Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

miciatko
8. mar 2012

@jakelina 🙂)))))

miciatko
8. mar 2012

@zlatat dakujeeem

abriela
8. mar 2012
abriela
8. mar 2012

@zlatat az teraz citam spravu. No nezavidim a viem si predstavit co prezivas. Snad pride dalsie MD a cas vsetko vyriesi. Takze pecenie je vlastne relax na odreagovanie?

njonja
8. mar 2012

@mia1111 hod recept🙂 Vyzera uzasne!

mizulienka
8. mar 2012

@zlatat viem, ako sa citis, ja som tiez odvedena 😉 z vychodu do BA a uz som tu asi 10 rokov ale vobec si neviem zvyknut....ja stale rozpravam, ze idem domov, ked ideme k nasim 😠 snad dochodok stravime uz na vychode 😉

njonja
8. mar 2012

Moja dnesna rychlovka pre susedkynu dcerku k 1. naordeninam.

mizulienka
8. mar 2012

@njonja ta je nadherna, jednoducha, cista, krasna...krasne mas tie torty, jedna krajsia ako druha

zlatat
8. mar 2012

@abriela áno, pečenie je na odvedenie myšlienok a relax ... hoci niekedy mám stavy, kedy sa mi nechce

zlatat
8. mar 2012

@njonja krásna

awooojky
8. mar 2012

dievčatá potrebujem poradiť.. na svadbu nam piekla jedna pani koláče a upiekla aj tieto http://www.flickr.com/photos/47187605@N04/46290... a teraz chcu jedni odo mna aby som im ich napiekla na svadbu.. ale ja nemam sajnu ako sa to robí.. teda co je to za zákusok.. nepoznáte ho niektorá ?

zlatat
8. mar 2012

@mizulienka ani ja som si za tých 12 rokov nezvykla 😖 Náš Radko vyhlásil, že keď bude dospelý, tak sa presťahuje do KE 😀 😀

abriela
8. mar 2012

@zlatat mne sa chce a nejako nemam prilezitost, aj ked sa chytam kazdej moznosti.
Aj dnes zvazujem ze spravim marlenku na MDZ. Ved drahy uz zajtra pride 😀

6mia6
8. mar 2012

Ahojte, potrebujem poradiť. Určite ste to už preberali, tak sa vopred ospravedlňujem. Aký krém môžem dať pod poťah? Chcem to skúsiť prvýkrát a čítala som že sa môže poťah roztiecť.

mamina1978
8. mar 2012

@miciatko To ja som tu uz davnejsie davala postupy na tucniakov
skus pozriet

https://vimeo.com/2153021
zlatat
8. mar 2012

@abriela ja mám tento týždeň pauzu, ale mala by som si začať chystať postavičky a kyticu z kvetov, lebo na budúcu sobotu mám 3 torty - myslíš, že sa mi chce? Neviem sa dokopať - ale možno to je tým blbým dnešným počasím - zajtra výjde slniečo a začnem pracovať - teda dúfam 😀

bianca
8. mar 2012

@anibas kolko probuznych ti robi na neurologii v PO?

jakelina
8. mar 2012

@6mia6 pod potah máslo, cukr a drobečky z korpusu

anibas
8. mar 2012

@bianca len jedna 😀 😀

anibas
8. mar 2012

@njonja krááásna 😵 😵 😵 😵 😵

yamahafazer
8. mar 2012

moja dnesna

bianca
8. mar 2012

@anibas tak vies kto ta do neba vychvaluje :D

bianca
8. mar 2012

@yamahafazer nadhera.Na boku je stencils ci cokotransfer?

mizulienka
8. mar 2012

@yamahafazer krasna Evi 😉

makinka2
8. mar 2012

@jakelina jéé ted jsem si přečetla co se má dávat pod potah, já tam dala pudinkovej krém bez drobečků ☹ vadí to moc??? 😖

larah
8. mar 2012

mramorak vydareny, amerikanci tiez a tie prve pismenka, no trosku krivuckave 😅

lussy23
8. mar 2012

@njonja krásna
@larah nádherná
@yamahafazer nádherná

mamina1978
8. mar 2012

@larah nadherny kvietok.... 😵 akurat som ho obdivovala na stranke 2449 a sup ..prave si dala fotku, ze uz je aj na torticke. Kraaaaasna torticka 🙂

b.janka
8. mar 2012

mám jednu otázku od veci... malá v noci revala ako šialená a dnes len tak chrapotká... je skoro bez hlasu... čo jej môžem na to dať... viem že sú na to tie kalciové ampulky... ale naša dr. má dovolenku a doma ju nemám... a bojím sa že v noci ju nebudem počuť ani plakať

lussy23
8. mar 2012

@ladydia nádherné kvietky @zuziq krásnučké tortičky