Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

anibas
3. feb 2012

ahojte žienky - krásne tortičky ste napiekli 😵 😵 😵 😵 mala som mať tento víkend 4, ale zrušil sa ples a moja cena do tomboly ostala v chladničke naplnená - takže min.týždeň sme jedli Marylin, teraz plesovú tortu, a o týždeň má svokra 60-tku - a to som chcela chudnúť 😝 😝 😝 😝 😀 😀 😀

mima1311
3. feb 2012

@anibas ta modro hneda je neskutocne krasna ....uzasna ...perfektna ...strasne sa mi paci 😲 🙂

daducha
3. feb 2012

@mrka2 tá je kráásna 😵

daducha
3. feb 2012

@anibas nádherné , tá pre doktora je úzasná, urcite budú spokojní 😉

daducha
3. feb 2012

@timonko trochu mimo, aj my máme Timonka, ani som netusila ze este ma niekto drobca s tymto menom 😉 .Ale ze pekne meno sme vybrali 😀 😀

daducha
3. feb 2012

@mia1111 iba som zrezala kopec z korpusu a rozmrvila 😉

yamahafazer
4. feb 2012

@anibas nadherne su,ale ta dvojposchodka je uplne krasa take nieco si chcem sebe spravit k narodeninam strasne mam rada tuto kombinaciu farieb

katulkaaaaaa
4. feb 2012

@anibas ta modro hneda je nadherna!!!
baby dakujem za like,neskutocne potesili,vcvera mi pani pisala na fb ze torta s indianom mala velky uspech,ze bola vyborna....tak toto vzdy potesi....a dnes idu prec tie coko prisery 😀 tak na to som fakt zvedava ...co povedia.

reruna
4. feb 2012

@anibas ta modro-hnědá je krásná, to se bude určtiě líbit! 🙂

lusil2005
4. feb 2012

@anibas neskutocne su tie tvoje torticky! Ta kniha je tiez krasna s tou "vahovou" tetou, a ta panska... no comment. dokonale!

mia114
4. feb 2012

@anibas kraaaaaasne torticky, ta hnedomodra je naozaj uzastna. Chcem sa opytat to je cim potahovane, tie hnede? cchela by som skusit daku tiu cokoladovu hmotu, ale neviem aky recept je dobry a ako sa to robi vlastne 😅 urcite ste to tu uz milion krat spominali ale najist to bude aj problem pri tolkych stranach 😅 dakujem moc

mizulienka
4. feb 2012

tak moja posledna tohtotyzdnova 😉

mizulienka
4. feb 2012

@anibas perfektne vsetky a ta hneda je uplne super

ajka82
4. feb 2012

baby prosim surne... ake veke mascarpone davate do toho kremu?
lebo mam doma jedno 250g ale coko a smotanu mam dve... asi musi este rychlo kupit jedno, ze? 😅

mizulienka
4. feb 2012

@ajka82 ja davam 2x250g

mizulienka
4. feb 2012

@lusil2005 inspirovala som sa tvojou vcerajsou tortou, tak dufam, ze sa nenahnevas, ale tie stvorceky nemam take pekne ako ty 😒

ajka82
4. feb 2012

mizulienka dakujem ...tak letim... o 13:30 by si mali prist pre to

lukika
4. feb 2012

@lusil2005 a čím potrieš len maslo cukor a stačí to?

79zuzana
4. feb 2012

@mrka2 krasnucka torticka... velmi sa mi pacia ruzove torty 🙂
@anibas nadherne torty, hlavne ta hnedomodra 🙂
@mizulienka velmi pekna 🙂

petraw
4. feb 2012

baby idem vás tu troška pootravovať 😀
ja teda nepečiem ale synovi, by som chcela teraz k narodkám spraviť tortičku a mám tú jedlú oplátku na ňu len sa chcem spýtať, či to môžem plácnuť na krém alebo ako to tam mám udržať??? aby sa tie farby nerozpili 😒 , PROSÍM poraďte ak s tým niektorá robíte 🙂

Ďakovala 🙂

zuzana124
4. feb 2012

@anibas nádherné tortičky, tá hnedomodrá sa mi strašne páči je to veľmi pekná kombinácia farieb 🙂

lussy23
4. feb 2012

@anibas krásne tortičky
@mizulienka krásna

lussy23
4. feb 2012

@mrka2 krásna, nežná

timonko
4. feb 2012

@daducha no jasne ze pekneee!!! uz mi tu raz pisala jedna mamina, ze aj oni maju Timona...a ja som videla jednu tehulku tiez tu na MK, ktora vybrala meno TIMON :D

timonko
4. feb 2012

@daducha a dokonca obaja KE?!!! :D

isabella_fly
4. feb 2012

baby, myslite si, ze keby si hocijaky klasicky korpus takto rozdelim a zafarbim gelovkami, tak to bude tiez take pekne, ci na to treba nejaky speci korpus? chcela by som to pri najblizsej torte vyskusat 🙂

lusil2005
4. feb 2012

@isabella_fly podla mna to v pohode pojde

lusil2005
4. feb 2012

@mizulienka heh nenahnevam, na oplatku mam ja robit na koniec februara torticku podla tvojej 😀 😀 😀

lusil2005
4. feb 2012

@lukika zatial to vzdy stacilo. robila som ich uz dost, vlastne ja nikdy nerobim mantinely, vzdy len potieram 😅

mizulienka
4. feb 2012

@lusil2005 dakujem 😉 a podla ktorej ides robit?