Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

vecernicci
3. dec 2011

@dm1 no super, prý měli, vždyť jsou 😉 fakt krásný dortíky, moc se ti povedly 😵 😵
@mizulienka no krásná, můžu se inspirovat? na pátek mám taky dělat kytičkovou 😉
@alenv no právě, když se vychytá konzistence, tak je super 🙂

alenv
3. dec 2011

@vecernicci já právě dala málo minule oleje a použila med.. ted jsem měla kukuřičnej sirup a dala víc oleje, ale ne moc a už to bylo skvělý

anibas
3. dec 2011

@dm1 náááááááááááááááááááádhera 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

mizulienka
3. dec 2011

@vecernicci budem len rada 🙂 dakujem.

jakelina
3. dec 2011

@mrka2 ty máš teda sny 😀 😀 a povedly se nám perníčky???? 😀 😀

jakelina
3. dec 2011

Všem jsem polajkovala dorty, ale nestíhám osobně všem napsat, jakou jste udělaly krásu.

U nás se pro změnu betonovala podlaha na chodbě, přes kterou se chodí do všech pokojů i na záchod a koupelny, tak chodíme po deskách a malého asi padesátkrát za den přenáším z pokoje do pokoje, protože sám neumí přejít. Tak mám o zábavu postaráno. Do večera to vytvrdne, tak to si fakt oddechnu. 😝 😀 😀 😀 😝

bianca
3. dec 2011

dobre ranko.Dnes je sobota tak nakukujem 😵

@jakelina no to je teda radosti.Ale budete to mat krasne.

lusil2005
3. dec 2011

@dm1 tak nejak 11 aj nejake drobne stal 🙂

lusil2005
3. dec 2011

@dm1 wow, tie torticky su krasne, no ale ta svadobna je neskutocna!!!! nadhera krasa! 😀

marci2305
3. dec 2011

@mizulienka Úžasná farba .. Krásna kombinácia a šikovné ručičky...😀

mizulienka
3. dec 2011

@marci2305 dakujem 🙂

dadenka1
3. dec 2011

Ahojte cukrárky.. Posielam svoje absolútne prvotiny.. Záhradka je pre svokru, som sa hnevala, mala som RDI ale to mi vôbec neschlo, odkveclo všetko zelené, čo malo pekne stáť 😠 nikdy viac táto hmota a Človeče nehnevaj sa je do škôlky, to je Sacherova torta s čokoládou a MMF marcipán, s tým sa mi robilo super.. A začína ma to baviť.. Vďaka za vaše nápady, často vás aspoň čítam..

gumkacka1
3. dec 2011

tak som dobojovala s tou truhlicou. tu je vysledok

mia1111
3. dec 2011

@vecernicci - ďakujem, Ty mi vždy tak dobre poradíš 😀 . Ja som dala tiež tú, ktorú som mala doma, tak dúfam, že to bude OK 😅 . Dnes budem poobede vykrajovať medovníčky, tak som veeeeeľmi zvedavá 🙂
@dm1 - kráááááásne tortičky 😵
@mizulienka - ako vždy perfektná tortička 😵
@lamps - nááááádhernáááá tortička 😵
@anibas - perfektné sú obe tortičky 😵 😵 😵
aj ostatné kočky, krásne tortičky ste zasa popridávali 🙂 🙂 🙂

dadenka1
3. dec 2011

Jéj vám sa to páči? Aká som rada.. Ako to ale robíte, že máte ten poťah tak super hladký? Mne to robilo na kréme kopce aj keď som "žehlila" 😖 😖 Je to tým, že to RDI bolo mäkké?

marci2305
3. dec 2011

Tu je moja nevydarená, som mala také nervy, malý mi neustále chodil uštipovať marcipán a ja som nevedela ako to zlepiť dohromady....Ja fakt na to nemám čas, ale aspoň chcem potešiť nejakou tortičkou blízkych.. 😉 Neviem či radšej nekúpim...nejakú "z lásky"..😀

marci2305
3. dec 2011

@gumkacka1 Tak ... tá musela byť náročná... 😉 Veľmi pekná.

lussy23
3. dec 2011

@ellise krásnučká @zlatat je krásna
@gumkacka1 waw je úžasný
@alicc - úžasné
@alenv prekrásne a úžasne potiahnuté, waw
@mrka2 je nádherná
@dajna11 krásne dielka

alenv
3. dec 2011

@lussy23 děkuji🙂 a to nemám ještě ani žehličku ani kartičku na zarovnání krému 😀

lussy23
3. dec 2011

@dm1 krásne torty a ti huskíci sú prenádherný a ešte z jedného kusu spravení wAW!
@mizulienka - krásnučká @lamps - krásna @swiss - sú krásne tie tortičky @anibas krásnučké torty& @stankapk - nádherná tortička

lussy23
3. dec 2011

@alenv klobú kdole, waw

alenv
3. dec 2011

@gumkacka1 skvělý

lussy23
3. dec 2011

@marci2305 krásna torta a je vydarená
@gumkacka1 krásna
@dadenka1 nádherné

vinka
3. dec 2011

@mariann2 super dík už som inšpirovaná.Idem robiť. 😀 😀 😀 😀 😀

vecernicci
3. dec 2011

@alenv já si do něj doma vařím glukózu a je taky super a skoro nic to nestojí 😉

daducha
3. dec 2011

Ahojte,
tak mam za sebou detsky vikend a jednu som zabudla odfotit,ta bola mix pult pre DJ.Vecer Vas skusim docitat a popozerat torticky.

janulkamartinko
3. dec 2011

@yamahafazer tak to nechapem ani ja fakt je to najjednoduchsie,posli ju za mnou 😀

eliska22
3. dec 2011

tak pridávam svoje nočné snaženie sa 🙂 priniesli si tú čierno bielu fotku, že chcú niečo také, tak som to trošku pomenila 😀 😀 😀

lamps
3. dec 2011

@daducha všetky sú nádhernéééééé 😅 😅 😅 😅 😅

alenv
3. dec 2011

@daducha ju super.. ta zimní je krásná na ty já mám slabost