Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

aduskatt
30. dec 2012

@nika1985 ja osobne by som ku gastanovemu tiez ovocie nedavala........

vecernicci
30. dec 2012

@dadka212 tak náš prcek mi řekl "co je to za blbost?" to fakt potěší 😝

aduskatt
30. dec 2012

@mamina1978 aj Tebe krasny a uspesny rok zelam🙂

aduskatt
30. dec 2012

@mamina1978 btw, dakujem aj za vianocny mail, nasla som ho teraz, padol mi do spamov☹

lokalistin
30. dec 2012

@mamina1978 neboj tak som na teba myslela,ze som kupila ja jednu a jednu pristela,ale v poho skusim ju dat na torten-talk ,aj tebe pekneho silvestra a guten Rutsch do noveho roku 😉

dm1
30. dec 2012

@zuzuz1 na stranke natortu.sk a aj kamka tieto sosky posiela aj na zapozicanie tusim okolo 7 eur v bazare som ich veru este nevidela

aduskatt
30. dec 2012

@dm1 @zuzuz1 myslim ale, ze Kamka ich poziciava iba v oblasti Poprad a okolie☹.....aspon tak ma napisane na stranke, ale mozno sa s nou da dohodnut

anibas
30. dec 2012

@zuzuz1 hmmm ... páči sa jej soška, ale nezaplatí .... 🤐

eliska22
30. dec 2012

moja dnes ráno dokončená, moja predstava bola, že bude celá lentilková aj boky, ale nakoniec som to z bokov dávala dole tie lentilky, lebo sa mi to nepáčilo a tým, že som to tam vtláčala do krému, tak sa lentilky začali topiť, tak som to nakoniec takto zachraňovala, už je torta preč, tak dúfam, že sa im páčila, lebo bol pre ňu chlap a tomu to bolo šuma fuk 😝

zuzuz1
30. dec 2012

@mariann2
@dadka212 no sice ano poziciavaju ale len v okrese poprad... a pezinok (odkial osm ja) je trosku dalej ako je poprad :( no skusim este kamke napisat bo je tam poznamocka ze ostatne mesta dohodou... tak snad sa dohodneme...

muffinka8
30. dec 2012

@pralinka25 no woow ... tvoja torta číslo 6 😅 je krásna, veľmi sa mi páči to prevedenie a ak sa nenahneváš asi si z neho niečo ukradnem 😅 ak dovolíš 🙂
Ale parádne sú všetky 😵

zsuzsula
30. dec 2012

Jedna moja tvorba 🙂

siss_sz
30. dec 2012

žienky, mate nejake fotopostup na postavicky z Máša a medveď?

dakujem🙂

lululka555
30. dec 2012

ahojte 🙂
baby prosim vás,chystám sa piecť tortu na celý plech hranatú,ešte som takú nerobila a som amatérka v pečení.Chcela by som dva čokoládové a jeden orechový korpus a nejaku čokoládovú plnku.Ak máte nejaký dobrý recept,bola by som veľmi vďačná ,aj na korpus a aj plnku... ďakujem 🙂

vecernicci
30. dec 2012

@lululka555 mrkni do témy marc. torty, krémy, korpusy a potahovky, tam najdeš haaaafo receptů a ani jeden není špatný, to ti garantuju, jen si vyber podle toho co máte rádi 😉

katulkaaaaaa
30. dec 2012

ahojte baby posledna tento rok🙂som ich spocitala mam ich za sebou 176 v roku 2012 🙂 asi sa sem uz nedostanem tak všetkym krasny novy rok,nech nam to stale ,,pecie " 🙂)

vecernicci
30. dec 2012

@katulkaaaaaa tak to je super číslo, tak já je jdu taky spočítat

siss_sz
30. dec 2012

@vecernicci dakujem, super suuu 🙂

pralinka25
30. dec 2012

@muffinka8 jasne v pohode je to pre mna velka cest 😵 a dakujem

dadka212
30. dec 2012

@katulkaaaaaa dala si mi chrobáka a tiež som ich zrátala a ja 345 😝 a nejaké nemám odfotené takže určite je ich o niečo viac 😝

vecernicci
30. dec 2012

tak jsem to právě počítala a mám na kontě za tenhle rok 256 dortů,100 větrníků, 250 perníkových vajec, 500 malých perníčků a letošní kouličky jsem ani nepočítala, ale tak odhadem 200 jich bude 😝 a právě jsem si dneska objednala nový vykrajovačky velikonoční, tak až přijdou, tak začínám péct perníčky na velikonoce, ať toho pak nemám tolik 😉 jo a ještě jsem dělala 20 rolád a pod. ale to už nepočítám😝

katulkaaaaaa
30. dec 2012

@dadka212 wau!!!to cislo je neskutocne ,ale to hovori o tom aka si sikula 😉
@vecernicci skvele!!! 🙂

luciahromadkova
30. dec 2012

@levandulka3 ako si to prosim piekla? ukladala si na seba platy a potom dotvarovala? za odpoved dakujem.

dm1
30. dec 2012

@vecernicci ty brdo to nemyslis vazne tie pocty! ze 250 pernikovych vajec a cez 200 guliciek! a ja som bola na seba taka pysna ze som ich stihla tusim 15 😀 . Mas moj velky obdiv!

jovanka81
30. dec 2012

dievčatá, poraďte, mám kamoške piecť tortu slovník pre dcéru a akosi nemám inšpiráciu, ako to mám urobiť, krém aj korpus mám, len ako to dať to tej správnej formy a tvaru, dajte nejaké inšpirácie, ďakujem Vám

vlada111
30. dec 2012

@nika1985 ja robím tú klasickú gašt. pyré a kyslá smotana a dala som zavárané višne a bolo to super.

lussy23
30. dec 2012

@eliska22 jej ta je peknučká.
@katulkaaaaaa krásna tortičkaa aj tučniačikovia
@zsuzsula krásna.

lussy23
30. dec 2012

@jovanka81 myslíte sloníka? Jedine 3D🙂 Ja by som urobila dve pologule, tie by som dala k sebe. a z punčoviny by som urobila chobot🙂