Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

jakelina
31. aug 2012

@anibas ta je úžasná 😉

mizulienka
31. aug 2012

@janula.h Jani ta zirafka je na zozratie 😉 😉

jakelina
31. aug 2012

@mizulienka taky jsem z ní nemohla, je nádherná a ty oči jsou boží. 😉

mizulienka
31. aug 2012

@jakelina presne, ma krasny pohlad, oci jak zive 😉

jakelina
31. aug 2012

@mizulienka a co malá, má lepší ten ekzém?? Božátko, kolikrát na ni myslím, náš nejstarší ho má taky a trápí se s tím od děcka až doteď. 😝

mizulienka
31. aug 2012

@jakelina teraz je to troska lepsie, ked nie su take horucavy, ale kolkokrat sa citim na figu, ze nieco zle robim, ze to neviem ustrazit, ale asi sa to uplne neda....som zvedava, ako bude v turecku, ci jej more urobi dobre.
ach jaaj to je strasne s tym ekzemom...a tvoj syn to ma stale na kozi, ci su lepsie a horsie obdobia?

dada2007
31. aug 2012

@dadka212 inšpirácie z netu, aj tu od báb........a posledné dve odomna.....

jakelina
31. aug 2012

@mizulienka někdy se mu to ztratí úplně a pak to má zase hrozné, že nemůže ani chodit do školy. Když měl malý neštovice, tak se mu to zaneslo do ekzému a to měl plně hrozné, až do živého masa.
My jsme taky nepřišli na to, čím to je. Zkoušeli jsme už úplně všechno a pomůže na chvilku a pak zase znova. 😝 Ale přes zimu to má lepší a v létě taky, nejhorší jaro a podzim.

ofeliah
31. aug 2012

s.o.s. 🙂 prosim vas, nemate niekto link na ten tortovy vareny slahackovy krem s cokoladkou? surne.... odhodlala som sa na torticku manzelovi k narodkam.... dakujem

simasa
31. aug 2012

@anibas Náááááááááááádherná!!!!!!!!

mizulienka
31. aug 2012

@dadka212 Dani dasa capkova na TOMe ma krasne kitty, pozri si.

@jakelina je aj na nejakej diete, lebo katka ano a aj tak to nema dobre...a teraz zasa stresujem, lebo chlapcek s ktorym sa chodime hravat dostal ovcie kiahne, tak snad ich nedostaneme teraz pred dovolenkou alebo tam, ach jaaj 😕

teraz, ked sme boli v nemocnici, bol tam jeden 16rocny chlapec, ktory ma pravidelne, kazdych par mesiacov tak zhorseny ekzem, ze ho musia hospitalizovat...
snazim sa brat to pozitivne, ze chvala bohu je ten ekzem a nic horsie, s cim sa neda zit. 😕

janula.h
31. aug 2012

@mizulienka @jakelina ako ste si mohli všimnúť oči som si požičala od Danky 😝 skúšala som svoje a vyzerala ako po vyhulení jointu 😀

eliska22
31. aug 2012

@janula.h tá je roztomilá, krásnučká 🙂

eliska22
31. aug 2012

@simasa prekrásna 🙂 😵

jakelina
31. aug 2012

@mizulienka no právě, taky to tak beru a snad se to v dospělosti zlepší. Je mu sice už 21, ale má ho pořád. 😝

eliska22
31. aug 2012

anibas krááááááááááááááásna 🙂

janula.h
31. aug 2012

žianky moja ďakujem za lajky a pochvaly vy ma vždy tak nabudíte že mám chuť ísť piecť 😉 ĎAKUJEEEEM

zuul
31. aug 2012

@daducha dala som jej nejake inspiracie z netu, medzi nimi aj tvoja. chcela taku podobnu, tak dufam, ze si sa neurazila, nenahnevala? 😀

anibas
31. aug 2012

@mizulienka to je akože tiramisu - rastlinná šľahačka s jogurtom tiramisu 😀 😀 😀

anibas
31. aug 2012

Baby - ďakujem za páčitka 😵 😵

daducha
31. aug 2012

@zuul jasne ze nie 😀 ,pre mna je to cest, ze si ju niekto vybral 😵 😵

daducha
31. aug 2012

@anibas nááádhernáá

vecernicci
31. aug 2012

@sisix mám je doma a jsou dobrý, povezu dvoje na srazík, už si zase nepamatuju, kdo je chtěl 😝 😀 😀 😀

jakelina
31. aug 2012

@vecernicci kostice jsem chtěla já.

dm1
31. aug 2012

@vecernicci aj ja som chcela 😵

pipka
31. aug 2012

@dada2007 booooze, sak teraz kukam na tie kittyny...ved ja som tej moje zabudla fuziky nalepit 😅
idem rychle dorobit sak by som ju odovzdat nemohla 😝 😀

pipka
31. aug 2012

@anibas perfektnaaaaaaaaa 😵 😵 😵

dada2007
31. aug 2012

@pipka 😀 😀 😀 😀 😀 moja zlatá 😵

petaskrdla
31. aug 2012

@abriela
@abriela
To je presne ona,moc dekuji 🙂 🙂