Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

anibas
8. sep 2012

@maca77 krásne tortičky 🙂)))))))))))))))))))))))

levandulka3
8. sep 2012

@zdenallicka nič si z toho nerob ani ja neviem fotiť ☹ a čo keby si ju podlepila priesvitnou páskou? 😖

anibas
8. sep 2012

@simasa DOKONALÁ !!!!!!!!!!

anibas
8. sep 2012

@pristela áááále moja : keď si urobila takú krásnu maľovanú knihu pre synátora - tak jedne cigy ťa nemôžu položiť !!! 😉 😉 😉 😉

dajna11
8. sep 2012

@levandulka3 a ved mohla by si synátora sem tam poslať aj ku mne 😀 😀 😀 na modelovačku 😀

dajna11
8. sep 2012

@maca77 super jahodka 😀

dajna11
8. sep 2012

@simasa jemine tá je krásna gulatučká,aj ja mám robiť moju prvu futbalku ale neviem ako na to aby bola krásna gulatá.....asi len dobre vytvarovať že? 😀

vlada111
8. sep 2012

@itka79 tak baby sú besné, píšu o dušu 😀 Ale sú super a cítim sa tu veľmi dobre. Inak to je tá diskusia, o ktorej som ti hovorila na stretku 😉

miciatko
8. sep 2012

Baby prave dokoncena konecne, vyoravali sme zemiaky ,este ze mam tak super chlapov a nechali ma ju robit a zemiaky zvladli oni,este jedna jednoducha ma caka ..

lokalistin
8. sep 2012

@muffinka8 ja som robila red velvet a plnku som dala len mascarpone cukor a slahacku -tu som dokonca davala bez stuzovaca a bolo to akurat huste a aj chutovo dobrucke, len napr. mne tam chybalo ovocie,aj ked to bol red velvet

jakelina
8. sep 2012

@lawli děkuju za návod na deštníček

larah
8. sep 2012

Kocky krasne torticky ste popridavali 😉 Tu je moja dnesna pre moju krasnu "fialku" 🙂

levandulka3
8. sep 2012

druhá víkendová várka moja prvá konská hlava a ešte jedna rýchlovka na poslednú chvíľu

mia1111
8. sep 2012

babulky, tie čo ste piekli marlenku, čo sa nevaľká - skúšali ste miesto hery dať do cesta maslo? Chcem ju ráno upiecť, ale nemám heru a kvôli tomu sa mi nechce ráno bežať do obchodu 😅

itka79
8. sep 2012

@vlada111 áno-áno-super-škoda len že sa mi nechce čítať toľko strán vždy dozadu-vždy to len zhruba prečitam-ale prichádzam o vela diskusii...🙂
dokonca idem na stretko čo tu baby organizuju na chatke-ty nejdeš?

pipka
8. sep 2012

no kraasne ste zas popridavali sikovnice 😉
ja padam spidermana dokoncit, tak hadam rano pofotim a pridam 😉

1slniecko131
8. sep 2012

možno už to tu niekde je ale nemožem to najsť nemáte niektorá prosím recept na fondán na poťahovanie??

aduskatt
8. sep 2012

@1slniecko131 hned na prvej strane🙂

bzucinka2
8. sep 2012

ahojte, tak sa idem pokochat tymi vasimi vytvormi 🙂

bzucinka2
8. sep 2012

@simasa dokonala lopta, to sa aj da tak super vypocitat? 😨

1slniecko131
8. sep 2012

@aduskatt ale ta je recept len na poťahovku s marshmelows a tú mám ja som chcela na fondán

micmo
8. sep 2012

Tak muj vcerejsi vytvor na prani. Prvni zakazka,slecna byla moc nadsena tak mam z toho radost 🙂 Korpus bily piskot, krem mascarpone s malinami,vaha 3,2kg 🙂

aduskatt
8. sep 2012

@1slniecko131 jááááj, prepac, mozno niekde mam, pohladam

1slniecko131
8. sep 2012

@aduskatt ďakujem 🙂

micmo
8. sep 2012

Holky chci se jeste zeptat. prsiti tyden delam tu tripatrovou svatebni a radily jste mi dat pod kazde patro ten plastovy talirek,je jich vic velikosti nebo jen ten zakladni?? Musi to byt pod celym dortem?? A jeste az to vyztuzim dohromady tak mam asi v tech talirkach udelat diru,ze?? Omlouvam se za blbe otazky,ale nechci nic skazit. Jsem z toho tak strasne nervozni, ze ani nespim ☹ Tak diky moc!!

zdenallicka
8. sep 2012

Můj druhý svatební dort, fotky se ke mně dostaly až teď..🙂

andrejecka
8. sep 2012

@zdenallicka nááááádherná

jper
8. sep 2012

@zdenallicka ty kytičky jsou živé?

vecernicci
8. sep 2012

teda vy jste tak šikovný, to jsou nádhery, co jste zase popřidávaly, já nestíhám číst, teď jsem skončila, tenhle týden 30 kilo dortů 😝 😝 už nikdy víc 🤐
tak tady jsou moje poslední kousky 😉 ještě zítra vyfotím jeden pařížský, večer stojí fotky za houby

aduskatt
8. sep 2012

@1slniecko131 nemas za co, zatial som nenasla🙂