Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

kika777
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
chavierka
30. sep 2013

@anjelik2509 ahaa, a ak dobre tomu rozumiem, tak vlastne potom misku vyberiem a iglu bude zvnutra duté - prázdne? Či aj misku ponechať? Ale skôr som asi z korpus, nech je to jedlé všetko....takže keby to spravím z korpusu, tak to pre istoutu spojiť aj so špáradlom, resp. špajdlou? Bude to moja ešte len piata torta pre rodinku, som amaterka...🙂)

chavierka
30. sep 2013

@jakelina a keby to pečiem v miske, tak akú si použila, antikorovú, kovovú..?Koľko mi treba naliať cesta do takejto misky, do polovice? Díky...

adrika202
30. sep 2013

@kika777 dakujem,ja ich nepotrebujem ..len sa mi to zda dost vela..to je cele..

kika777
30. sep 2013

@adrika202 ved jasne, len keby niekto chcel....ale zase pekne vyzeraju na torte

anibas
30. sep 2013

@njonja @mrka2 Dievčatá ďakujeme !!! 😵 😵 😵

jakelina
30. sep 2013

@chavierka obyčejnou skleněnou kompotovou misku a naleju tak 3/4 a když je to vysoké tak seřežu. Vymazej a vysypej moukou a nebo já používám sprej co je proti připečení, to ti pak vypadne úplně samo.

sikag
30. sep 2013

ak by niekto chcel pasik krajky, mam 2 k dispozicii na predaj. a este jeden nepouzity extruder, nahodou sa u mna vyskytli 2 kusky 🙂 a jeden si nechavam. piste mi do IP

dadulka271
30. sep 2013

@sikag ja by som kupila ten extruder 🙂

dadulka271
30. sep 2013

Babulky nemate niektora daky postup na dotikovy mobil mam robit na tortu dakujeeem ja neviem ako nato ☹

chavierka
30. sep 2013

@jakelina vdaka! 🙂

chavierka
30. sep 2013

@jakelina a to by ma ani nenapadlo dať do truby, bála by som sa, že pukne 🙂

jakelina
30. sep 2013

@chavierka mám z Ikea a dávám a nepukla. A nebo jestli máš tu nerezovou malou z Ikea, tak dej tu.

chavierka
30. sep 2013

@jakelina dakujem moc za radu!pekný večer

adrika202
30. sep 2013

@ady033 Ďakujem ,a takisto dakujem za všetky páčitka 🙂

elamaslakova
30. sep 2013

@anibas krásne tortičky
@tinamk Nádherné tortičky

tinamk
30. sep 2013

dievcatta prosim o pomoc akej farby ma tato babika plet? ruzovu?

tinamk
30. sep 2013

@elamaslakova dakujem kraasne🙂))

laumi
30. sep 2013

Žienky, tak skromne k tým vaším nádheram moje ďalšie pokusy 🙂 t

sikag
30. sep 2013

@tinamk ano ruzovu. taku jemnucku

tinamk
30. sep 2013

@sikag dakuje sa ja som ju nikdy nevidela nazivo a google mi ukazuje kazdu fotku inu... hruuuza... no snad sa podari toto monstrum🙂))) dakujem

sisix
30. sep 2013

@vladiella cusik, zítra kouknu. Mam doma cernou.

sikag
30. sep 2013

@tinamk ani ja som ju este nevidela, ale mam doma taky obrazok, dcerka mi takuto torticku totiz pyta na narodky, ale nastastie az vo februari 😀 😀 😀 😀 tak sa necham inspirovat. a zatial sa naucim malovat oci 😀

vladiella
30. sep 2013

@sisix jeeej sisiiiix, super, ze si tu. dik moc, vies, sa mi moc nezda, ze tie azo free nezafarbia sytejsie, a ten silver spoon zafarbi...

daja55
30. sep 2013

@halienka Na tie jahôdky a černice máš formičku, lebo v opačnom prípade sú úžasné , "na zjedenie"

daja55
30. sep 2013

@tinamk na fotke vyzerá, že ružovú, ale ja na "telo" používam gelovku Wilton- Ivory

pristela
30. sep 2013

Holkyyy, už ho maam domaa 😀 😀 😀 tešíím 😀 😀 len sme skonstatovali ako sme videli ten hrubocizny navod ze tento vikend bude chudak asi este stat nepouzity v kute 😝 nemam cas to študovat neznasam novinky 🙄
tu foto so mnoui robil pubos cize....ale aspon mi vrasky nevidno 😀 😀 😀 😀

mysiatkoo
30. sep 2013

@pristela jak v kute? sak od dnes namiesto rozpravky citas najmladsiemu a v piatok mozes krstit 😀 nex sluuuuuuuuuuzi!

florentina
30. sep 2013

@pristela paráááda, gratuluji🙂 ... a návod jsem taky poctivě četla, jsem se bála, abych tu vzácnost neponičila, ale vcelku nic podstatného tam není...jen si to zkusit nandat a sundat a pak už jen otáčíš kolečkem a reguluješ rychlost, opravdu na tom nic není..."ať vám to spolu klape"🙂.

P.S. Zdravím všechny pekařinky, krásně vypékáte. Holky zítra jdu poprvé do práce, tak na mě myslete. Jo a @pipka , statečně se držíme "ve vašich kolejích"...Johanka po 14 dnech ve školce onemocněla a je už druhý týden marod a tak hned od zítra hlídá manžel 😖...tak to prima začíná...tak hlavně všem drobcům hodně zdravíčka... 😵

pristela
30. sep 2013

@mysiatkoo blázniš? ze rozpravku malemu :D vsak ja som nonstop strcena v práci ☹ no uvidím ci mi nebude ruky podavat skor 😀 len ted mam pracu , nestiham citat a skusat 😀