Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

jakelina
4. máj 2013

@lawli krásné barvy a modelování.

lawli
4. máj 2013

@jakelina ďakujem 🙂

gabina275s
4. máj 2013

Ahojte, tak vám sem dávam moje najnovšie 😀

jakelina
4. máj 2013

@gabina275s krása a ten lyžák je bomba

gabina275s
4. máj 2013

@jakelina dakujem už dlho som nebola zo sebou spokojná ,ale čudovala som sa ako sa mi to podarilo, taz darmo lebšie sa robí ked je riadna predloha ako fotka

levandulka3
4. máj 2013

@wera.g nádhera , keď sa im neujde budú sa aspoň kochať pohľadom 😀 😀 😀 😀

levandulka3
4. máj 2013

@pristela posielala som ti správu neprešla ti?

luciahromadkova
4. máj 2013

@pristela nadherneéé

luciahromadkova
4. máj 2013

@wera.g su nadherne, krásne tiež mam rada hladke kvetinove a farebne.... 😵

anibas
4. máj 2013

Pekný víkend dievčatá - tortičky som popozerala - 5000 - ku oslávila 😀 😀 !!! Tento piatok oddychový - len jedna tortička na krstiny

pristela
4. máj 2013

@jakelina 😀 😀 😀 😀 no ty sa teda báť o priečku nemusíš 😀 😀 😀 😀 😀

luciahromadkova
4. máj 2013

@wera.g mam toto, viem ze sa dava kalich alebo krizik a tie modliace ruky, sviecka, biblia
mozno to pomoze, teda zas ja tie cirkevne veci velmi nie ak je toho tam vela a myslim ze pristelka mala taku torticku s klaciacim anjelikom so zapatými rukami, ta sa mi teda pacila,ale tusim to ona mala na krst... mohlo by to byt aj modliace dievcatko 😉

janula.h
4. máj 2013

@lawli tie postavičky sú dokonalééééé super 🙂

mirinecka
4. máj 2013

kočky môžem si spraviť postavičku so smartflexu mesiac dopredu? Nemám doma deti tak by som to využila
😀

marecek4
4. máj 2013

holky,objednala jsem si formičku na kytičku,a jsem z ní trošku zklamaná-nebo spíš překvapená,protože krom obříznutí si nedovedu práci s ní představit-vyvedete mě některá z omylu,nebo mi potvrdíte mou doměnku?

marecek4
4. máj 2013

to je ona

katmi
4. máj 2013

tak si dovolím aj ja dnešný môj výtvor pridať 🙂 dcérke k 5tim narodeninám 🙂

katmi
4. máj 2013
simasa
4. máj 2013

@artepf Ďakujem za pochvalu a musím napísať, že z tej Mily som skoro spadla na zadok, je dokonalá!

jakelina
4. máj 2013

Tak poslední na dlouhou dobu. Je to taková nudná dorta, jenom takhle to chtěli. Je to pro nějakého kluka k 18 narozeninám a je milovník matematiky, ale mělo to být jenom papír a tužka.
Dort je teda obr, taková velká plocha dva pláty na celý plech. Dělala jsem z MMF takovou sytou barvu a celkem to šlo a nerozpadala se mi. Dala jsem k bonbonům bílou čokoládu. Můžu doporučit, těm co s ní potahují a chtějí sytou barvu. 😉

lamps
4. máj 2013

@jakelina pekná čistá tortička a taká typicky chlapská

janula.h
4. máj 2013

@wera.g ja brázdim netom a hľadám pre svoju skús pozrieť tieto 🙂 budem rada ak Ti pomôžem 😉 skoro všetky sú v ružovom 😝 sorry za tapetu 😀

simasa
4. máj 2013

@jakelina ... ale veď si to zabudla vyriešiť a napísať výsledok 😀 😀

jakelina
4. máj 2013

@simasa výsledek je jako první číslo, oni to tak chtěli nevím proč?? No ještě jsem s tím měla nervy, už jsem to měla hotové, pak mi napsali, že je tam chyba, že to mám předělat. Tak jsem to vyhodila, už to bylo tvrdé a udělala tu druhou rovnici a dala sušit a večer zase další mail, že je v tom zase chyba a třetí rovnice. Už jsem rostla, že to zase vyhodím a po půl hodině mu další mail, že už mám tu druhou verzi nechat.
No 17 letí puberťáci, co po nich může člověk chtít. 😀 😀 😀

svetlo55
4. máj 2013

@eeffka ja som asi z iného sveta, nenapadlo by ma niekoho udať pre pečenie tort 😅 no sú ľudia a ľudia to je pravda ☹

svetlo55
4. máj 2013

Na kurze 😕

lifinka
4. máj 2013

@artepf děkuji ti za pochvalu, i ty máš krásné dorty!!! 😵 😵 😵

simasa
4. máj 2013

@jakelina To takí sopláci objednávali? To by aj mňa napálilo, toľké opravy. Inak živo mi to pripomenulo matiku na škole 😝 😝

jakelina
4. máj 2013

@simasa 😀 😀 já bych to teda nespočítala ani náhodou 😀 😀 😀

zuzana92101
4. máj 2013

ahojte, pridavam moje torticky. Laptop ma monitor z jedleho papiera, aj klavesnicu, tak to chceli, ale taka nuda, nebavila maaa. Pani si chcela pre to prist bicyklom!!!, tak som jej povedala, ze to asi tazko...a ked prisla, tak povedala, to je taka mala??? Ja som myslela, ze bude vacsia! (neviem, ako chcela vacsiu na bicykli viest...ale vsak ok...) Mala som hornu hranicu 6kg...tato mala 6.2kg, dala som jej to lacnejsie, odpustila cenu toho jedleho papiera (10E!!!) a este to ofrflala...
Podaj prst a zje celu ruku...
Hasic mal byt bez potahu, takze je cokoladkovy so 72% cokoladou...podla zelania :-P. Vraj bola famozna 😀, tak sa tesiiim.
A tiramisu...robila som 2, na kar mojej babinky ☹.