Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

luciahromadkova
7. okt 2013

@vlada111 ja mam pocit, ze mne ide karta... 😀
1. torta motorka, 2. torta mcqueen 3D,
potom smetiarske auto, a za sebou uz mam aj hasicske auto, vlacik tomas a aj tortu s bicyklom....
takze ja by som radsej fakt menila za tu korunku.... 😀 😀

luciahromadkova
7. okt 2013

@dm1 uf narocna torta, ale das to, ja by som asi obdlznik ako voda..., na to tie piliere asi z korpusu a potom asi urobit most oplatka/medovnikovy plat??? na to potahovka a do toho zapichnut drotiky a tak...teda napadlo ma to ked som pozerala obrazok a obrazok torty mosta...ale ako by to drzalo netusim... ja teda ak mam nieco taketo tak idem najprv na skusku, teda si by som zacala tym mostom.., ale ty mas toho viac za sebou a aj vyskusane...

luciahromadkova
7. okt 2013

@timuss ano ako pise @mysiatkoo, tak dolezita je vyska treba urcite 8-10 cm

dm1
7. okt 2013

@mysiatkoo
@pipka
@luciahromadkova ach kocky porazi ma ja som tortu slubila ze sak pre chlapca a vyliezlo z nej potom toto.... lenze jej uz som piekla viac tort nerada by som odmietla.... akoze povodne chcel eifelovku neviem kde na to chodi :D. ze buduci rok asi zemegula. Ved to ze chcela som to jedle ale to nepojde bez drotikov. ma to byt obldznik most a pod nim dunaj..... vrrrrrrrrrrrrrrr je to na buduci tyzden a uz teraz mam brucha bolenie z toho... . este som rozmyslala ze spravit to jedle tie ciary tahat polevou bielkovou ale to by som sa bala ze sa to pri naraze rozpadne :o

mimcak
7. okt 2013

@mamcas Ďakujem 🙂 pekne. Havo bol z burizonovej hmoty a tie vlasy som mu robila extrúdorom. No vlastne ho prevažne robil môj mužíček,lebo ja som ho začala a muž my stál za chrbtom a už komentoval. Tak som mu dala do ruky extrúder,nech si to vyskúša tak si k tomu sadol a robil. Ja som ho potom už len trošku sem tam upravila,ked obschol tak ešte ostrihala 😀 a potom maľovala. 🙂

anjelik2509
7. okt 2013

Ahojte dievčatá, chystám sa robiť takúto tortičku pre dcéru k narodeninám, len mám menšiu dilemu, ako spraviť ten ornament na šatách (v strede sukne na bledofialovom podklade) bábiky..Vedeli by ste mi niektorá poradiť? Ďakujem 🙂

akapulko
7. okt 2013

@luciahromadkova ak ti to pomoze take nieco mam s mostom🙂inspi z netu

vlada111
7. okt 2013

@mysiatkoo tu 😀 dva roky som sa na nič s autami nedala ukecať a tu je premiéra a kým nebudem mať tretie chlapca, tak aj posledná 😀

vlada111
7. okt 2013

@luciahromadkova no odo mňa by tiež chceli také, ale nedala som sa 😀

jakelina
7. okt 2013

@vlada111 moc krásné oba

mamina1978
7. okt 2013

Sladulienky, nevideli ste niekde na SK v obchodoch alebo na nejakych Internetovych strankach totoooooo ?????????????? ..... 😅 😅 😅
Straaaasne sa mi to paci a hladam 😵 😵 😵 😵 😵 😵

mamina1978
7. okt 2013

@vlada111 Perfektnaaaaaaaaaaaaaaaaa Vladi 😵 😵 😵 😵 😵 😵

mysiatkoo
7. okt 2013

@mamina1978 nedavno to mali v Lidli..
@vlada111 ta je zase dokonale perfektna ako vsetky tvoje 😵 😵 ale tusim si spominala aj nejake 3D,ci sa mi to uz pletie?

mamina1978
7. okt 2013

@mysiatkoo To faaaaaaaaaak supeeeer 😵 😵 😵 😵 😵 U nas som to teda v Lidli nevidela 😒

mamina1978
7. okt 2013

@vlada111 Vladi, dalsia nadhera ........ dievcenska s korunkou 😵 😵 😵 😵 😵

mamina1978
7. okt 2013

@dada2007 Dadi, to je teda hruza ☹ , ludia su vselijaky, a podaktory nemaju kuska hanby taketo nieco urobit 😠
Aspon nam prezrad , co bolo vnutry, na com ste si v nedelu pri kavicke pochutnali ????

mamina1978
7. okt 2013

@mysiatkoo Waaaaaaaaaaaaaaaaaaauuuuuuuuuuuuuuuuuuu.....ta vinova je dokonalaaaaaaaaaaa, nadhernaaaaaaaaaaa 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ...... s dovolenim ukladam a ak nevadi tak okopcim ta ..........samozrejme taka krasna ako tvoja , teda moja nebude 😀 😀 😀

dada2007
7. okt 2013

@mamina1978 pribináčiková plnka a broskyne 😵

mamina1978
7. okt 2013

@dada2007 mnaaaam taku som uz tiez robila...... tak ste si aspon pochutnali 😉

dada2007
7. okt 2013

@mamina1978 jj, tak 😵

simasa
7. okt 2013

@vlada111 Náááááááááááádhera 😵

evicaka
7. okt 2013

@vlada111 dokonálááá 😨 😨 😨 😨

mysiatkoo
7. okt 2013

@mamina1978 dakujem 😵 a tesim sa na tvoje prevedenie 😉

vlada111
7. okt 2013

@mysiatkoo nieeee, to by mi už šiblo

njonja
7. okt 2013

@vlada111 fantasticka ta autovaaaaaa!!!!!

mysiatkoo
7. okt 2013

@vlada111 😀 😀 skoda, isto by bolo nadherne ... tak uz len to tretie aby bolo cim skor a xlapec 😝

denisak77
7. okt 2013

@vlada111 perfektná,ukladám

luciahromadkova
7. okt 2013

@akapulko tortu nerobim ja, ale pokusila som sa o radu@dm1 😒, ale dakujem

luciahromadkova
7. okt 2013

@vlada111 aj autova je perfektna.... 😵a pozera syn... ze aha mama domiesavac a ukaz este raz...

luciahromadkova
7. okt 2013

@vlada111 a uz chce tortu s domiesavacom a danom- teda auto s kontajnerom... 😀 😀 😀