Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

janulabj
8. júl 2010

ahojte,neviem najsť tortičku taku okruhlu a na boku je akoby len nalepeny traktor,hore su mračky....nemáte niektorá foto? alebo nerobila ste ju niektora? hladam ja na TOM,nonedari sa mi... ☹

zdenallicka
8. júl 2010

Toto?

daniz
8. júl 2010

Milocka ďakujem, mám tortu na sobotu, a chcú ovocnú tak skombinujem mandarinkový trasený a tento zo zmraz. ovocia/jahôd, ale budem ním plniť, takže asi dám aj stužovač. Dúfam, že to bude dobrá kombinácia na horúcu sobotu. Čo poviete kočky??? 😒 😒 😒

beruska2x
8. júl 2010

@vinka a jak se ti povedlo Ferari??? a ta masle? hod foto 😉 chtela bych ji udelat kolegyni na dortik tak at mam inspiraci... teda holky vy toho nakecate za tu chvilku 😀

ale vsechny mate dortiky moooooooc krasne 😵

zdenallicka
8. júl 2010

MOje dva (ne)výtvory...🙂

beruska2x
8. júl 2010

@zdenallicka no kraaasa, me se hlavne libi ten ruzovy 😉 fakt peknoucky...

sirael4
8. júl 2010

@zdenallicka a co máš uvnitř za krém?

anibas
8. júl 2010

@zdenallicka prekráááááááááásne 😵 😵 😵 😵 😵 😵
a si mi výborne pomohla, mám vykrajovátka 5 Petal a vnútro som nevedela poriešiť - tak dám maličký kvietoček 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 vďaka

janulabj
8. júl 2010

@zdenallicka dakujem,také niečo,len aj ten vlačik bol tak ako tie kvety nalepený...
a nadherne tortičky 🙂 🙂 🙂 🙂

daniz
8. júl 2010

Zdeni, no úplne na 1***.

boldy
8. júl 2010

@janulabj myslis tuto?
krasne torty baby, najma sa mi paci ta ruzova od zdeni, taka je chutna 🙂

sisa.b
8. júl 2010
sisa.b
8. júl 2010

dufam, ze nevadi, ked som tu dala link na jej torticky 😕

janulabj
8. júl 2010

dakujem baby,a ta od dm1 nemá chybu...užasna...asi sa budem inšpirovať 😀 😀 😀 chcela som taku jednoduchu,na meniny mojmu Oliverovi,ale ma teraz tu šiestu chorobu,tak dufam že stihnem aspon na vikend upiecť.vďaka ešte raz

sisa.b
8. júl 2010

@janulabj v tom albume ma viacej pohladov na tu torticku 🙂

julinka25
8. júl 2010

ahojte kocky...zase vas musim pochvalit za nadherne vytvory, nestiham sledovat vsetky, ale urcite su krasne vsetky do jedneho. 🙂
pridavam aj ja svoje, neviem ktore som tu davala naposledy....fakt ja nic nestiham, v poslednej dobe sa mi toho nakopilo povyse hlavy, hodim fotky na TOMa a makam dalej 😀
tak tu su:








sirael4
8. júl 2010

@julinka25 to modré srdce je nádherné....pošleš recept?

julinka25
8. júl 2010

@sirael4 dakujem to modre srdiecko som zbuchala raz dva bolo objednane na poslednu chvilu 🙂 a co sa tyka receptu aky mas na mysli?na korpus, krem ci marcipan?potahovka je Dama Top, korpusy kakaovy a svetly a krem jahodovy a cokoladovy

aero
8. júl 2010

babulky- velmi pekné torty 😉

sisa.b
8. júl 2010

@julinka25 nadherne torticky a tiez sa mi najviac paci to srdce 😵 mas na to tu 3D formu, ci obriezas?
a jahodovy krem sa ako robi?

julinka25
8. júl 2010

@sisa.b dakujem tiez 🙂 na to srdiecko mam formu srdce, kupila som ju na pecenihrou.Jahodovy krem robim z jahod. pudingu, dam 2 pudingy, 500-600 ml mlieka, 1 maslo a pras. cukru davam od oka asi tak 150 g tipujem, ja to nikdy nevazim, uz ked sa mi mixuje maslo s cukrom tak ochutnam, ked sa mi zda malo sladke, pridam este a potom dam vychladnuty uvareny puding 😉

sisa.b
8. júl 2010

@julinka25 takze klasicky pudingovy, len s jahodovou prichutou 🙂 ja tiez robim kremy - od oka 😀 😀 😀

bianca
8. júl 2010

cafte decka.help help help.Mate niekto zaruceny recept na cokohmotu:?

sisa.b
8. júl 2010

@bianca a ten, co je na FB, sa ti nedari?

bianca
8. júl 2010

sisa ja som este neskusala.Tamten som len opisala.Niet nad vyskusane

sisa.b
8. júl 2010

ja sa tu akurat trapim s RDI 😝 je to velmi makke a natahuje sa ako zuvacka. podsypavam a nic 🙄

sisa.b
8. júl 2010

@bianca skus pozriet na TOM, tam boli viacere diskusie na temu cokohmota. chces nou potahovat, ci len ozdoby robit?

dm1
8. júl 2010

tak ja som dnes robila tortu pre neterku tu u sestry na morave a prvykrat som robila z tych americkych cukrikov bielych z lidla ale nerobilo sa mi s tym bohvieako teda...... strasne malo cukru tam islo oproti tym co sa umyvaju a potom mi to pripominalo jeden velky cukrik... zajtra hodim foto nakoniec to aj tak celkom dobre dopadlo nato ako na figu to vyzeralo

@zdenallicka nadherne!!!! aj ta ruzova aj s lietadielkom obe su super!

@sisa.b v pohode si mohla dat link ved sama som ho tu raz davala a album na FB mam verejny 😉

bianca
8. júl 2010

@sisa.b no ja som prave toho uz tolko precitala ze mi je zle z toho a neviem sa rozhodnut.Chcem ju na vyplet kosika

dm1
8. júl 2010

@bianca ja som robila z hmoty len ruze a male ozdoby tak neporadim podla mna by som s tou mojou nic nepotiahla