dá se jimi upravit výška.

yamahafazer
30. nov 2011

no umyvacku vytiahol,ale hadice su ciste asi to bude ten ohrievac vody 😠 len to rozobere zajtra lebo mame tu naprd svetlo nic neni vidiet

eliska22
30. nov 2011

mne sa s tými ružami tak nedarí, teraz som si farbila hmotu a taká hnusná červená mi z toho vznikla ☹ ☹ ☹
dala som tam červenú práškovú so žltou a hrôza ☹ snáď to zachráni, keď to potom nakoniec prebehnem perleťou 😅